0

@Piotr777 18dokładnie

3

@Transu96 Już był taki sezon, że mieliśmy 4 obrońców a 3 kontuzjowanych i wtedy eksperymentowało się z Busquetsem albo Sergi Roberto czy Adriano na środku obrony.

2

@Julencja Popatrz na mój wpis. Identyczny niemal.

2

Jak dadzą konkret siano to można przyjąć ofertę jak będzie za mało to wolałbym mu dać jeszcze jedną szansę bo jeden sezon każdemu może nie wyjść. Ps. Nie wiem co Wy macie z tym Neymarem? Ok bardzo dobry piłkarz. Ale?! Trzeba wziąć to pod uwagę jak potraktował Barcę i tego się nie wybacza. Secundo: Odwala ostatnio akcję za akcją i do tego jest większym symulantem niż był u Nas. Tertio ultimo: Wolałbym za Neymara Mbappe, który jest takim samym kotem piłkarskim jak Neymar a jest młodziutki.

0

@Kettger Suarez też. Po co mamy kupować młodego napadziora jak jest Luis. Ma 32 lata jest młody i perspektywiczny. Długie lata kariery u Nas. :p

0

@herubq3 Wcześniej jeszcze był IssPro

0

@Aumanor Wybacz może brak mi odpowiednich umiejętności ale trochę ciężko wyczuć sarkazm w słowie pisanym a definicja jest mi znana.

0

@arraco Już bardziej bym Viniciusa widział jako kandydata przyszłego do ZP niż Kubo czy Asensio

1

@arraco Wróżbita? A może będzie jak Odegaard wieczny talent.

0

@bary Beckhamowi też się nie udało. Grał przyzwoicie i to tyle.

0

@magic10 Dokładnie

0

@Mati90fcb W FM na pewno by było to do zrealizowania. Zwłaszcza po edicie, że sprzedajesz kogoś niechcianego albo słabego/niepotrzebnego wielkiemu klubowi za grube siano a najlepszych grajków od zespołów naje... flotą za 0. :P

0

@krzysiek-fcb-17 dlaczego niestety? Ja jestem z Ciechanowa a lubię słuchać Rysia. 

4

Mediaproducción SLU... kryptoreklama dla Peji? Czy może jakby ta firma wygrała przetarg to co jakiś czas Poznański raper by miał tam koncert :p

1

@damian726 Taki Tyrion w świecie sportu by się sprawdził.

0

@damian726 No ale znowu by była bezpłciowa postać. I Brann taki był i Valverde

4

@damian726 Winter is coming

19

@damian726 Wybrać kalekę na trenera i ogłosić demokrację w zarządzie? 

3

Bo to odtwórca roli "Człowiek z marmuru" :p

6

Ernesto w tym meczu pokazał swój kunszt taktyczny. Kwintesencja piłkarska okraszona podstawowym założeniem "Gra na aferę albo laga do przodu". Znakomite akcje Barcelony. Muszę powiedzieć, że perfekcyjnie przeprowadzone niczym w amerykańskich filmach... facepalm

2

Ależ to był piękny strzał za kołnierz Jaspera.

0

Valverde out. Dobry na La Lige ale za słaby na LM. Niby dwa razy nic się nie zdarza ale wczoraj Barcelona Ernesto właśnie udowodniła, że jednak się zdarza. Xavi może już trenować taki zespół jak Nasz i chciałbym Generała zobaczyć na ławce trenerskiej. Skoro jednak się dwa razy to samo zdarza to może Xavi Nasz zespół poprowadzi tak jak niegdyś Pep Guardiola do glorii i chwały gdzie nie mieliśmy sobie równych. No i konieczny jest środkowy napastnik, a starzejący się Luis na jokera co dałby to coś z ławki jak Larsson.

1

Ty przynajmniej spałeś

0

Valverde do zwolnienia. Dobry trener na La Lige ale nie na LM. Co z tego, że ligę wygrywa jak w LM się kompromituje już drugi raz. Jak byśmy nie wygrali La Ligi raz na jakiś czas to też by się nic nie stało gdyby udało się zgarnąć europejskie trofeum. Przecież tego meczu nie dało się przegrać tak na logikę. Wystarczył remis albo porażka 2:0 najmnieszym kosztem zaangażowania aby tylko dowieść do końca spotkania. Serce krwawi, a oczy zaszły łzą. Xavi może już trenować taki klub jak Barca to może byłoby jakieś wyjście? Generał zawsze miał charakter a nóż może by się okazał takim objawieniem jak Pep Guardiola? Ten puchar był przecież nasz po fajnym meczu z Ajaxem. A tu po raz kolejny muszę znieść gorycz porażki i ogrom wstydu. Jedno jest pewne: zmiana trenera jest nieunikniona gdyż z Ernesto wciąż będziemy się zachwycać kolejnym wygranym ligowym maratonem, może jakimś meczem w LM jak ten pierwszy z Reds ale gdy przyjdzie stresowa sytuacja jak w tym rewanżu to znowu ręce będą opadały... I gacie.

1

Haha You made my night. :p

0

Nie mnie tylko mi

8

Za ten pocałunek ma ode mnie dozgonny szacunek. Chyba, że za jakiś czas będzie całował inny herb.

0

Cytując Czesława Niemena "Mam tak samo jak Ty"

1

Jemu bardziej chodziło o to, że Cillessen też mógłby zagrać w tym meczu by zaliczyć jakiś występ w La Lidze zachowując przy tym wysoki poziom na tej pozycji. Wiadomo, że Mats jako bramkarz jest najbardziej wypoczęty z całej kadry 25-cio osobowej bo nie biega po 10 km w meczu np.

0

Powiedziałbym że nawet łatwiej bo mniej liter :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?