1

a dla Ugandy zwycięskiego gola strzelił Miya

0

Dobrze robi , bo nie ma nikogo kto by mógł go zastąpić , ciekawe jak to się zakończy

0

Myślę że zdąży wrócić do końca sezonu na debiut i następny sezon będzie jego

3

Ney dawał szczególnie najwięcej jak zamiast podać Suarezowi który mógł być 1 na 1 wolał strzelić gdzieś (tylko gdzie)

0

Po udanym meczu ciężko , żeby po nim ktoś jechał , ale jak w następnym coś zmaści to oczywiście nie zostawimy na nim suchej nitki ;)

0

mimo wszystko miał też 1 mecz odpoczynku po 5 żółtych kartkach

2

Wczoraj mogło być więcej gdyby neymar ci podał

0

Messi a Ronaldo 2 lata różnicy i ta sama cena... To znaczy że Ronaldo jest o wiele lepszy?

0

Może nie grał beznadziejnie , bo miał udane dryblingi , ale za wszelką cenę chciał strzelić gola i zmarnował pełno sytuacji

3

Tylko Neya bo nie podawał Suarezowi

4

Dlaczego Neymar NIGDY nie podaje do Suareza , żeby ten mógł oddać strzał który na 90% byłby golem? Irytujące to

1

Dlaczego Neymar NIGDY nie podaje do Suareza , żeby ten mógł oddać strzał który na 90% byłby golem?

0

Kurde , Barca musisz dać radę

0

Szkoda sytuacji Neymara , ale ogólnie to ofensywa nie ma pomysłu na grę :/

0

taa , usuwajcie

0

Taa wróżyłem , a co ja wróżbita maciek?

0

Messi zamiast z goli na siatki się przerzucił :(

0

Przegraliśmy :( Znowu będzie trzeba odrabiać pkt

0

Ja nie wiem co to są za dziwne ceny

1

Jakaś pomyłka musiała zajść

0

Barca oczywiście najciężej , bo czemu inaczej miało by być :(
Oby tylko Atletico dało radę

0

Nie chce być zmiennikiem , dlatego zaczyna dryblować i niedługo pójdzie w atak

1

Znając szczęście Barcy to trafi na PSG / Juve , a Bayern i Real na Porto i monaco

1

Noo i to jest dopiero dobra wiadomość :D

0

Słaby mecz , mało goli

0

Fajnie by było gdyby Xavi grał od 1 minuty + Rakitić

0

Wierzę w niego , że mu się uda i będzie grał w podstawowym składzie

2

Za 5 lat messi usypie sobie górę trofeów i stanie na szczycie

0

Messi zawsze chodzi na treningi nawet jak nikogo nie ma ^^

0

Tylko żeby się nie przegrzali na pierwszym meczu i mieli siły na drugi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?