koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A za 5 dni :
Pogba żąda transferu na Camp Nou
0
Z zerowym doświadczeniem to chyba mało prawdopodobne
0
Z trenerem będzie bardzo ciężko
0
"Na onecie piszą" i wszystko jasne
0
Nie wierzę :O Na kogo teraz będziecie zwalać winę za porażki i transfery?
Pewnie walił się z jakimiś małolatami za pieniądze klubu ^^
5
Nie mamy wielu sposobów na grę - chyba raczej mamy tylko 2 sposoby na grę
1. 1000 podań 40 metrów od bramki
2. wrzutki nie wiadomo do kogo
0
Jakby Suarez grał na szpicy i nie grali by wiecznej klepy to może by coś zdziałali
0
Żenada :) wchodząc do bramki z piłką nie wygrają .
Szkoda , że Roberto , Sandro i Douglas nie grali w pierwszym składzie , bo Munir nie miał z kim klepać
0
Suarez jest lepszy , nie przesadzaj . Po prostu nie pasuje do tej drużyny
0
Jak to , przecież strzelił gola w 1 meczu sezonu
0
TAKTYKA BARCY:
Wchodzimy do bramki z piłką, Strzelać z daleka nie wolno .
Neymar i Messi strzelali i siedzą na ławie za to
0
Żałosne... Co to ma być za strategia? Munir już strzelił swojego jednego gola w sezonie chyba mu wystarczy
0
Wreszcie Unban :D
0
0
Jak dopłacisz to posadzą cię na trybunach
0
Neymar i Suarez spokojnie by nadrobili brak Messiego
0
w sumie i tak się opłacało
0
jak jakąkolwiek bramkę strzeli to i tak się będziesz cieszyć ;p
0
a cały mecz gdzie można zobaczyć
0
Gdzie można obejrzeć cały mecz (powtórkę)?
0
ronaldinho zaginął , kilka tygodni na treningu go nie widziano
1
Mam nadzieję , że wystawią najmocniejszy skład , żeby byłe jakiekolwiek emocje
0
Mistrz środka pola na zawsze , aczkolwiek ostatnio coś słabo z dobrymi trenerami którzy dopiero co skończyli karierę
0
Ronaldinho zaginął xDDD
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/znikniecie-ronaldinho-queteraro-grozi-rozwiazaniem-kontraktu,500585.html
0
Czy oni przypadkiem sezon temu nie byli 1 w tabeli?
0
2012 po prostu łał
0
Gdzie można oglądać mecze Futsalu ? W sumie jest to bardziej dynamiczne od zwykłej piłki nożnej
0
Kiedyś piłkarze Barcy grali między sobą na hali i szło im bardzo dobrze
1
Nikogo nie obchodzi czy piszesz komentarze czy nie... Uwierz , że jak usuniesz konto nikt nie zauważy
0
prędzej bezpłciowiec