koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a dla Ugandy zwycięskiego gola strzelił Miya
0
Dobrze robi , bo nie ma nikogo kto by mógł go zastąpić , ciekawe jak to się zakończy
0
Myślę że zdąży wrócić do końca sezonu na debiut i następny sezon będzie jego
3
Ney dawał szczególnie najwięcej jak zamiast podać Suarezowi który mógł być 1 na 1 wolał strzelić gdzieś (tylko gdzie)
0
Po udanym meczu ciężko , żeby po nim ktoś jechał , ale jak w następnym coś zmaści to oczywiście nie zostawimy na nim suchej nitki ;)
0
mimo wszystko miał też 1 mecz odpoczynku po 5 żółtych kartkach
2
Wczoraj mogło być więcej gdyby neymar ci podał
0
Messi a Ronaldo 2 lata różnicy i ta sama cena... To znaczy że Ronaldo jest o wiele lepszy?
0
Może nie grał beznadziejnie , bo miał udane dryblingi , ale za wszelką cenę chciał strzelić gola i zmarnował pełno sytuacji
3
Tylko Neya bo nie podawał Suarezowi
4
Dlaczego Neymar NIGDY nie podaje do Suareza , żeby ten mógł oddać strzał który na 90% byłby golem? Irytujące to
1
Dlaczego Neymar NIGDY nie podaje do Suareza , żeby ten mógł oddać strzał który na 90% byłby golem?
0
Kurde , Barca musisz dać radę
0
Szkoda sytuacji Neymara , ale ogólnie to ofensywa nie ma pomysłu na grę :/
0
taa , usuwajcie
0
Taa wróżyłem , a co ja wróżbita maciek?
0
Messi zamiast z goli na siatki się przerzucił :(
0
Przegraliśmy :( Znowu będzie trzeba odrabiać pkt
0
Ja nie wiem co to są za dziwne ceny
1
Jakaś pomyłka musiała zajść
0
Barca oczywiście najciężej , bo czemu inaczej miało by być :(
Oby tylko Atletico dało radę
0
Nie chce być zmiennikiem , dlatego zaczyna dryblować i niedługo pójdzie w atak
1
Znając szczęście Barcy to trafi na PSG / Juve , a Bayern i Real na Porto i monaco
1
Noo i to jest dopiero dobra wiadomość :D
0
Słaby mecz , mało goli
0
Fajnie by było gdyby Xavi grał od 1 minuty + Rakitić
0
Wierzę w niego , że mu się uda i będzie grał w podstawowym składzie
2
Za 5 lat messi usypie sobie górę trofeów i stanie na szczycie
0
Messi zawsze chodzi na treningi nawet jak nikogo nie ma ^^
0
Tylko żeby się nie przegrzali na pierwszym meczu i mieli siły na drugi