koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ze strzelaniem niestety tak , ale asysty mu idą całkiem dobrze
0
Przecież 3/4 ludzi ocenia zespół po ostatnim meczu a nawet po 20 min spotkania byle by tylko wytknąć najmniejszy błąd / chwilę słabości
1
nikt nie wyróżnił się aż tak bardzo
1
Tak naprawdę to zaliczył 2 asysty dziś i strzelił by gola gdyby nie genialna interwencja bramkarza - jak dla mnie to dobry występ
0
No pewnie może jeszcze Munir za Messiego?
1
Ty się walnij w łeb , bo chyba pierwszy raz oglądasz Barcę
3
Rzygać mi się chce jak czytam wszystkie negatywne komentarze o Suarezie... Postawcie się w jego sytuacji nie dość , że nowa drużyna 4 miechy przerwy to jeszcze ma pewnie psychiczną blokadę :/ Ale najważniejsze jest to , że się stara i dochodzi do tych sytuacji strzeleckich
0
meczyki.pl
0
Poza Rafinhą standard
0
aha
0
Wszyscy ze składu Barcy B przeszli by do Barcelony i na odwrót :p
0
tak , bo jest różnica między gimnazjalistą a gimbem
1
Szpakowski by powiedział Juanafrana
0
I to właśnie ukazuje prawdę o "kibicach" z Madrytu... Wróć jak skończysz gimnazjum
0
ja bym mu dał czas do następnego sezonu , bo teraz cały czas można twierdzić , że jest nowy w drużynie i miał tą długą przerwę jakby nie patrzeć
0
Chyba ten z Atletico... Ale jak się ocenia zawodnika po ilości goli w meczu...
0
beka...
0
taa , trzeba było spytać z kim Real gra w półfinale
0
a po co piszesz takie głupie komentarze? nikogo nie obchodzi twoja opinia
0
"Jak donosi brytyjska prasa" - nawet nie chce mi się dalej czytać
0
Mam nadzieję , że Suarez na ławce to był tylko jednorazowy przypadek
0
jak do końca sezonu posiedzi na trybunach to się oduczy agresji
0
równanie jest sprzeczne
2
Ronaldo powinien odbyć karę w obozie na syberii
0
W Arsenalu się przyda xd
0
Przecież tak samo jest z Suarezem , dlatego czasami po meczu nawet nie chce mi się zaglądać do komentarzy :(
0
Xavi Najlepszego
1
Jak czytam wasze komentarze to rzygać mi się chce
0
Chyba mówisz o tym Suarezie z Elche , bo ten z Barcy gra dobrze, nie liczą się tylko bramki
0
Dobił na pustą ;p