0

@Norbi2021 mentalnie to mi nie dorównujesz

0

@Norbi2021 dzieciaku xd Ile ty masz lat, że rzucasz takim tekstem? Ja 93 rok wiec określenie dzieciak chyba nie na miejscu.

0

@fotohobby chciałeś zmienić Ferrana na Dembele przy wyniku gdzie trzeba go bronić, a nie gonić więc ja Ci mówię, że lepiej jak już chciałeś Ferrana zmieniać(mógłby to być ktokolwiek inny) to na defensywnego zawodnika a nie na jeźdźca bez głowy i do tego tępego żeby gonić wynik bo my nie mieliśmy czego gonić. Wtedy to trzeba było postawić "żelazną kurtynę" i zrobić Obronę Częstochowy albo Sewastopolu.

0

@fotohobby a czy ja napisałem, że to miała być zmiana 1:1? Nie. To miała być zmiana na bronienie wyniku czyli za ofensywnego Ferrana na jakiegoś defensywnego zawodnika. Czytanie ze zrozumieniem.

0

@Norbi2021 Nigdy ich nie zgubiłem. A tobie za to by się przydały.

0

Jeśli dałby teraz karnego to byłby totalny kretyn bo nic tu nie było.

0

@Norbi2021 właśnie zrobił i to głupio.

0

@fotohobby teraz to trzeba bronić wyniku, a nie kolejnego ofensywnego wpuszczać. My nie mamy za czym gonić.

0

No nie jest dobrze, nie jest dobrze. Sprawa się mocno komplikuje.

1

Ależ początek Barcy w drugiej połowie! Barcelona demoluje na Camp Nou Atletico Madryt. Fantastycznie wykorzystuje akcję Dani Alves! Daniiii Alvesss!!!

1

No kurde Panie i Panowie chyba szacun nie? Chłopaki zasuwają jak w wojsku, efektywnie i efektownie, a oni dalej nie odpuszczają.

14

Co ta Moja Barcelona gra dzisiaj to chapeu bas! Proszę o więcej Blaugrano!

2

@MichalRBB poczekaj z tym hurra optymizmem. Gość dzisiaj gra świetnie ale to tylko pierwszy mecz. Jak tak dalej będzie grał to ok, zgodzę się z Tobą ale na razie zwolnij te galopujące koniki.

15

@Sekstet2009 jest napisane Marvela i Batmana, a nie Batmana Marvela.

1

A jakby tak Adame postawić na szpicy?

0

Świetny jest ten Nico Williams. Co ma odejście i motorek w tyłku to głowa boli. Może spokojnie być lepszy od brata i stać się gwiazdą światowego formatu.

0

1

Jak Luuk de Jong to strzelił to aż mi się przypomniała piosenka z dawnych lat "Rasiak song" i tekst "Wybacz mi Polsko niemalowane drewno" i "W Barcelonie Rasiak". :p ale mamy strzelbę. Trzeci gol w trzecim meczu.

0

2

0

@kakusus Dokładnie. Też odmawiam od jakiegoś czasu, że nad Barceloną zaświeci znów słoneczko.

0

@kakusus No i Ferran gotów do rejestracji, nic się już nie zmieni bez dania racji.... XD

0

@kakusus czujesz jak rymujesz? Szaman i jego voodoo, nieodzowną częścią klubu xd

0

@normasubiektywna ale Suarez czy Villa, Eto'o to też były typowe dziewiątki (środkowy napastnik) i idealnie pasowały do Barcelony. Trzeba odróżnić czy Vlahović to "klasyczna 9" jak Lewy, Suarez co to potrafią się odnaleźć w grze kombinacyjnej i mają trochę dryblingu i potrafią z klepki zagrać czy "lis pola karnego" jak kiedyś Ruud van Nistelrooy czy Filippo Inzaghi czyli typowe "ochłapiarze" co to nie mają ani wybitnego dryblingu ani szybkości ale mają tą czutkę, "ten timing" jak to Borek mówi, którzy wiedzą gdzie i kiedy się odpowiednio ustawić żeby dostawić koślawą nóżkę czy krzywy łepek albo strzelić farfocla z dobitki. Osobiście podłączę się do pytania czy by pasował do Barcy bo go nie znam, a poprzednia odpowiedź nie jest satysfakcjonująca i nie wyczerpuje odpowiedzi gdyż myli pojęcia charakterystyki środkowego napastnika poprzez pomieszanie jednego z drugim.

0

Nie musimy wcale wygrać. Wystarczy żeby Benfica zremisowała z Dinamo, a i tak będziemy mieli jeden punkt więcej od nich i przejdziemy dalej.

0

@Magicc89PL tak jak Zieliński... Do 30-tki. :p

6

@Phoenixx chłopie... to jest pierwszy mecz pod wodzą Xaviego. Na pawno każdy dostanie swoją szansę. To, że Puig dziś w podstawce nie wyszedł to nic nie znaczy, podobnie jak w przypadku Coutinho.

3

Nie potrzebny na ten Flipper.

1

Ciekawe z jakim numerem zagra?

1

@Stoiczkow Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?