0

@cat_r37 oczekuję minimum dedukcji no ale każdy ma prawo popełnić błąd

1

@prodigy gościu chodzi o lato tego roku, a nie następnego

1

@mikokarla Gaspart do Ciebie macha.

0

@johny11 to, że wszedł w mecz dopiero co i gol?? Tyle, że nie uznany.

1

@HypeR może być i tak ale według mnie za hołd nie powinien sędzia dać gdyby kurczowo nie trzymał się przepisów.

1

kiedyś za gołą klatę dostawali a teraz w ogóle za zdjęcie koszulki jak widać.

0

@Eto'opiryna sorry jednak dostał. Nie zrozumiałem to dla mnie.

0

@yoli tak lekki spalony Trincao

0

@Eto'opiryna zdjął koszulkę ale nie pokazał negliżu więc nie.

1

Gol Messiego i obraz, który się słyszy. Ten chór, który skanduje bardzo równo "MEEESSSI!!! MEEESSSI!!!'

1

@ViscaDelFritz1983 Panie Żółta Łódź Podwodna sobie życzy 40 mln a my nie mamy takich pieniędzy.

0

No i świetne wejście młodych smoków Trincao i Dembele. Szkoda bardzo kontki Clementa.

4

No i k.... super. Zostaliśmy z FDJ na ŚO i rezerwami. Niech szybko się kurują Araujo i Umtiti.

1

@FutbolToMagia jak dla mnie nic złego nie zrobił. Cieszynka jak cieszynka, którą z tego co czytałem miał celebrować córce. Widziałem gorsze jak "faszystowska uniesiona ręka" czy choćby samba Neya z Alvesem lub strzelanie z karabinu do kibiców.

1

Antoine z MVP dzisiaj. Co on gra to przyjemnie patrzeć. Mógł mieć ze dwa gole i co najmniej tyle samo asyst tego dnia.

6

Messi przy golu Braita chciał Rękę Boga zrobić :p bardzo zabawnie to wyglądało.

3

@FutbolToMagia cieszynka jak cieszynka. Serio nie masz czego się czepiać tylko takiego szczegółu zamiast się cieszyć? Kiedyś jak Neymar z Alvesem tańczyli sambę to wszyscy się cieszyli z celebracji tylko Puyol ich ochrzanił, że tak się nie robi, a tu nic nadzwyczajnego w celebracji nie zrobił.

3

Fenomenalny mecz Griezmanna jak do tej pory oby w drugiej połowie równie dobrze zagrał.

3

Temu Panu już dziękujemy. Stanowcze nie dla Neymara.

0

Requiescat in Pace Diego Armando

1

Requiescat in pace

7

@Coutinho007 historia się zapętla patrz Mascherano.

0

@Don Lucas dokładnie

0

@Don Lucas wiernie cytując słowa jednej piosenki "Miłość i nienawiść to dzieci niewoli. Wydane na świat dla lepszej kontroli nad ludźmi, którzy muszą mieć podziały bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"

0

@Johnson rezerwowi rezerwowymi ale istnieje takie coś jak rotacja bo będzie miał brak ogrania.

2

Po co Desta kupowaliśmy to ja nie wiem.

0

@Ghostface jak dla mnie pełen luzik, browar, dzi...ki i arbuzik. Każdy kiedyś zaczynał i ma prawo nie wiedzieć czegoś. Nikt nie jest omnibusem

2

@Ghostface Zadebiutował pod wodzą Pepa Guardioli.

3

Barcelonie brakuje strzałów z dystansu. Stale próbują pchać się z piłą do bramki.

0

Ale to zaku.... na siłę Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?