5

prawdę powiedziawszy to Giroud po wejściu na boisku rozruszał arsenal w ostatnim meczu , a nie Sanchez

1

Racja , byłem na tym meczu

5

Fajnie by było zobaczyć Messiego w BPL i może wtedy Barcelona by nie grała tylko pod 1 osobę

0

a kogo on by miał zastąpić w tym realu na boisku

1

czułem że to napiszesz -,-

0

chyba raczej brak Vermalena

0

i vive versa

0

pepe może lepszy

2

zyczę szybkiego powrotu na boisku :)

0

ja w niego wierzę dalej

0

Ludzie dajcie mu czas ... wolelibyście żeby zerwał ścięgno i pauzował ponad pół roku? Niedługo skończą mu się kontuzje i będziecie go chwalić że gra najlepiej z całej obrony

2

dwaj najlepsi po Ronaldinho

1

Suarez powinien strzelić tego gola...

0

Chciałbym żeby to on był , ale szkoda mi też wengera , żeby odchodził

1

Ronaldinho zawsze był i zawsze będzie LEGEDNĄ
Jak dla mnie to grał nawet lepiej od tych co są aktualnie najlepsi

2

zawsze i wszędzie kasa najważniejsza będzie

0

Dobrze mówi. Szanuję go i uważam , że jest dobrym trenerem . Może nie zdobywa zbyt wielu pucharów , ale zawsze jest w czołówce

0

Munir numer 1 na świecie po golu w 1 kolejce - dobrze , że akceptuje tą rolę

0

Wkur*iają mnie te urzędy , tylko kasę ciągną za byle co i to od każdego ...

0

No ale przecież miał słabą 2 cześć sezonu więc trzeba było się go pozbyć

0

Ja dalej w niego wierzę , Bardzo lubiłem go za czasów gry w Arsenalu i cieszę się że jest w Barcelonie

0

Xavi uwielbiam cię , ale nie udzielaj wywiadów :D

2

sergi sie nie nadaje , rafinhi można by dać szanse

0

Xavi dla mnie jest bezcenny

2

pewnie dlatego Real prowadzi

0

Skład Hiszpanii będzie wyglądał tak samo do momentu aż zawodnicy nie przejdą na emeryturę...

3

Alves - na 2 mecze powinien iść do Barcy B poćwiczyć

1

Dlaczego wy to robicie Mascherano co on wam zrobił , że musi grać na śo@Edit Nie chcę aby busi siedział na ławie i wolałbym już chyba , żeby grali 3-4-3 z dwoma defensywnymi

0

Żeby chociaż strzelił :d

0

Niech biorą , przyda się im jakikolwiek napastnik , bo ciągle pomocnicy i skrzydłowi strzelają

Tylko szkoda , że ich sztab medyczny jest nieco słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?