0

Na szczęście mamy "Alabę" dobrze , że zakontraktowaliśmy go na macz z City

1

Jeszcze rok , wolałbym , żeby on grał do końca zakazu transferowego

0

No i co z tego? Idź się pociąć

0

Barca B jakoś sobie poradzi , nie trzeba robić zakupów

2

Suarez tradycyjnie - zaje*isty mecz
Messi - pechowo niestety
Pique - czyścił wszystko
ogólnie dobry mecz Barcy

2

Sam nie wiem czego się spodziewać po tym meczu. Kolejnej Malagi czy kolejnego pogromu

0

tak

1

Skończcie narzekać... jeszcze przyjdzie jego chwila w której wszyscy będą go chwalić

1

Nie widziałem meczu , ale cieszy pozytywny komentarz do oceny Suareza

0

Dawno nie było przegranego meczu

1

Jakby chociaż miał szansę oddać strzał z wolnego

0

dziękuję za słowa otuchy , ten post miał być ironiczny

0

I tak już wszystko stracone , przegraliśmy wszystko przez Malagę

0

Już przeczytałem Bendtner i zawału dostałem

2

szkoda chłopa :/

0

i dalej będą mówić jak w następnym nie strzeli

1

Ta i taki Ronaldo dostający nagrodę Leo Messiego :D

2

Wszyscy chcą Pogbę , a jak się szybko nie zaadoptuje to będzie hejt

0

Takich rzeczy raczej nie pokazują specjalnie i dobrze

29

Bardzo dobry mecz Suareza

0

Prawdziwe

12

Komentarz usunięty

0

Pewnie tak i pewnie to jego najgorszy mecz w sezonie bo nie trafił

0

marna prowokacja

2

nie ma takiej potrzeby

1

Idź się go spytaj

1

to idź kibicować Elche

1

Tak jest z każdym zawodnikiem który nie ma wielkiego meczu ;/

0

Idź spać lepiej

1

Ramos - pierwsze skojarzenie to zawsze ten karny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?