koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczęście mamy "Alabę" dobrze , że zakontraktowaliśmy go na macz z City
1
Jeszcze rok , wolałbym , żeby on grał do końca zakazu transferowego
0
No i co z tego? Idź się pociąć
0
Barca B jakoś sobie poradzi , nie trzeba robić zakupów
2
Suarez tradycyjnie - zaje*isty mecz
Messi - pechowo niestety
Pique - czyścił wszystko
ogólnie dobry mecz Barcy
2
Sam nie wiem czego się spodziewać po tym meczu. Kolejnej Malagi czy kolejnego pogromu
0
tak
1
Skończcie narzekać... jeszcze przyjdzie jego chwila w której wszyscy będą go chwalić
1
Nie widziałem meczu , ale cieszy pozytywny komentarz do oceny Suareza
0
Dawno nie było przegranego meczu
1
Jakby chociaż miał szansę oddać strzał z wolnego
0
dziękuję za słowa otuchy , ten post miał być ironiczny
0
I tak już wszystko stracone , przegraliśmy wszystko przez Malagę
0
Już przeczytałem Bendtner i zawału dostałem
2
szkoda chłopa :/
0
i dalej będą mówić jak w następnym nie strzeli
1
Ta i taki Ronaldo dostający nagrodę Leo Messiego :D
2
Wszyscy chcą Pogbę , a jak się szybko nie zaadoptuje to będzie hejt
0
Takich rzeczy raczej nie pokazują specjalnie i dobrze
29
Bardzo dobry mecz Suareza
0
Prawdziwe
12
Komentarz usunięty
0
Pewnie tak i pewnie to jego najgorszy mecz w sezonie bo nie trafił
0
marna prowokacja
2
nie ma takiej potrzeby
1
Idź się go spytaj
1
to idź kibicować Elche
1
Tak jest z każdym zawodnikiem który nie ma wielkiego meczu ;/
0
Idź spać lepiej
1
Ramos - pierwsze skojarzenie to zawsze ten karny :D