0

Wkońcu porządne powołania , a nie jakieś Muniry

0

Czy ten temat napewno dotyczy Vermalena? Czy porażki jakiegoś ogórka z madrytu

0

Za 2-3 lata to on strzeli swojego pierwszego hat tricka w Gran Derbi

0

chyba raczej : Jeżeli już kupować gwiazdę na pomoc to Pogba bardziej by się nadał

0

Po co Reus ? Chyba tylko żeby nie poszedł do Realu albo Barca zacznie grać 4-2-4

0

ale żeby się nie wypalił

0

z tatuażami będzie wolniejszy , zmniejszy mu się koncentracja i celność

3

Jeszcze niech sobie na czole zrobi tatuaż -,-

0

był taki rok temu , tylko na Barcę każdy stawia autobus a w BPL ma szansę pobiegać

0

Nic dodać nic ująć. Ciekawe , że zaraz po jego urodzinach to przyznali

0

w finale? ciekawe.... pomyśl zanim skomentujesz

0

Aguero grał syf na mundialu , Di maria nie grał w finale a masche nie atakuje aż tak bardzo żeby strzelić gola . Natomiast Palacio to nie wiem po czyjej stornie grał

0

to by było straszne , nawet nie chcę o tym myśleć

0

22 tysiące lat , a on tylko biega za piłką

8

Munir to na siłę jest tam brany

0

Najlepszego staruchu

1

Kurde , chciałbym żeby się w końcu przełamał :( Widać że mu zależy , stara się a nie wychodzi

0

Zdrajca Arsenalu

0

Nie przypominam sobie aby Neymar miał 4 miesiące przerwy

0

zawsze pozostaje opcja 3-4-3

0

I tak się opłacało jak dla mnie

0

Super , to porównaj sobie sezon do tyłu wielki statystyku... To są dwie zupełnie różne ligi

0

Ta długa przerwa na pewno podziałała negatywnie ,a poza tym to chyba w Anglii miał więcej przestrzeni . Tam piłka jest bardziej dynamiczna niż w Hiszpanii , a tu 3/4 zespołów ustawia autobus i ciężko cokolwiek zrobić

0

Messi powinien częściej grać na prawej stronie , bo tam daje rade i się odnajduje , a Suarez tylko na środku może coś zdziałać

0

Brawo , jedyny mądry który to zauważył

1

pewnie dlatego zdobył asyste i prawie drugą gdyby messi trafił a rafinha nie musiałby dobijać

0

W szczególności było to widać gdy już usiadł na ławce , był co najmniej wku***ony , że nie strzelił gola

0

Nawet jakby pod koniec sezonu się Suarez odblokował to też nie będzie źle , bo widać że szuka tych goli . Gdyby miał na to ylane nie przejmował by się tak po zejściu z boiska

0

Dlatego dałbym mu czas na rozegranie się w drużynie

0

Chociaż ktoś broni Suareza... większość ludzi by go sprzedała tak jak każdego innego który ma słabszy okres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?