koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej żeby został , bo daje więcej niż Roberto...
0
Szukanie na siłę problemów?
Wiadomo że z główki nic nie strzelą jak 3/4 zespołu ma 1,50m wzrostu a podaniami do ziemi ciężko wejść do bramki z rogu boiska
0
A niech jedzie , może Barca sprowadzi porządnego stopera 1.50 m
0
Żeby tylko Suarez strzelił , bo zacznie się odliczanie ile minut nie strzelił...
0
Najlepszy tercet na świecie ale i tak lepiej klepać w 80 minucie przed polem karnym 5 minut aby na końcu wrzucać na główki , bo po co grać prostopadłe
0
taa , a po zeszłym sezonie ciężko było się doszukać komentarzy osób które chciałyby by Cesc został... pomimo że grał piach w 2 połowie sezonu
0
Trenera nie mamy bo zawodnicy rządzą...
0
"Dla mnie to bez znaczenia, kto strzela. Kibic też na to nie patrzy”." z tym bym się nie zgodził akurat :d
0
Nie został nominowany tylko i wyłącznie za ugryzienie
3
Nani chyba zagra dla Portugalii
0
Teraz każdy mecz z naszym tercetem w ataku wyczekuje jakby to było El Clasico :D
2
Wierzę że za pare lat będzie tak dobry jak Messi i Ronaldo z najlepszych lat
0
Asysta , zapewne któryś ze snajperów Munir - Pedro strzeli :d
Już lepiej niech gola strzeli
1
i nie podlana
0
Niezłą klatę ma , ale dalej jest papierowy :/
0
Nie lubię jego zachowań na boisku -,- Rozumiem , że po przegranym klasyku się cieszyłeś że real wygrał , bo zagrał lepiej
0
wyglądają przesłodko
0
też bym chciał ale Zawsze się kończy na Messim albo Ronaldo...
0
Luis enrique " Lubię różowe kucyki"
0
Hazard Ronaldo Di Maria Messi Neuer Neymar Robben - Między nimy to się rozstrzygnie w finałowej trójce chciałbym zobaczyć Di Marie Neuera i Neymara ale zapewne i tak wygra Ronaldo :/
0
Dzięki ;* ;* ;*
1
0
Przecież mamy munira który strzelił gola w 1 meczu sezonu
0
Po jakiego chu*a im Pedro? jakiegoś porządnego napastnika by wkońcu kupili
0
Dokładnie! Sezonowcy to do was
0
Xavi do 1składu i może coś wygramy a nie jakiś sergi roberto
0
Bardzo dobry mecz Suareza jak na taką przerwę , teraz tylko czekać aż się zgra z drużyną
0
Wynik może i sprawiedliwy ale obecność Pique na boisku w tym meczu napewno nie
2
Mówicie , że Neymar gra słabo pomimo że strzela gole? Przecież to jest nielogiczne... A może wolicie zamiast niego Pedro który nawet goli nie strzela?
0
Ale , żeby nie było tak źle to trzeba przyznać , że jak na taką przerwę Suareza to zagrał bardzo dobrze