koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni na tych treningach grają tylko w dziada?
0
Suarez gra jak kolejny pomocnik - same asysty
0
Niech nie kupują Pedro... Już Reusa by mogli wziąć
0
Ronaldinho > Messi i Ronaldo razem wzięci !
Legenda i tyle
2
Wolałbym aby nie przyszedł ani tu ani tu... W Barcie się zmarnuje , ado Realu to nikomu nie życzę iść :p
0
United może by się w obronę zaopatrzył ^^
0
Rakitić już sprzedany bo miał słaby mecz , Suarez tak samo , bo nie ma jeszcze 15 goli
0
Taa , w 3 lidze może tak , ale nie w 1
0
1:0 Suarez nie ma jak grać bo wszystkie piłki do Messiego który nie trafia do bramki i 1 skillrun Neymara po którym zdobywa jedyną bramkę
0
Zamiast goli ma mnóstwo asyst , więc na jedno wychodzi
0
Mamy zakaz transferowy a są plotki że pół składu sprzedajemy , więc kto by miał grać w takim razie...
0
póki Messi gra , Luis będzie się marnował na skrzydle :( Szkoda talentu
0
u nas to na 99 % Neymar (może Suarez , nie oglądałem jego meczy w BPL)
0
Dokładnie... Wielki Real pokonując Schalke i Basel awansuje do 1/2 finału
0
Dobrze , że chociaż Arsenal zmienił przeciwnika...
0
sam jesteś beznadziejny
0
Karlik08 : wypłaczę się na forum
0
Bo zagrał gorszy mecz? A jak w następnym zdobędzie 3 asysty to dasz mu złotą piłkę pewnie
56
Byle kto tylko nie Arsenal... żeby chociaż raz zaszli dalej niż 1/8 finału
0
nie oglądałeś meczy Utd
0
Polecam Arsenal , każdy ich mecz to niewiadoma , kocham tą niepewność
0
Xavi MOTM jak dla mnie
0
A skąd wiesz , że nie biją LE w szatni , żeby ich wystawił do 1 składu?
0
Gdzie jest Douglas? Jak on ma pokazać , że zasługuję na grę , skoro nawet go nie powołuje
0
W bezpośrednim starciu z Arsenalem Barca by nie miała wcale łatwo
0
To chyba dobrze
0
ta , przegrają tak jak w Paryżu...
6
Dojdzie do siebie i jeszcze pokaże wszystkim jak się gra na stoperze
0
Jeszcze go zastrzelą w tej Korei , albo zostanie pojmany by uczyć koreańskie roboty grania w piłkę
3
Ja wolę Douglasa