2

http://www.rojadirecta.me/
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Ja zawsze z tych stronek brałem jak nie było w TV

0

Dobry tekst na mema

3

Wiem. I każdy myślący człowiek na świecie wie, że ter Stegen powinien bronić w reprze Niemiec ale nie Joachim

2

Nie za słabo tylko Niemcy zbyt tępego trenera mają

0

Dziurze?? :P Pierwsza myśl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

Mój błąd, masz rację

9

Z której strony byliśmy lepsi Ivan bo chyba tylko z du*y

1

Gra Barcy z śp. Tito jakaś rewelacyjna nie była. Z kolei dzisiejsza gra jest do bólu podobna jak za Taty Martino.

0

Brak Francisco Alcacera można skomentować refrenem piosenki Pih-Echo.

3

A Alcacer ładuje bramy w Bundeslidze.

21

Pozdrowienia dla Alcacera

0

Oficjalnie Pique, Suarez i Rakitić wygrali angaż do nowej serii "Zagubieni". Facepalm:P Widać, że Barca na prawdę skupia się bardziej na LM aniżeli innych pucharach jak to Valverde wspominał przed sezonem. Jak powiedział tak robi.

1

Gra kilku piłkarzy Barcy przypomina Akcje pod Arsenałem bo takiego sabotażu to już dawno nie oglądałem. Btw. Po co nam Malcom??? Żeby wiedział jaki jest ładny widok z trybun Mestalla??

1

Pomarzyć można bo marzenia nic nie kosztują :P

10

Nam to jest potrzebny ktoś taki jak Jurgen Klopp co by posadził na ławce albo zje*ał ostro takie tuzy jak Suarez czy Pique dopóki się nie ogarnie.

0

Niczym truskawka na torcie

0

0

Albo "Jeździec bez głowy"

1

Co ten Pique musi jeszcze spier*lić żeby trener go w końcu posadził na ciepłej ławeczce dopóki się nie ogarnie i zacznie grać na poziomie Barcelony a nie Rayo??!!

0

tylko, że Pique się schylił jakby miał się złamać na tym boisku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No ale ludzie po co ta kłótnia i panika?! Świat się zmienia, klub też i herb także. Przez ponad sto lat istnienia klubu herb jak widać na w/w grafice zmieniał się kilkukrotnie i nikt z tego względu masowych samobójstw nie popełniał. Na przestrzeni lat jednym te zmiany się bardziej podobały drugim mniej, tym bardziej, że zmiany w porównaniu obecnego herbu do propozycji są nie wielkie. Nie są tak diametralne jak w przypadku Starej Damy. O gustach się nie rozmawia. Jak dla mnie wielkiej różnicy nie ma.
Btw. jak to ktoś już napisał przede mną wiernie cytując "Przeżyłem jedną zmianę herbu, przeżyję i kolejną".

6

I Gabriel Jesus

0

I co oni mają w ryju żeby takie newsy wymyślać :p

0

Oficjalnie Hierro trenerem kadry Hiszpanii

0

Bo to Bartomeu się wypowiadał wtedy, że Alexis nigdzie nie odchodzi.

3

Tak jak Alexis Sanchez miał nie odchodzić a tydzień później już był w Arsenalu

0

Jeb...em. Pozdro z podłogi.... i z Ciecha. haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?