koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda strasznie tej drugiej połowy :( Uważam , że Suarez nie powinien być zdjęty . Wszystkie piłki były prowadzone ciągle do skrzydeł (głównie do Alvesa) co z góry było skazane na porażkę . Jedynie Neymar próbował dryblingu ale samemu ciężko coś zrobić przeciwko takiemu zespołowi jak Real. Messi też za bardzo się nie wychylał w II połowie
1
Tak strasznie się boje , że nasza obrona coś spier*oli i Ronaldo strzeli kilka goli...
0
Mimo , że nie może grać to cieszę się , że jest u nas
1
Chyba mimo wszystko Bartra , ale Suarez obowiązkowo od 60 minuty za pedro
0
Dlatego takie mecze są najlepsze , bo obrona schodzi na 2 plan i liczy się tylko zdobycie jak największej ilości goli :)
0
a potem znowu będzie wystawiany jako 9 ^^
0
są groźni szczególnie honda ale to w piłce nożnej
0
Wynik z 2009 jak najbardziej mi odpowiada
0
mascherano jest w świetnej formie ale zawsze jest problem gdzie go ustawić...
Chyba , że zagrali by 4 -2 -2 -2 z dwoma defensywnymi
0
dałbym dwóch pique na stoperów i conajmniej jednego munira na atak
0
Dlatego z każdym meczem nie lubię go coraz bardziej
1
Tak samo jak Baraca bez Messiego i Neymara
0
18 --------------------------------------
0
Suarez od 60 minuty co najwyżej , mimo że jest bardzo dobry to nie grał od paru miesięcy oficjalnego meczu i wystawianie go w takim meczu od 1 minuty byłoby dużym ryzykiem
0
Nie róbcie z ludzi na siłę gwiazdy po meczach z niezbyt wymagającymi przeciwnikami (poza PSG)
0
Jak to smutno brzmi " na uboczu grupy " xd
0
ciekawe ile real zapłacił , żeby nie nominowali messiego
2
Serio Ibra tak powiedział? :O
0
W tym sezonie życzyłbym Neymarowi tej nagrody
0
Żeby tylko z wielkiej gwiazdy nie stał się przeciętniakiem z powodu wieku. Miło byłoby go znów zobaczyć w dobrej formie
0
Oby ta przerwa nie wpłynęła negatywnie na jego formę :(
0
Szkoda mi tego zawodnika :/
0
Ja jakoś mogę nim grać w sezonach
0
w sezonach nie \\\\\\\\\\\\\\\\\
0
Chwała mu za to , życzę mu żeby nawet do 200 nabił :)
0
to nie gra , tu nie ma hitów xD
0
nikogo nie obchodzi żaden Real ani tymbardziej żadne dzieci
0
to mówisz żeby sprzedali znowu cały skład?
Nienawidzę takiego płaczu po przegranym meczu , szczególnie , że zagrali dobrze
0
Szkoda , bo strasznie lubię Ibrę :(
Ale jeżeli go nie będzie to Barca ma większe szanse
1
Stawiamy autobus