@xavi890 skąd wiesz, a nuż może będzie lepszy? Alves był rewelacyjny i pozostanie legendą tego sportu ale nic nie jest pewne, że któregoś dnia nie pojawi się lepszy od niego na Camp Nou.
@RosjaninBut Jeśli chodzi o Alvesa to wcale bym nie powiedział, że wesoło nie będzie miał. Jako, że jest mega medialną osobą, uwielbianą przez wielu to bardziej bym stawiał na dość beztroskie życie w zakładzie resocjalizacji pomimo przestępstwa jakiego dokonał. Nie zdziwiłbym się gdyby miał egzystencję podobną do tej Alphonse Capone tj. luksusowa cela, haratanie w gałę i podobnie jak Al może jeszcze sobie będzie pykał w tenisa, zajmie się przemytem alkoholu... i mleka jakkolwiek absurdalnie nie zabrzmi nielegalny handel mlekiem.
Wcale się okazje nie wymknęły bo nikt nie był w stanie przewidzieć, że obaj się tak rozwiną, a po za tym dużo łatwiej jest się rozwinąć w Benfice niż w Barcelonie gdzie nie masz takiego marginesu błędu i jest nieporównywalna presja niż w Lizbonie. W Barcelonie masz być gwiazdą praktycznie na już, na teraz. Na Estadio da Luz niekoniecznie i nie tylko tam w Portugalii.
@MESSIah16 Królem Futbolu jest Pele, Bogiem futbolu zaś Maradona. Messi jest Greatest of All Time czyli Najlepszy w historii. To tak jakby go nazwać Bogiem wszystkich Bogów. Już wyższego tytułu w świecie sportu nie da się nadać.
Brawo dla Balde. Oby pokazał się z jak najlepszej strony. Btw. Może Grimaldo wcale nie jest aż tak dobry skoro Lucho wolał Balde, a nie właśnie Grimaldo.
No matter how my loyalty is tested, no matter how bad things happen regardless of all. I always and everwhere true to Barca, no matter what.. I am Blaugrana till i die, Its not a choice.. it's a way of life... I will not be my choice this is the meaning of my life. Idealnie pasuje do Gerarda.
Dziękujemy za wszystko Legendo. Za to jak wspierałeś klub. Za puchary, które pomogłeś zdobyć temu klubowi. Za wszystkie te wspaniałe występy, które rozegrałeś w naszych barwach. Za to, że jesteś jednym z nas... culer. Culer una vegada, culer per sempre.
Cieszy mnie to ogromnie, że Ferran odzyskuje pewność siebie i z meczu na mecz gra coraz lepiej bo gdy jest w formie to staje się fenomenalnym piłkarzem mimo, że nie wykręca cyferek.
I teraz kandydatura Inigo już nie jest taka debilna przy dyspozycji Pique? Brać i się nie zastanawiać jak jest okazja. Świetny jest to obrońca tylko nie miał gdzie się pokazać za bardzo bo całe życie spędził w Kraju Basków. Dziwiło mnie to, że żaden topowy klub go nie sprowadził. A może sam nie chciał odchodzić?
@Bogan Ok, popełniłem błąd z tym jednym wyrazem, a głupio wyszło bo nawet wujka google nie raczyłem sprawdzić jak się poprawnie pisze przy tym powiedzeniu. Przepraszam.
Mają gościa ze świetnym przeglądem pola, wystarczy go przesunąć z środka obrony i przetestować na tej pozycji, a nóż objawi się drugi Joshua Kimmich. Mówię tu o Ericu Garcii.
Gość gra na razie po profesorsku i nie można mu nic zarzucić. Ma świetne rozegranie i przegląd pola, a jest to stoper więc z rumieńcami wyczekuje go na pozycji pivota bo to może być dla Nas jak objawienie zesłane z niebios w przypadku odejścia Busquetsa.
0
@xavi890 skąd wiesz, a nuż może będzie lepszy? Alves był rewelacyjny i pozostanie legendą tego sportu ale nic nie jest pewne, że któregoś dnia nie pojawi się lepszy od niego na Camp Nou.
0
@dj ale tu chodzi ogólnie o europejskie puchary
0
@RosjaninBut Jeśli chodzi o Alvesa to wcale bym nie powiedział, że wesoło nie będzie miał. Jako, że jest mega medialną osobą, uwielbianą przez wielu to bardziej bym stawiał na dość beztroskie życie w zakładzie resocjalizacji pomimo przestępstwa jakiego dokonał. Nie zdziwiłbym się gdyby miał egzystencję podobną do tej Alphonse Capone tj. luksusowa cela, haratanie w gałę i podobnie jak Al może jeszcze sobie będzie pykał w tenisa, zajmie się przemytem alkoholu... i mleka jakkolwiek absurdalnie nie zabrzmi nielegalny handel mlekiem.
0
No to teraz jazda z Superligą... dawać ją jak najszybciej.
0
Żeby za jakiś czas z tego kwiatki nie wyszły jak po 10-12 z PGE Narodowym, że dach uszkodzony czy cokolwiek innego.
1
@SeWo77 taa. Dobry chłopak z niego był. Dzień dobry na klatce mówił.
0
@Bogan fakt. Pewnie masz rację.
0
@blondasek ten szklany gość naszą pomoc i atak wykluczył w meczach LM.
0
@HubertMlody o tym samym pomyślałem
8
Może znów rozwiąże kontakt za porozumieniem i do nas przyjdzie xd
0
Wcale się okazje nie wymknęły bo nikt nie był w stanie przewidzieć, że obaj się tak rozwiną, a po za tym dużo łatwiej jest się rozwinąć w Benfice niż w Barcelonie gdzie nie masz takiego marginesu błędu i jest nieporównywalna presja niż w Lizbonie. W Barcelonie masz być gwiazdą praktycznie na już, na teraz. Na Estadio da Luz niekoniecznie i nie tylko tam w Portugalii.
0
@waletpl Myślę, że są "ciut większe Olimpy" niż Ekstraklasa, nie wiem w jakimś Uzbekistanie czy Sierra Leone gdzie kopią tam jelito wielbłądzie.
0
@MESSIah16 Królem Futbolu jest Pele, Bogiem futbolu zaś Maradona. Messi jest Greatest of All Time czyli Najlepszy w historii. To tak jakby go nazwać Bogiem wszystkich Bogów. Już wyższego tytułu w świecie sportu nie da się nadać.
1
Gratuluję!!! Zasługiwałeś na to. GOAT!!!
2
Brawo dla Balde. Oby pokazał się z jak najlepszej strony. Btw. Może Grimaldo wcale nie jest aż tak dobry skoro Lucho wolał Balde, a nie właśnie Grimaldo.
1
Brać i się nie zastanawiać
0
@El dominatore chciałbym być takim przegrywem i z takim majątkiem jak on. Żeby mi się cyferki zgadzały na koncie i jeszcze się mnożyły.
0
No matter how my loyalty is tested, no matter how bad things happen regardless of all. I always and everwhere true to Barca, no matter what..
I am Blaugrana till i die, Its not a choice.. it's a way of life... I will not be my choice this is the meaning of my life. Idealnie pasuje do Gerarda.
14
Dziękujemy za wszystko Legendo. Za to jak wspierałeś klub. Za puchary, które pomogłeś zdobyć temu klubowi. Za wszystkie te wspaniałe występy, które rozegrałeś w naszych barwach. Za to, że jesteś jednym z nas... culer. Culer una vegada, culer per sempre.
2
Cieszy mnie to ogromnie, że Ferran odzyskuje pewność siebie i z meczu na mecz gra coraz lepiej bo gdy jest w formie to staje się fenomenalnym piłkarzem mimo, że nie wykręca cyferek.
3
Szkoda, że nasi weterani nie mają takiej ambicji, formy, chęci co Modrić i Kroos, że mimo wieku dalej prezentują wysoki poziom.
0
Sam nie wiem co myśleć o tym składzie.
0
I teraz kandydatura Inigo już nie jest taka debilna przy dyspozycji Pique? Brać i się nie zastanawiać jak jest okazja. Świetny jest to obrońca tylko nie miał gdzie się pokazać za bardzo bo całe życie spędził w Kraju Basków. Dziwiło mnie to, że żaden topowy klub go nie sprowadził. A może sam nie chciał odchodzić?
6
@S_E_B_A no. Przekozakiem był przed kontką.
0
@Sangreal chyba nie zajarzyłeś o co mi chodziło?
4
@Sangreal nie uważam żeby naszym chłopakom brakowało luzu kapujesz? :p
0
@wroclawskifan jeśli tego próbowali to ok. Może coś mi umknęło i rzeczywiście Xavi na ten temat się wypowiadał.
0
@Bogan Ok, popełniłem błąd z tym jednym wyrazem, a głupio wyszło bo nawet wujka google nie raczyłem sprawdzić jak się poprawnie pisze przy tym powiedzeniu. Przepraszam.
15
Mają gościa ze świetnym przeglądem pola, wystarczy go przesunąć z środka obrony i przetestować na tej pozycji, a nóż objawi się drugi Joshua Kimmich. Mówię tu o Ericu Garcii.
1
Gość gra na razie po profesorsku i nie można mu nic zarzucić. Ma świetne rozegranie i przegląd pola, a jest to stoper więc z rumieńcami wyczekuje go na pozycji pivota bo to może być dla Nas jak objawienie zesłane z niebios w przypadku odejścia Busquetsa.