6

Co ty wiesz o swoim dziadku. Zajebista komedia śmiałem się przez cały czas

0

Czy to jest ta akcja?? Tak to jest ta akcja!!! Tak to jest Iniesta!!! Tak to jest Barca!!! Tak to jest ten cud!!! Wspaniałe wspomnienia, oj pamięta się.

0

Dzięki za podpowiedź dla wszystkich. Pozdrawiam z Ciechanowa.

0

Ja w lidlu w ogóle nie mogę tego znaleźć ale nie powiem bo kiedyś ze dwa lata temu tam właśnie kupiłem, a teraz jakby wcale nie sprowadzali.

0

W jakim sklepie w Polsce można kupić Estrellę?

4

Nie koń ale dzik. Zazwyczaj jeśli się kogoś dobrego w danej formacji w piłce nożnej mianem kota określa ale jeśli o wzrost(poczekajmy na umiejętności i wyniki) to jest dzikiem :P

2

Ja jestem ateistą i się cieszę z jego debiutu. Nie zależnie od tego kto jaki zawodnik jest wyznania czy też jakiego jestem ja sam, jestem sercem i duchem za klubem. Pozdro z Ciechanowa.

3

Ponieważ transfery idą w obie strony a nie tylko kupno, a sprzedaż nam nie wyszła i są tylko wypożyczenia... no prócz Jefe. Zarobiliśmy tylko niespełna 6 mln euro a straciliśmy ponad 130. Fakt faktem dobre zakupy ale bez wymiernej korzyści ze sprzedaży. Stąd ocena dobra.

0

O ile odejdzie. Jeśli jednak Arda zostanie to wtedy jaki numerek będzie mógł otrzymać?

0

Ciekawe z jakim numerem zagra.

0

Jemu chodziło o Real. Jutro Celta wita u siebie Real.

1

No raczej kurwa nie inaczej :p

2

Dokładnie. Podpinam się pod komentarz w/w Pana. Ciechanów.

1

Tylko się śmieję. Wiadomo, że nie każdy jest Neymarem czy Ronaldinho, że wystrzeli na mega gwiazdę i będzie strzelał pierdyliard bramek czy zaliczał asysty bo z tym Arthurem może być różnie. Z jednej strony Xavi Hernandez z drugiej zaś Douglas czy Keirrison

0

A jakby odpalił to byś powiedział Król Arthur :P Albo jak gladiatorzy tylko troszkę inaczej "Witaj Arthurze. My idący do po ligę pozdrawiamy Cię"

2

Z Fabsem to nie było tak łatwo bo to była najdłuższa opera mydlana transferowa ze wszystkich. Dłuższa od Bellerina i Verattiego bo Barca starała się o niego chyba z 3 lata.

0

Każdy może się pomylić. Taki żarcik dla rozluźnienia zrobiłem. ☺

0

albo mówi tylko w jakimś narzeczu :p

0

Jako Kolumbijczyk to chyba z urzędu już zna język hiszpański. No chyba że jednak nie to przepraszam :)

4

szkoda, że Gersona nie zakontraktowali to by było LAG

0

Wiele razy na polskich stronach Barcelony jak i na innych portalach o tematyce sportowej było opisywane kto w jakiej sytuacji pozostawia klub, zarówno tej ekonomicznej jak i sportowej. Pytanie było niedorzeczne ponieważ wszyscy o tym wiedzą. Jedna z niewielu rzeczy, która mnie cieszy z urzedu Rossela i Bartomeu to to, że właśnie ten dług zredukowali. Ludzie są przeciwni sponsorom ale to dzięki nim mamy taki skład i jesteśmy tu gdzie jesteśmy a bez pieniędzy sponsorów byli byśmy średniakami bo na tym się teraz opiera futbol. To nie te same czasy co 10 lattemu. Dlatego jestem za sponsorem lecz nie koniecznie od Katarczyków.

0

Wiem ale nie dużo. Sam zostawił Barce z długiem żędu 500 mln a zastał by z 200

0

Nie wiem czemu tak wszyscy wyczekują Laporty jak chyba nie wiedzą, że to za Laporty Dług się pogłębił. Osobiście dał bym szanse komuś nowemu jak Benedito. A może Benedito jest tym, którego potrzebujemy?? Może spłaci dług Barcy i tylko w potrzebie będą robione spektakularne transfery?? Za Laporty takie były spektakularne transfery ale i spektakularny dług.

0

nie, oglądam uważnie wszystkie spotkania i potrafię mimo miłości do tego klubu ocenić obiektywnie zawodnika

1

Wyborny sezon??? Chyba żartujesz? Alves ponad pół sezonu grał piach dopiero od marca się obudził co mnie mile zaskoczyło bo w najważniejszym momencie zaczął coś grać i to grać jak ta lala.

0

Zawieź dziewczynę na wesele, wysadź i powiedz, że przyjedziesz na wesele po meczu. To będzie takie "faux pas" (fo pa) czyli gafa. Akurat wypijesz trochę to nikt Ci nie zarzuci, że nie dotrzymujesz kroku przy stole :p

2

Po ujrzeniu tej wstępnej listy uważam, iż Tata kierował się nazwiskami tylko a nie obecną formą czy umiejętnościami. Co robi Biglia, Higuain, Maxi Rodiguez czy Marchesin??? Powinien powołać Vietto/Icardi/Dybala(jeden z trzech), Rulli

0

Jutro to chyba będzie arcytrudne zachować trzeźwy umysł :p

0

Nie w tym sezonie bo w tym sezonie to grał padakę, tylko od pewnego czasu nwm miesiąc. dwa to muszę przyznać, że gra bardzo dobrze i dziś to udowodnił ale w trakcie sezonu to miał nie wymuszone błędy, mnóstwo strat i zagrania donikąd.

0

Tello też jest wypożyczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?