koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jutro
0
Super , to jak dzięki niemu są wybory to niech kandyduje w nich , bo on jest od gry , a nie od zarządzania
0
Jeżeli Messi miałby prosić o takie rzeczy to wolałbym , żeby był sprzedany nawet za 150 milionów ...
1
Wielki płacz , dzieci... a dlaczego ? Bo rok temu na wiosnę nie miał tylu asyst co jesienią . Jest za to jeden plus - można się pośmiać z waszych komentarzy
0
ale na szczęście powołany jest Munir , więc jesteśmy uratowani
0
nie, tak samo jak w całą resztę , bo nikt nie wie co naprawdę się tam dzieje
0
Tak , napewno przez to , że Messi walnął focha wszyscy podadzą się do dymisji
0
Szkoda , że przy zakupie Vermaelena nie dorzucili gratis Diabiego
0
Neymar około 110 milionów (nie pamiętam dokładnie 108 albo 118)
0
Ja też tego nie rozumiem , że zawodnik jest wyżej od trenera
1
pudelek.pl
0
chyba 200% mu dali :p
0
Neymar zasłużył na trochę wyższą ocenę , a LE na -10.0
0
Messi 220 i Ronaldo w życiowej formie za 133 ^^ Pomimo że nie znoszę Portugalczyka to powinien być warty około 180.
Costa 84 miliony - nie wnikam
Fabregas może i być warty 62 mln po świetnej rundzie jesiennej
Ale gdzie jest Neuer , Robben i inni gracze Bayernu?
0
Ta... zaraz jeszcze klub rozwiążą i tyle z tego będzie...
A tak na poważnie to powinien tu się znaleźć trener który uspokoi te wszystkie gwiazdy
1
UWAGA OFICJALNIE !
Messi odwiedzał szpitale w Londynie
Thomas Vermaelen nie odwiedzał Domu Ronalda McDonalda , tylko jego łóżko było przepchane do innych sal
0
Nie znam się na tych sprawach od 2 strony klubu , ale powinni brać dyrektorów z najlepszych klubów . bo będzie tak jak z transferem Douglasa
0
Jakby chciał tam przechodzić , to by zrobił sobie drugie konto i z niego obserwował
0
Roz***ałeś mnie tym :D
Wiedziałem , że Pique ma coś wspólnego z Polską
Ps. Manchester Und obserwuje wszystkich :>
0
Chyba raczej zjednoczenie drużyny , rozwinięcie się Suareza i Neymara i zwycięstwo we wszystkich rozgrywkach
0
O kurde , idę się powiesić. Dobrze , że Realu nie zaobserwował , bo by z domu nie mógł wychodzić
Na pewno Chelsea go kupi , szczególnie jak Mourinho tam trenuje
0
Chyba jednak się myliłeś
0
A onet pisał że zastąpi Zubiego .
Ach ten niezawodny onet :)
0
Co to za wytłumaczenie "Nie idzie mu na wyjazdach" ? W takim razie na mecze wyjazdowe wcale nie powinno go być w kadrze ^^
Suarez też ma prawie 200 goli
0
Jak Leo wszedł też nie widziałem zbyt wielu goli
0
Jakby odszedł Messi to Suarez miałby jak rozwinąć skrzydła
1
Bo messi za bardzo rządzi szatnią niestety :/ Czasami wydaje się , że to on ustala taktykę , a nie trener. Ale jak wiadomo kij ma dwa końce
1
pewnie Munir miał mu wyłożyć piłkę
0
Sadzając Messiego i Neymara na ławce , zrzucając Suareza na skrzydło i dając na boisko Alvesa jako ostatnią deskę ratunku pokazuje , że nie będzie z nim dobrej przyszłości
0
On nie miał żadnego wpływu , a Puyol tak?
Dopóki nie przyjdzie porządny trener nic się nie zmieni