1

@Krukuuu złotousty człek

0

@grejtxkrzychu według niego zapewne Neymara

0

@Lucassito tak jak wyżej się wypowiedziałem Fati ma 17 lat i jest w fazie rozwoju zarówno piłkarskiego jak i umysłowego i fizycznego. Daj mu szanse może nabrać mięśni tak jak Adama. Traore także w jego wieku był szczypiorkiem a jak się rozwinął w Anglii to na solówę za nic bym nie chciał wyjść z nim. Ogromna góra mięcha jak wiedźmin Letho z Gulety. Z młodym Ansu też może być tak. Mbappe też mi się wydaję, że grał w Monaco jako skrzydłowy a teraz w PSG na szpicy jaki kot.

0

@Lucassito Villa też był środkowym napastnikiem. I Henry.

8

@Lucassito a dlaczego? Jak dla mnie to nie głupie bo nie jeden skrzydłowy z powodzeniem na szpicy ataku występował jak chociażby C. Ronaldo, Depay, Ribery. Warto spróbować a noż może z niego napadzior jak ta lala wyjdzie. Młody, wybiegany, szybki a jakby mięśni nabrał jak Adama Traore to w ogóle dzik.

0

Dziękujemy mimo wszystko za to co dobrego zrobiłeś dla tego klubu i życzymy szczęścia i powodzenia.

0

@grubiorz Już był a Monchi w Hiszpanii robi swoją robotę doskonale. Chciałbym zobaczyć co potrafiłby zrobić razem może właśnie z Koemanem.

0

Marzy mi się Monchi.

0

@ArcziArtt nie too

5

Stanie się legendą tego klubu. Nic tylko się się cieszyć, że tak klasowy zawodnik strzeże bramki Dumy Katalonii.

2

Brać od razu. Zna klub, filozofię, taktykę etc. Wie, że jego rola byłaby jako uzupełnienie jak to miało kiedy Alexis wymiatał na skrzydełku i się na to godził. Jestem na tak mimo wieku. Pamiętać trzeba, że jeden/dwóch wiekowych jak niegdyś Larsson też są potrzebni właśnie ze względu na doświadczenie.

0

@Gacu95 Na przykład Sancho.

0

@Gacu95 Są inne nazwiska a nie tylko Neymar.

40

I to byłby genialny transfer a nie Neymar. On już swoje 10 minut miał, naszczał na to co "niby kocha" a teraz to bazie na razie.

0

@barteq właśnie dlatego, że będą sobie krzyczeć takie kwoty to transfery będą o wiele tańsze po za tymi topowymi bo nikogo nie będzie na to stać. Coś gdzieś czytałem, że i Fifa będzie starała się zainterweniować w sprawie transferów jakimiś przepisami żeby nie wydawać w dobie kryzysu horędalnych sum za zawodników tylko w granicach rozsądku. A jak ktoś za takiego Neymara będzie sobie chciał 200 mln to w ogóle takich transferów nie będzie przez jakiś czas bo tak jak wspomniałem, nikogo nie będzie stać na takie wydatki. Wystarczy posłuchać chłopaków z Misji Futbol Kanału Sportowego, już się tam wypowiadał Smoku na przykład.

0

@barteq Rozumiesz to, że po zakończeniu kryzysu nikt już nie będzie robił transferów za 100, 150, 200 mln o nikogo nie będzie na to stać??!! Rynek transferowy w pewnym sensie wróci (może nie tak do końca) do cen z przed 15-tu lat.

0

Dobrze, że to tylko trzeci strój.

2

Komentatorzy Polsatu rozwodzą się nad Napoli i Milikiem, a nawet nie pochwalą Ter Stegena za świetną interwencję.

0

@BARCA1994MiSzCzu210 za taki kom mi poleciał ban.

0

No gość komentator jest niesamowity. Niemiec to jest Niemiec. Coś odkrywczego.

1

Napoli postawiło lotniskowiec na swojej połowie, a Barcelonie zawsze ciężko się grało przeciw takiemu ustawieniu i nie raz takie mecze przegrywali jak chociażby z lotniskowcem Chelsea za Di Matteo, gdzie mecz wyglądał jak obrona Sewastopolu.

1

@slayer srry "popuszczaj" miało być

4

@Gregsky10 Quique udowadnia jak źle zarządzana był kadra Barcelony. Od razu nasuwa mi się powiedzenie, które ni stąd ni zowąd pasuje: "Za króla Sasa, jedz, pij i zaciskaj pasa".

0

@IronSanHybrid o właśnie. Paski są zajebiste.

1

@DaPi tak jak sombrero Viniciusa. Też genialne.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

Mam nadzieję, że Neymar nigdy nie wróci do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?