koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
prawdę powiedziawszy to Giroud po wejściu na boisku rozruszał arsenal w ostatnim meczu , a nie Sanchez
1
Racja , byłem na tym meczu
5
Fajnie by było zobaczyć Messiego w BPL i może wtedy Barcelona by nie grała tylko pod 1 osobę
0
a kogo on by miał zastąpić w tym realu na boisku
1
czułem że to napiszesz -,-
0
chyba raczej brak Vermalena
0
i vive versa
0
pepe może lepszy
2
zyczę szybkiego powrotu na boisku :)
0
ja w niego wierzę dalej
0
Ludzie dajcie mu czas ... wolelibyście żeby zerwał ścięgno i pauzował ponad pół roku? Niedługo skończą mu się kontuzje i będziecie go chwalić że gra najlepiej z całej obrony
2
dwaj najlepsi po Ronaldinho
1
Suarez powinien strzelić tego gola...
0
Chciałbym żeby to on był , ale szkoda mi też wengera , żeby odchodził
1
Ronaldinho zawsze był i zawsze będzie LEGEDNĄ
Jak dla mnie to grał nawet lepiej od tych co są aktualnie najlepsi
2
zawsze i wszędzie kasa najważniejsza będzie
0
Dobrze mówi. Szanuję go i uważam , że jest dobrym trenerem . Może nie zdobywa zbyt wielu pucharów , ale zawsze jest w czołówce
0
Munir numer 1 na świecie po golu w 1 kolejce - dobrze , że akceptuje tą rolę
0
Wkur*iają mnie te urzędy , tylko kasę ciągną za byle co i to od każdego ...
0
No ale przecież miał słabą 2 cześć sezonu więc trzeba było się go pozbyć
0
Ja dalej w niego wierzę , Bardzo lubiłem go za czasów gry w Arsenalu i cieszę się że jest w Barcelonie
0
Xavi uwielbiam cię , ale nie udzielaj wywiadów :D
2
sergi sie nie nadaje , rafinhi można by dać szanse
0
Xavi dla mnie jest bezcenny
2
pewnie dlatego Real prowadzi
0
Skład Hiszpanii będzie wyglądał tak samo do momentu aż zawodnicy nie przejdą na emeryturę...
3
Alves - na 2 mecze powinien iść do Barcy B poćwiczyć
1
Dlaczego wy to robicie Mascherano co on wam zrobił , że musi grać na śo@Edit Nie chcę aby busi siedział na ławie i wolałbym już chyba , żeby grali 3-4-3 z dwoma defensywnymi
0
Żeby chociaż strzelił :d
0
Niech biorą , przyda się im jakikolwiek napastnik , bo ciągle pomocnicy i skrzydłowi strzelają
Tylko szkoda , że ich sztab medyczny jest nieco słaby