0

Ja to się dziwię jak taki szrot jak Morata Real pchnął za 70-80 mln?? On jest taki słaby i drewniany, że chuj.

0

@johny11 Przy następnych też się fajnie odnalazł. Jak np. ta sytuacja co Ter Stegenowi na ręku zatańczyła piłka.

0

Żeby Antoś miał tak dobrą to prawą nóżkę jak lewą achh...

0

Jeśli Angel takie bramki pakuje i tak się odnajduje w polu karnym to może spokojnie przyjść jak dla mnie jako taka alternatywa dla Suareza.

0

@Riguelme bo jest. Na ławce zasiadł bo się o coś tam pokłócił z zarządem.

0

@MrMischol dzięki mordeczko. Pozdrawiam.

0

@MrMischol chwilę to na pewno będzie, może i dłużej o ile znów kity nie odwali. Kiedy gramy z Wami? To może się przejadę.

0

@DaPi pozdrawiam również. Ciekaw jestem czy "bohater" ten zagra przeciwko Wam.

0

@takisobiektos w sobotę o 12 sparing Nadnarwianką Pułtusk więc może zagra.

0

https://ciechanowinaczej.pl/artykul/byly-pilkarz-legii/926616 będzie grał dla klubu z mojego miasta :p

1

@LuisSalvano polać mu!

0

@Messibestplayerintheworld Lautaro tak, Neymar nie.

3

@denks1984 Casemiro mówi Ci to coś? Kiedyś Gilberto Silva, Kaka, Juninho, Ronaldinho też grywał jako wahadłowy czyli boczny pomocnik, Ze Roberto, Emerson czy choćby Paulinho dobrze nam znany czy Arthur, którego uważam za bardzo dobrego stylem gry ala Xavi tylko jeszcze nie ten poziom.

0

@Ramon Ty no nie wiem :p nie pamiętam. Ostatni, który dołączył to chyba był Andre Gomes.

0

Nie no Panowie, kur... go mać, nie róbmy z niego hitowego transferu.
Jeden Trincão, co to go nikt nigdy na oczy nie widział i ściągają go media do Barcelony . A prawda jest taka, że pismaki same się zapier...ją żeby tylko kogoś wcisnąć na siłę do Barcy, a że nie mają kogo napisać , no to wymyślili se Trincão.
Kolejny wynalazek typu Douglas z obłędnymi cyferkami na koncie.

0

Roberto był przez jego wszechstronność doceniany i rzucany po wszystkich pozycjach i widać, że Alba też skoro gra na dwóch pozycjach na raz. Dużo pracy przed nim.

1

@DonAndresFCB tak jest. Nie ma sensu wprowadzać jakieś pół środki. Środek ataku/prawe skrzydło to naturalna pozycja dla Griezmanna , a i Fati i Carles Perez też się nieźle sprawdzali podczas swoich występów w pierwszym składzie.

0

Konrad? Nie wiedziałem, że mam imiennika w Barsie :p

0

Już wiem, że domowe kupię na pewno, a i czarne są świetne.

0

@Przemek2323 weź pod uwagę, że Antoine nie grał na swojej pozycji. Jego pozycja jest na pozycji Messiego, Suareza albo za Suarezem.

1

@Fifty Tak samo jest dobry Jon Champion.

0

@kudkudak dzięki Ci bardzo.

0

0

Ma ktoś link z polskim kom?

0

@pero1983 Griezz wcale ni był taki zły tylko grał na nieodpowiedniej pozycji. Dla niego pozycja to Środek ataku, fałszywa "9" albo prawe skrzydło.

9

@Turio Dla mnie C+ to normalny kanał i z lepszymi o niebo komentatorami jak Rosłoń, Twarowski, Orłowski i Wolski. Zawsze wolałem oglądać El Clasico na C+ niż Eleven bo było dużo przyjemniejsze.

3

Niech w końcu wyper... tego trenera i dadzą szansę choćby Valdesowi.

0

No to jak Rumun będzie prowadził mecz to nie wróżę żadnych rewelacji. :-) :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?