koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na czerwonym to twój żałosny komentarz powinien się znaleźć albo najlepiej na jakimś czarnym -,-
1
Ronaldo wypadł z tej dwójki otrzymując czerwoną kartkę
0
Czerwony : brak Suareza na boisku - mógł wejść chociaż po przerwie :(
6
Ronaldo jest żałosny i tyle
0
Jaka szkoda , że Ronaldo nie zagra w następnym meczu ...
0
prowokacja? Bo nie widziałem meczu i się pytam?!
Dla twojej wiadomości nawet jak by grał kompletne dno to i tak dalej będę stał za nim murem.
0
Kurde , nie mogłem dziś zobaczyć meczu :/ jak Suarez?
0
No to Busi na atak , a Messi do Barcy B
0
ważne , że się stara
2
Szkoda mi trochę Suareza :( stara się chłopak a mu nie wychodzi
0
pół roku temu 3/4 ludzi tutaj pisała co innego
0
Xavi przytnie trawę
0
Oficjalnie !
LE : Mam 23 palce
0
tylko nie w lidze ani LM
0
Pewnie się lubią , ale ja i tak nie przepadam za Ronaldo :p
0
Jego dryblingów nigdy dość , zawsze gdy dostaje piłkę to wierzę , że zrobi coś magicznego
0
Neymar zagrał najlepiej w tym meczu bez dwóch zdań
0
to żegnaj
0
No i prawidłowo . Jeszcze kiedyś może się pogodzą
0
Już prędzej Neymar powinien być niż iniesta :p
0
Neuer powinien dostać
0
pływa dalej tak samo dobrze
1
Dobrze , że siedziałeś na ławce , bo byś jeszcze kartkę dostał
0
Kurcze szkoda , że Ney pokazał dolne zęby a nie górne :D
1
I tak nic nie przebije akcji gdzie Juanfran podkopywał Neymara hahahaha
7
I tak nic nie przebije akcji gdzie Juanfran podkopywał Neymara hahahah
0
Po jakiego grzyba Munir?!
0
w poniedziałek
0
Co to ma być
0
Jak pomoc nie zagra dobrze to sam atak nic nie zrobi