0

Lepiej żeby został , bo daje więcej niż Roberto...

0

Szukanie na siłę problemów?
Wiadomo że z główki nic nie strzelą jak 3/4 zespołu ma 1,50m wzrostu a podaniami do ziemi ciężko wejść do bramki z rogu boiska

0

A niech jedzie , może Barca sprowadzi porządnego stopera 1.50 m

0

Żeby tylko Suarez strzelił , bo zacznie się odliczanie ile minut nie strzelił...

0

Najlepszy tercet na świecie ale i tak lepiej klepać w 80 minucie przed polem karnym 5 minut aby na końcu wrzucać na główki , bo po co grać prostopadłe

0

taa , a po zeszłym sezonie ciężko było się doszukać komentarzy osób które chciałyby by Cesc został... pomimo że grał piach w 2 połowie sezonu

0

Trenera nie mamy bo zawodnicy rządzą...

0

"Dla mnie to bez znaczenia, kto strzela. Kibic też na to nie patrzy”." z tym bym się nie zgodził akurat :d

0

Nie został nominowany tylko i wyłącznie za ugryzienie

3

Nani chyba zagra dla Portugalii

0

Teraz każdy mecz z naszym tercetem w ataku wyczekuje jakby to było El Clasico :D

2

Wierzę że za pare lat będzie tak dobry jak Messi i Ronaldo z najlepszych lat

0

Asysta , zapewne któryś ze snajperów Munir - Pedro strzeli :d
Już lepiej niech gola strzeli

1

i nie podlana

0

Niezłą klatę ma , ale dalej jest papierowy :/

0

Nie lubię jego zachowań na boisku -,- Rozumiem , że po przegranym klasyku się cieszyłeś że real wygrał , bo zagrał lepiej

0

wyglądają przesłodko

0

też bym chciał ale Zawsze się kończy na Messim albo Ronaldo...

0

Luis enrique " Lubię różowe kucyki"

0

Hazard Ronaldo Di Maria Messi Neuer Neymar Robben - Między nimy to się rozstrzygnie w finałowej trójce chciałbym zobaczyć Di Marie Neuera i Neymara ale zapewne i tak wygra Ronaldo :/

0

Dzięki ;* ;* ;*

1

0

Przecież mamy munira który strzelił gola w 1 meczu sezonu

0

Po jakiego chu*a im Pedro? jakiegoś porządnego napastnika by wkońcu kupili

0

Dokładnie! Sezonowcy to do was

0

Xavi do 1składu i może coś wygramy a nie jakiś sergi roberto

0

Bardzo dobry mecz Suareza jak na taką przerwę , teraz tylko czekać aż się zgra z drużyną

0

Wynik może i sprawiedliwy ale obecność Pique na boisku w tym meczu napewno nie

2

Mówicie , że Neymar gra słabo pomimo że strzela gole? Przecież to jest nielogiczne... A może wolicie zamiast niego Pedro który nawet goli nie strzela?

0

Ale , żeby nie było tak źle to trzeba przyznać , że jak na taką przerwę Suareza to zagrał bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?