Czy to jest ta akcja?? Tak to jest ta akcja!!! Tak to jest Iniesta!!! Tak to jest Barca!!! Tak to jest ten cud!!! Wspaniałe wspomnienia, oj pamięta się.
Nie koń ale dzik. Zazwyczaj jeśli się kogoś dobrego w danej formacji w piłce nożnej mianem kota określa ale jeśli o wzrost(poczekajmy na umiejętności i wyniki) to jest dzikiem :P
Ja jestem ateistą i się cieszę z jego debiutu. Nie zależnie od tego kto jaki zawodnik jest wyznania czy też jakiego jestem ja sam, jestem sercem i duchem za klubem. Pozdro z Ciechanowa.
Ponieważ transfery idą w obie strony a nie tylko kupno, a sprzedaż nam nie wyszła i są tylko wypożyczenia... no prócz Jefe. Zarobiliśmy tylko niespełna 6 mln euro a straciliśmy ponad 130. Fakt faktem dobre zakupy ale bez wymiernej korzyści ze sprzedaży. Stąd ocena dobra.
Tylko się śmieję. Wiadomo, że nie każdy jest Neymarem czy Ronaldinho, że wystrzeli na mega gwiazdę i będzie strzelał pierdyliard bramek czy zaliczał asysty bo z tym Arthurem może być różnie. Z jednej strony Xavi Hernandez z drugiej zaś Douglas czy Keirrison
Z Fabsem to nie było tak łatwo bo to była najdłuższa opera mydlana transferowa ze wszystkich. Dłuższa od Bellerina i Verattiego bo Barca starała się o niego chyba z 3 lata.
Wiele razy na polskich stronach Barcelony jak i na innych portalach o tematyce sportowej było opisywane kto w jakiej sytuacji pozostawia klub, zarówno tej ekonomicznej jak i sportowej. Pytanie było niedorzeczne ponieważ wszyscy o tym wiedzą. Jedna z niewielu rzeczy, która mnie cieszy z urzedu Rossela i Bartomeu to to, że właśnie ten dług zredukowali. Ludzie są przeciwni sponsorom ale to dzięki nim mamy taki skład i jesteśmy tu gdzie jesteśmy a bez pieniędzy sponsorów byli byśmy średniakami bo na tym się teraz opiera futbol. To nie te same czasy co 10 lattemu. Dlatego jestem za sponsorem lecz nie koniecznie od Katarczyków.
Nie wiem czemu tak wszyscy wyczekują Laporty jak chyba nie wiedzą, że to za Laporty Dług się pogłębił. Osobiście dał bym szanse komuś nowemu jak Benedito. A może Benedito jest tym, którego potrzebujemy?? Może spłaci dług Barcy i tylko w potrzebie będą robione spektakularne transfery?? Za Laporty takie były spektakularne transfery ale i spektakularny dług.
Wyborny sezon??? Chyba żartujesz? Alves ponad pół sezonu grał piach dopiero od marca się obudził co mnie mile zaskoczyło bo w najważniejszym momencie zaczął coś grać i to grać jak ta lala.
Zawieź dziewczynę na wesele, wysadź i powiedz, że przyjedziesz na wesele po meczu. To będzie takie "faux pas" (fo pa) czyli gafa. Akurat wypijesz trochę to nikt Ci nie zarzuci, że nie dotrzymujesz kroku przy stole :p
Po ujrzeniu tej wstępnej listy uważam, iż Tata kierował się nazwiskami tylko a nie obecną formą czy umiejętnościami. Co robi Biglia, Higuain, Maxi Rodiguez czy Marchesin??? Powinien powołać Vietto/Icardi/Dybala(jeden z trzech), Rulli
Nie w tym sezonie bo w tym sezonie to grał padakę, tylko od pewnego czasu nwm miesiąc. dwa to muszę przyznać, że gra bardzo dobrze i dziś to udowodnił ale w trakcie sezonu to miał nie wymuszone błędy, mnóstwo strat i zagrania donikąd.
6
Co ty wiesz o swoim dziadku. Zajebista komedia śmiałem się przez cały czas
0
Czy to jest ta akcja?? Tak to jest ta akcja!!! Tak to jest Iniesta!!! Tak to jest Barca!!! Tak to jest ten cud!!! Wspaniałe wspomnienia, oj pamięta się.
0
Dzięki za podpowiedź dla wszystkich. Pozdrawiam z Ciechanowa.
0
Ja w lidlu w ogóle nie mogę tego znaleźć ale nie powiem bo kiedyś ze dwa lata temu tam właśnie kupiłem, a teraz jakby wcale nie sprowadzali.
0
W jakim sklepie w Polsce można kupić Estrellę?
4
Nie koń ale dzik. Zazwyczaj jeśli się kogoś dobrego w danej formacji w piłce nożnej mianem kota określa ale jeśli o wzrost(poczekajmy na umiejętności i wyniki) to jest dzikiem :P
2
Ja jestem ateistą i się cieszę z jego debiutu. Nie zależnie od tego kto jaki zawodnik jest wyznania czy też jakiego jestem ja sam, jestem sercem i duchem za klubem. Pozdro z Ciechanowa.
3
Ponieważ transfery idą w obie strony a nie tylko kupno, a sprzedaż nam nie wyszła i są tylko wypożyczenia... no prócz Jefe. Zarobiliśmy tylko niespełna 6 mln euro a straciliśmy ponad 130. Fakt faktem dobre zakupy ale bez wymiernej korzyści ze sprzedaży. Stąd ocena dobra.
0
O ile odejdzie. Jeśli jednak Arda zostanie to wtedy jaki numerek będzie mógł otrzymać?
0
Ciekawe z jakim numerem zagra.
0
Jemu chodziło o Real. Jutro Celta wita u siebie Real.
1
No raczej kurwa nie inaczej :p
2
Dokładnie. Podpinam się pod komentarz w/w Pana. Ciechanów.
1
Tylko się śmieję. Wiadomo, że nie każdy jest Neymarem czy Ronaldinho, że wystrzeli na mega gwiazdę i będzie strzelał pierdyliard bramek czy zaliczał asysty bo z tym Arthurem może być różnie. Z jednej strony Xavi Hernandez z drugiej zaś Douglas czy Keirrison
0
A jakby odpalił to byś powiedział Król Arthur :P Albo jak gladiatorzy tylko troszkę inaczej "Witaj Arthurze. My idący do po ligę pozdrawiamy Cię"
2
Z Fabsem to nie było tak łatwo bo to była najdłuższa opera mydlana transferowa ze wszystkich. Dłuższa od Bellerina i Verattiego bo Barca starała się o niego chyba z 3 lata.
0
Każdy może się pomylić. Taki żarcik dla rozluźnienia zrobiłem. ☺
0
albo mówi tylko w jakimś narzeczu :p
0
Jako Kolumbijczyk to chyba z urzędu już zna język hiszpański. No chyba że jednak nie to przepraszam :)
4
szkoda, że Gersona nie zakontraktowali to by było LAG
0
Wiele razy na polskich stronach Barcelony jak i na innych portalach o tematyce sportowej było opisywane kto w jakiej sytuacji pozostawia klub, zarówno tej ekonomicznej jak i sportowej. Pytanie było niedorzeczne ponieważ wszyscy o tym wiedzą. Jedna z niewielu rzeczy, która mnie cieszy z urzedu Rossela i Bartomeu to to, że właśnie ten dług zredukowali. Ludzie są przeciwni sponsorom ale to dzięki nim mamy taki skład i jesteśmy tu gdzie jesteśmy a bez pieniędzy sponsorów byli byśmy średniakami bo na tym się teraz opiera futbol. To nie te same czasy co 10 lattemu. Dlatego jestem za sponsorem lecz nie koniecznie od Katarczyków.
0
Wiem ale nie dużo. Sam zostawił Barce z długiem żędu 500 mln a zastał by z 200
0
Nie wiem czemu tak wszyscy wyczekują Laporty jak chyba nie wiedzą, że to za Laporty Dług się pogłębił. Osobiście dał bym szanse komuś nowemu jak Benedito. A może Benedito jest tym, którego potrzebujemy?? Może spłaci dług Barcy i tylko w potrzebie będą robione spektakularne transfery?? Za Laporty takie były spektakularne transfery ale i spektakularny dług.
0
nie, oglądam uważnie wszystkie spotkania i potrafię mimo miłości do tego klubu ocenić obiektywnie zawodnika
1
Wyborny sezon??? Chyba żartujesz? Alves ponad pół sezonu grał piach dopiero od marca się obudził co mnie mile zaskoczyło bo w najważniejszym momencie zaczął coś grać i to grać jak ta lala.
0
Zawieź dziewczynę na wesele, wysadź i powiedz, że przyjedziesz na wesele po meczu. To będzie takie "faux pas" (fo pa) czyli gafa. Akurat wypijesz trochę to nikt Ci nie zarzuci, że nie dotrzymujesz kroku przy stole :p
2
Po ujrzeniu tej wstępnej listy uważam, iż Tata kierował się nazwiskami tylko a nie obecną formą czy umiejętnościami. Co robi Biglia, Higuain, Maxi Rodiguez czy Marchesin??? Powinien powołać Vietto/Icardi/Dybala(jeden z trzech), Rulli
0
Jutro to chyba będzie arcytrudne zachować trzeźwy umysł :p
0
Nie w tym sezonie bo w tym sezonie to grał padakę, tylko od pewnego czasu nwm miesiąc. dwa to muszę przyznać, że gra bardzo dobrze i dziś to udowodnił ale w trakcie sezonu to miał nie wymuszone błędy, mnóstwo strat i zagrania donikąd.
0
Tello też jest wypożyczony