1

jutro

0

Super , to jak dzięki niemu są wybory to niech kandyduje w nich , bo on jest od gry , a nie od zarządzania

0

Jeżeli Messi miałby prosić o takie rzeczy to wolałbym , żeby był sprzedany nawet za 150 milionów ...

1

Wielki płacz , dzieci... a dlaczego ? Bo rok temu na wiosnę nie miał tylu asyst co jesienią . Jest za to jeden plus - można się pośmiać z waszych komentarzy

0

ale na szczęście powołany jest Munir , więc jesteśmy uratowani

0

nie, tak samo jak w całą resztę , bo nikt nie wie co naprawdę się tam dzieje

0

Tak , napewno przez to , że Messi walnął focha wszyscy podadzą się do dymisji

0

Szkoda , że przy zakupie Vermaelena nie dorzucili gratis Diabiego

0

Neymar około 110 milionów (nie pamiętam dokładnie 108 albo 118)

0

Ja też tego nie rozumiem , że zawodnik jest wyżej od trenera

1

pudelek.pl

0

chyba 200% mu dali :p

0

Neymar zasłużył na trochę wyższą ocenę , a LE na -10.0

0

Messi 220 i Ronaldo w życiowej formie za 133 ^^ Pomimo że nie znoszę Portugalczyka to powinien być warty około 180.
Costa 84 miliony - nie wnikam
Fabregas może i być warty 62 mln po świetnej rundzie jesiennej
Ale gdzie jest Neuer , Robben i inni gracze Bayernu?

0

Ta... zaraz jeszcze klub rozwiążą i tyle z tego będzie...
A tak na poważnie to powinien tu się znaleźć trener który uspokoi te wszystkie gwiazdy

1

UWAGA OFICJALNIE !
Messi odwiedzał szpitale w Londynie
Thomas Vermaelen nie odwiedzał Domu Ronalda McDonalda , tylko jego łóżko było przepchane do innych sal

0

Nie znam się na tych sprawach od 2 strony klubu , ale powinni brać dyrektorów z najlepszych klubów . bo będzie tak jak z transferem Douglasa

0

Jakby chciał tam przechodzić , to by zrobił sobie drugie konto i z niego obserwował

0

Roz***ałeś mnie tym :D
Wiedziałem , że Pique ma coś wspólnego z Polską

Ps. Manchester Und obserwuje wszystkich :>

0

Chyba raczej zjednoczenie drużyny , rozwinięcie się Suareza i Neymara i zwycięstwo we wszystkich rozgrywkach

0

O kurde , idę się powiesić. Dobrze , że Realu nie zaobserwował , bo by z domu nie mógł wychodzić
Na pewno Chelsea go kupi , szczególnie jak Mourinho tam trenuje

0

Chyba jednak się myliłeś

0

A onet pisał że zastąpi Zubiego .
Ach ten niezawodny onet :)

0

Co to za wytłumaczenie "Nie idzie mu na wyjazdach" ? W takim razie na mecze wyjazdowe wcale nie powinno go być w kadrze ^^
Suarez też ma prawie 200 goli

0

Jak Leo wszedł też nie widziałem zbyt wielu goli

0

Jakby odszedł Messi to Suarez miałby jak rozwinąć skrzydła

1

Bo messi za bardzo rządzi szatnią niestety :/ Czasami wydaje się , że to on ustala taktykę , a nie trener. Ale jak wiadomo kij ma dwa końce

1

pewnie Munir miał mu wyłożyć piłkę

0

Sadzając Messiego i Neymara na ławce , zrzucając Suareza na skrzydło i dając na boisko Alvesa jako ostatnią deskę ratunku pokazuje , że nie będzie z nim dobrej przyszłości

0

On nie miał żadnego wpływu , a Puyol tak?
Dopóki nie przyjdzie porządny trener nic się nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?