1

Szkoda strasznie tej drugiej połowy :( Uważam , że Suarez nie powinien być zdjęty . Wszystkie piłki były prowadzone ciągle do skrzydeł (głównie do Alvesa) co z góry było skazane na porażkę . Jedynie Neymar próbował dryblingu ale samemu ciężko coś zrobić przeciwko takiemu zespołowi jak Real. Messi też za bardzo się nie wychylał w II połowie

1

Tak strasznie się boje , że nasza obrona coś spier*oli i Ronaldo strzeli kilka goli...

0

Mimo , że nie może grać to cieszę się , że jest u nas

1

Chyba mimo wszystko Bartra , ale Suarez obowiązkowo od 60 minuty za pedro

0

Dlatego takie mecze są najlepsze , bo obrona schodzi na 2 plan i liczy się tylko zdobycie jak największej ilości goli :)

0

a potem znowu będzie wystawiany jako 9 ^^

0

są groźni szczególnie honda ale to w piłce nożnej

0

Wynik z 2009 jak najbardziej mi odpowiada

0

mascherano jest w świetnej formie ale zawsze jest problem gdzie go ustawić...
Chyba , że zagrali by 4 -2 -2 -2 z dwoma defensywnymi

0

dałbym dwóch pique na stoperów i conajmniej jednego munira na atak

0

Dlatego z każdym meczem nie lubię go coraz bardziej

1

Tak samo jak Baraca bez Messiego i Neymara

0

18 --------------------------------------

0

Suarez od 60 minuty co najwyżej , mimo że jest bardzo dobry to nie grał od paru miesięcy oficjalnego meczu i wystawianie go w takim meczu od 1 minuty byłoby dużym ryzykiem

0

Nie róbcie z ludzi na siłę gwiazdy po meczach z niezbyt wymagającymi przeciwnikami (poza PSG)

0

Jak to smutno brzmi " na uboczu grupy " xd

0

ciekawe ile real zapłacił , żeby nie nominowali messiego

2

Serio Ibra tak powiedział? :O

0

W tym sezonie życzyłbym Neymarowi tej nagrody

0

Żeby tylko z wielkiej gwiazdy nie stał się przeciętniakiem z powodu wieku. Miło byłoby go znów zobaczyć w dobrej formie

0

Oby ta przerwa nie wpłynęła negatywnie na jego formę :(

0

Szkoda mi tego zawodnika :/

0

Ja jakoś mogę nim grać w sezonach

0

w sezonach nie \\\\\\\\\\\\\\\\\

0

Chwała mu za to , życzę mu żeby nawet do 200 nabił :)

0

to nie gra , tu nie ma hitów xD

0

nikogo nie obchodzi żaden Real ani tymbardziej żadne dzieci

0

to mówisz żeby sprzedali znowu cały skład?
Nienawidzę takiego płaczu po przegranym meczu , szczególnie , że zagrali dobrze

0

Szkoda , bo strasznie lubię Ibrę :(
Ale jeżeli go nie będzie to Barca ma większe szanse

1

Stawiamy autobus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?