Oficjalnie Pique, Suarez i Rakitić wygrali angaż do nowej serii "Zagubieni". Facepalm:P Widać, że Barca na prawdę skupia się bardziej na LM aniżeli innych pucharach jak to Valverde wspominał przed sezonem. Jak powiedział tak robi.
Gra kilku piłkarzy Barcy przypomina Akcje pod Arsenałem bo takiego sabotażu to już dawno nie oglądałem. Btw. Po co nam Malcom??? Żeby wiedział jaki jest ładny widok z trybun Mestalla??
Co ten Pique musi jeszcze spier*lić żeby trener go w końcu posadził na ciepłej ławeczce dopóki się nie ogarnie i zacznie grać na poziomie Barcelony a nie Rayo??!!
No ale ludzie po co ta kłótnia i panika?! Świat się zmienia, klub też i herb także. Przez ponad sto lat istnienia klubu herb jak widać na w/w grafice zmieniał się kilkukrotnie i nikt z tego względu masowych samobójstw nie popełniał. Na przestrzeni lat jednym te zmiany się bardziej podobały drugim mniej, tym bardziej, że zmiany w porównaniu obecnego herbu do propozycji są nie wielkie. Nie są tak diametralne jak w przypadku Starej Damy. O gustach się nie rozmawia. Jak dla mnie wielkiej różnicy nie ma. Btw. jak to ktoś już napisał przede mną wiernie cytując "Przeżyłem jedną zmianę herbu, przeżyję i kolejną".
2
http://www.rojadirecta.me/
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Ja zawsze z tych stronek brałem jak nie było w TV
0
Dobry tekst na mema
3
Wiem. I każdy myślący człowiek na świecie wie, że ter Stegen powinien bronić w reprze Niemiec ale nie Joachim
2
Nie za słabo tylko Niemcy zbyt tępego trenera mają
0
Dziurze?? :P Pierwsza myśl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
Mój błąd, masz rację
9
Z której strony byliśmy lepsi Ivan bo chyba tylko z du*y
1
Gra Barcy z śp. Tito jakaś rewelacyjna nie była. Z kolei dzisiejsza gra jest do bólu podobna jak za Taty Martino.
0
Brak Francisco Alcacera można skomentować refrenem piosenki Pih-Echo.
3
A Alcacer ładuje bramy w Bundeslidze.
21
Pozdrowienia dla Alcacera
0
Oficjalnie Pique, Suarez i Rakitić wygrali angaż do nowej serii "Zagubieni". Facepalm:P Widać, że Barca na prawdę skupia się bardziej na LM aniżeli innych pucharach jak to Valverde wspominał przed sezonem. Jak powiedział tak robi.
1
Gra kilku piłkarzy Barcy przypomina Akcje pod Arsenałem bo takiego sabotażu to już dawno nie oglądałem. Btw. Po co nam Malcom??? Żeby wiedział jaki jest ładny widok z trybun Mestalla??
1
Pomarzyć można bo marzenia nic nie kosztują :P
10
Nam to jest potrzebny ktoś taki jak Jurgen Klopp co by posadził na ławce albo zje*ał ostro takie tuzy jak Suarez czy Pique dopóki się nie ogarnie.
0
Niczym truskawka na torcie
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
Albo "Jeździec bez głowy"
1
Co ten Pique musi jeszcze spier*lić żeby trener go w końcu posadził na ciepłej ławeczce dopóki się nie ogarnie i zacznie grać na poziomie Barcelony a nie Rayo??!!
0
tylko, że Pique się schylił jakby miał się złamać na tym boisku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No ale ludzie po co ta kłótnia i panika?! Świat się zmienia, klub też i herb także. Przez ponad sto lat istnienia klubu herb jak widać na w/w grafice zmieniał się kilkukrotnie i nikt z tego względu masowych samobójstw nie popełniał. Na przestrzeni lat jednym te zmiany się bardziej podobały drugim mniej, tym bardziej, że zmiany w porównaniu obecnego herbu do propozycji są nie wielkie. Nie są tak diametralne jak w przypadku Starej Damy. O gustach się nie rozmawia. Jak dla mnie wielkiej różnicy nie ma.
Btw. jak to ktoś już napisał przede mną wiernie cytując "Przeżyłem jedną zmianę herbu, przeżyję i kolejną".
6
I Gabriel Jesus
0
I co oni mają w ryju żeby takie newsy wymyślać :p
0
Oficjalnie Hierro trenerem kadry Hiszpanii
0
Bo to Bartomeu się wypowiadał wtedy, że Alexis nigdzie nie odchodzi.
3
Tak jak Alexis Sanchez miał nie odchodzić a tydzień później już był w Arsenalu
0
Jeb...em. Pozdro z podłogi.... i z Ciecha. haha