0

ze strzelaniem niestety tak , ale asysty mu idą całkiem dobrze

0

Przecież 3/4 ludzi ocenia zespół po ostatnim meczu a nawet po 20 min spotkania byle by tylko wytknąć najmniejszy błąd / chwilę słabości

1

nikt nie wyróżnił się aż tak bardzo

1

Tak naprawdę to zaliczył 2 asysty dziś i strzelił by gola gdyby nie genialna interwencja bramkarza - jak dla mnie to dobry występ

0

No pewnie może jeszcze Munir za Messiego?

1

Ty się walnij w łeb , bo chyba pierwszy raz oglądasz Barcę

3

Rzygać mi się chce jak czytam wszystkie negatywne komentarze o Suarezie... Postawcie się w jego sytuacji nie dość , że nowa drużyna 4 miechy przerwy to jeszcze ma pewnie psychiczną blokadę :/ Ale najważniejsze jest to , że się stara i dochodzi do tych sytuacji strzeleckich

0

meczyki.pl

0

Poza Rafinhą standard

0

aha

0

Wszyscy ze składu Barcy B przeszli by do Barcelony i na odwrót :p

0

tak , bo jest różnica między gimnazjalistą a gimbem

1

Szpakowski by powiedział Juanafrana

0

I to właśnie ukazuje prawdę o "kibicach" z Madrytu... Wróć jak skończysz gimnazjum

0

ja bym mu dał czas do następnego sezonu , bo teraz cały czas można twierdzić , że jest nowy w drużynie i miał tą długą przerwę jakby nie patrzeć

0

Chyba ten z Atletico... Ale jak się ocenia zawodnika po ilości goli w meczu...

0

beka...

0

taa , trzeba było spytać z kim Real gra w półfinale

0

a po co piszesz takie głupie komentarze? nikogo nie obchodzi twoja opinia

0

"Jak donosi brytyjska prasa" - nawet nie chce mi się dalej czytać

0

Mam nadzieję , że Suarez na ławce to był tylko jednorazowy przypadek

0

jak do końca sezonu posiedzi na trybunach to się oduczy agresji

0

równanie jest sprzeczne

2

Ronaldo powinien odbyć karę w obozie na syberii

0

W Arsenalu się przyda xd

0

Przecież tak samo jest z Suarezem , dlatego czasami po meczu nawet nie chce mi się zaglądać do komentarzy :(

0

Xavi Najlepszego

1

Jak czytam wasze komentarze to rzygać mi się chce

0

Chyba mówisz o tym Suarezie z Elche , bo ten z Barcy gra dobrze, nie liczą się tylko bramki

0

Dobił na pustą ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?