0

Na czerwonym to twój żałosny komentarz powinien się znaleźć albo najlepiej na jakimś czarnym -,-

1

Ronaldo wypadł z tej dwójki otrzymując czerwoną kartkę

0

Czerwony : brak Suareza na boisku - mógł wejść chociaż po przerwie :(

6

Ronaldo jest żałosny i tyle

0

Jaka szkoda , że Ronaldo nie zagra w następnym meczu ...

0

prowokacja? Bo nie widziałem meczu i się pytam?!
Dla twojej wiadomości nawet jak by grał kompletne dno to i tak dalej będę stał za nim murem.

0

Kurde , nie mogłem dziś zobaczyć meczu :/ jak Suarez?

0

No to Busi na atak , a Messi do Barcy B

0

ważne , że się stara

2

Szkoda mi trochę Suareza :( stara się chłopak a mu nie wychodzi

0

pół roku temu 3/4 ludzi tutaj pisała co innego

0

Xavi przytnie trawę

0

Oficjalnie !
LE : Mam 23 palce

0

tylko nie w lidze ani LM

0

Pewnie się lubią , ale ja i tak nie przepadam za Ronaldo :p

0

Jego dryblingów nigdy dość , zawsze gdy dostaje piłkę to wierzę , że zrobi coś magicznego

0

Neymar zagrał najlepiej w tym meczu bez dwóch zdań

0

to żegnaj

0

No i prawidłowo . Jeszcze kiedyś może się pogodzą

0

Już prędzej Neymar powinien być niż iniesta :p

0

Neuer powinien dostać

0

pływa dalej tak samo dobrze

1

Dobrze , że siedziałeś na ławce , bo byś jeszcze kartkę dostał

0

Kurcze szkoda , że Ney pokazał dolne zęby a nie górne :D

1

I tak nic nie przebije akcji gdzie Juanfran podkopywał Neymara hahahaha

7

I tak nic nie przebije akcji gdzie Juanfran podkopywał Neymara hahahah

0

Po jakiego grzyba Munir?!

0

w poniedziałek

0

Co to ma być

0

Jak pomoc nie zagra dobrze to sam atak nic nie zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?