koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkońcu porządne powołania , a nie jakieś Muniry
0
Czy ten temat napewno dotyczy Vermalena? Czy porażki jakiegoś ogórka z madrytu
0
Za 2-3 lata to on strzeli swojego pierwszego hat tricka w Gran Derbi
0
chyba raczej : Jeżeli już kupować gwiazdę na pomoc to Pogba bardziej by się nadał
0
Po co Reus ? Chyba tylko żeby nie poszedł do Realu albo Barca zacznie grać 4-2-4
0
ale żeby się nie wypalił
0
z tatuażami będzie wolniejszy , zmniejszy mu się koncentracja i celność
3
Jeszcze niech sobie na czole zrobi tatuaż -,-
0
był taki rok temu , tylko na Barcę każdy stawia autobus a w BPL ma szansę pobiegać
0
Nic dodać nic ująć. Ciekawe , że zaraz po jego urodzinach to przyznali
0
w finale? ciekawe.... pomyśl zanim skomentujesz
0
Aguero grał syf na mundialu , Di maria nie grał w finale a masche nie atakuje aż tak bardzo żeby strzelić gola . Natomiast Palacio to nie wiem po czyjej stornie grał
0
to by było straszne , nawet nie chcę o tym myśleć
0
22 tysiące lat , a on tylko biega za piłką
8
Munir to na siłę jest tam brany
0
Najlepszego staruchu
1
Kurde , chciałbym żeby się w końcu przełamał :( Widać że mu zależy , stara się a nie wychodzi
0
Zdrajca Arsenalu
0
Nie przypominam sobie aby Neymar miał 4 miesiące przerwy
0
zawsze pozostaje opcja 3-4-3
0
I tak się opłacało jak dla mnie
0
Super , to porównaj sobie sezon do tyłu wielki statystyku... To są dwie zupełnie różne ligi
0
Ta długa przerwa na pewno podziałała negatywnie ,a poza tym to chyba w Anglii miał więcej przestrzeni . Tam piłka jest bardziej dynamiczna niż w Hiszpanii , a tu 3/4 zespołów ustawia autobus i ciężko cokolwiek zrobić
0
Messi powinien częściej grać na prawej stronie , bo tam daje rade i się odnajduje , a Suarez tylko na środku może coś zdziałać
0
Brawo , jedyny mądry który to zauważył
1
pewnie dlatego zdobył asyste i prawie drugą gdyby messi trafił a rafinha nie musiałby dobijać
0
W szczególności było to widać gdy już usiadł na ławce , był co najmniej wku***ony , że nie strzelił gola
0
Nawet jakby pod koniec sezonu się Suarez odblokował to też nie będzie źle , bo widać że szuka tych goli . Gdyby miał na to ylane nie przejmował by się tak po zejściu z boiska
0
Dlatego dałbym mu czas na rozegranie się w drużynie
0
Chociaż ktoś broni Suareza... większość ludzi by go sprzedała tak jak każdego innego który ma słabszy okres