0

@Stoiczkow Spójrz na Ibrę, Cavaniego, Cristiano Ronaldo, Modricia i Messiego w Barcelonie i będziesz miał odpowiedź na swoje zastrzeżenia. Wiek to tylko liczba, a każdy wie, że ta decyzja jest na już i ma zadziałać na plus także na już. Każdy wie, że motoryka tych graczy nie jest taka jak 10 lat temu ale umiejętności dalej mają przeogromne i swoim doświadczeniem mogą pomóc młodym. Zwłaszcza w przypadku Alvesa, Messiego, Iniesty czy Puyola nie zależnie od tego czy będą grać, grającymi trenerami jak Giggs swego czasu czy po prostu trenerami. W przypadku Daniela jestem na plus zważywszy na to, że chce grać za darmo bo liczy się dla niego ten klub, ten herb i te barwy i wie iż może Barcelonie jeszcze pomóc. Tak i biorę pod uwagę jego wiek ale tak jak to napisałem wcześniej, jest to decyzja na już, na teraz, a nie długoterminowa. To ma przynieść długofalowe korzyści. Tym bardziej, że Blaugrana jest teraz naszpikowana młodymi bez w gruncie rzeczy większego doświadczenia, a za chwile mają wejść kolejni jak Collado, Balde i potrzeba im mocnego autorytetu w postaci takich osób jak Xavi, Alves czy Puyol. Ten plan może się na prawdę udać i odkąd Generał jest trenerem i co chwila czytam coś nowego i pozytywnego tym coraz bardziej w to wierzę i zaczynam się uśmiechać z tego powodu. Wierzę w ten projekt i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Xavi i spółka to może być ktoś taki jak Pep Guardiola, Lucho, Cholo Simeone czy Sir Alex Ferguson dla Man Utd. I tak, mówię to mimo nie rozegranego ani jednego meczu pod wodzą Xaviego.

1

Przed kontuzją był kotem. Twardzielem z niezłą techniką, dość szybki i bardzo dobrym obrońcą. Mógł być topowym środkowym obrońcą ale własne widzi mi się i wiara w afrykańskich szamanów (do znachora Rafała Wilczura mógł się udać to wtedy byłby pewniak, że już nigdy nie będzie miał kontuzji :P)

0

@AbelKabel wiadomo, może być jak Pirlo czy Lampard, a może być jak Guardiola, Enrique czy Zidane.

0

@LeonadisPL to już nie będzie Bond tylko przygody zupełnie innego agenta, a raczej... agentki. Nie będzie już kultowego "Nazywam się Bond. James Bond"

3

@SkilledHydra16 jak dla mnie świetny. Uwaga spoiler. Bardzo konkuruje z najlepszą częścią tj. Casino Royal i chyba lepszy od bardzo dobrego Skyfall. Craig to dla mnie najlepszy Bond i wychodząc z kina czułem smutek i zmieszanie wiedząc, że po 60 latach i 25 częściach nie będzie już więcej Bonda, a samego Jamesa uśmiercili gdzie mogli to rozegrać trochę inaczej. Gdy mu dali rodzinę to mogli wysłać na emeryturę, a nie zabijać.

1

Wielki jest Ansu. Co to za wejście po tak długiej przerwie. Fantastyczna akcja i jak zakończona. Ten chłopak jest niesamowity. Witamy z powrotem Ansu Fati. Gratulujemy wytrwałości i powodzenia.

0

@TeDer wiem przecież dlatego gostka poprawiłem

0

@aro1 oboje fakt, to instrumenty muzyczne ale oboje to także liczebniki, oboje albo obydwoje. Obie są prawidłowe.

7

@Pawel13sz obaj, nie oboje.

1

Wszystkie trzy są obłędne i zjawiskowe.

7

@QuentinTarantino takiego scenariusza to nawet Quentin Tarantino by nie wymyślił. :p

0

Ale by było jakby Pedri z Frienkie ładnie rozgrywali piłeczki, a Luuk i Mephis by to wykorzystywali. Oj zapchaliby żwirem nie jednego widza.

0

@Krycha1899 jakbyś nie zauważył to jest ustawienie 3-5-2 i Roberto nie gra na PO tylko jako wahadłowy gdzie jest lepszy i elastyczniejszy od Minguezy.

1

@Transu96 Pobłogosławił Cię św. Rysiu Peja z Jeżyć. Ofiarował Ci Flow i Szacunek Ludzi Ulicy. :p

0

Powodzenia. Potrzebowaliśmy kogoś takiego w stylu Larssona.

20

Lepiej niech go nie karzą bo poszli do niego w łachę, obniżył pensję co walnie przyczyniło się do rejestracji zawodników, a jak go ukarzą to zmieni zdanie co do pensji, obrazi się i jeszcze trzeba będzie go przepraszać. Jak coś działa dobrze to lepiej tego nie poprawiać.

0

@Lucassito nie no jeszcze Depay to Kodjiro czy jak to tam się pisze

1

@forest drugi Jackowski

0

Życzę mu jak najlepiej i może częściej będę oglądał Ligue1, choć wolałbym żeby dalej był ubrany w bordo-granatowy trykot. Kiedyś wróci, może nawet jako piłkarz. No ale co zrobić... Jest jak jest. Coś się kończy i coś się zaczyna. Była Barca przed nim i będzie po nim. Przeżyłem wiele już legend tego klubu i za każdym razem był ten sam stan emocjonalny ale i świadomość tego, że życie toczy się dalej i to nie koniec egzystencji.
Gracias Lionel Andres Messi. Leyenda, Capitán, Dios del Fútbol.
Visca el Barca.

0

@Barca1992 I'll be back.

0

@Laza pewnie, że darmowe

1

@hEEEK_COX strims.world i polsat sport news

5

@Comentateiro Tyskie i na koszulkach byłoby "Przejdźmy na TY" albo "Kasztelan. Racz Waść wpaść" :P

0

@l0Messini I palcem w du...e :p

0

@Siwik o tym samym pomyślałem. :p hahah

0

@Crema Catalunya przypomnij sobie jakie cyferki wykręcał Kun w PL i stał się legendą tej ligi. Liczę, że ominą go kontuzje i pokaże na co go stać. Marzyłem o nim jako o piłkarzu Blaugrany i mam nadzieję, że to nie było paskudne marzenie, a ładny sen.

1

@parara1986 jak dla mnie to w tym okienku same pozytywne transfery były do Barcy.

0

Całkiem spoko jak dla mnie. Może nie rewelka ale spoko.

0

A w FM'ie ten Matheus to kot. :p

0

Może być coś na rzeczy. Jakby to Fabrizio Romano powiedział to byłbym skłonny uwierzyć, że to prawda gdyż Fabrizio raczej rzadko się myli poprzez swoje rozległe kontakty. No ale mimo wszystko jeśli Flick by przyszedł to byłoby mega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?