@FutbolToMagia jak dla mnie nic złego nie zrobił. Cieszynka jak cieszynka, którą z tego co czytałem miał celebrować córce. Widziałem gorsze jak "faszystowska uniesiona ręka" czy choćby samba Neya z Alvesem lub strzelanie z karabinu do kibiców.
@FutbolToMagia cieszynka jak cieszynka. Serio nie masz czego się czepiać tylko takiego szczegółu zamiast się cieszyć? Kiedyś jak Neymar z Alvesem tańczyli sambę to wszyscy się cieszyli z celebracji tylko Puyol ich ochrzanił, że tak się nie robi, a tu nic nadzwyczajnego w celebracji nie zrobił.
@Don Lucas wiernie cytując słowa jednej piosenki "Miłość i nienawiść to dzieci niewoli. Wydane na świat dla lepszej kontroli nad ludźmi, którzy muszą mieć podziały bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
0
@cat_r37 oczekuję minimum dedukcji no ale każdy ma prawo popełnić błąd
1
@prodigy gościu chodzi o lato tego roku, a nie następnego
1
@mikokarla Gaspart do Ciebie macha.
0
@johny11 to, że wszedł w mecz dopiero co i gol?? Tyle, że nie uznany.
1
@HypeR może być i tak ale według mnie za hołd nie powinien sędzia dać gdyby kurczowo nie trzymał się przepisów.
1
kiedyś za gołą klatę dostawali a teraz w ogóle za zdjęcie koszulki jak widać.
0
@Eto'opiryna sorry jednak dostał. Nie zrozumiałem to dla mnie.
0
@yoli tak lekki spalony Trincao
0
@Eto'opiryna zdjął koszulkę ale nie pokazał negliżu więc nie.
1
Gol Messiego i obraz, który się słyszy. Ten chór, który skanduje bardzo równo "MEEESSSI!!! MEEESSSI!!!'
1
@ViscaDelFritz1983 Panie Żółta Łódź Podwodna sobie życzy 40 mln a my nie mamy takich pieniędzy.
0
No i świetne wejście młodych smoków Trincao i Dembele. Szkoda bardzo kontki Clementa.
4
No i k.... super. Zostaliśmy z FDJ na ŚO i rezerwami. Niech szybko się kurują Araujo i Umtiti.
1
@FutbolToMagia jak dla mnie nic złego nie zrobił. Cieszynka jak cieszynka, którą z tego co czytałem miał celebrować córce. Widziałem gorsze jak "faszystowska uniesiona ręka" czy choćby samba Neya z Alvesem lub strzelanie z karabinu do kibiców.
1
Antoine z MVP dzisiaj. Co on gra to przyjemnie patrzeć. Mógł mieć ze dwa gole i co najmniej tyle samo asyst tego dnia.
6
Messi przy golu Braita chciał Rękę Boga zrobić :p bardzo zabawnie to wyglądało.
3
@FutbolToMagia cieszynka jak cieszynka. Serio nie masz czego się czepiać tylko takiego szczegółu zamiast się cieszyć? Kiedyś jak Neymar z Alvesem tańczyli sambę to wszyscy się cieszyli z celebracji tylko Puyol ich ochrzanił, że tak się nie robi, a tu nic nadzwyczajnego w celebracji nie zrobił.
3
Fenomenalny mecz Griezmanna jak do tej pory oby w drugiej połowie równie dobrze zagrał.
3
Temu Panu już dziękujemy. Stanowcze nie dla Neymara.
0
Requiescat in Pace Diego Armando
1
Requiescat in pace
7
@Coutinho007 historia się zapętla patrz Mascherano.
0
@Don Lucas dokładnie
0
@Don Lucas wiernie cytując słowa jednej piosenki "Miłość i nienawiść to dzieci niewoli. Wydane na świat dla lepszej kontroli nad ludźmi, którzy muszą mieć podziały bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
0
@Johnson rezerwowi rezerwowymi ale istnieje takie coś jak rotacja bo będzie miał brak ogrania.
2
Po co Desta kupowaliśmy to ja nie wiem.
0
@Ghostface jak dla mnie pełen luzik, browar, dzi...ki i arbuzik. Każdy kiedyś zaczynał i ma prawo nie wiedzieć czegoś. Nikt nie jest omnibusem
2
@Ghostface Zadebiutował pod wodzą Pepa Guardioli.
3
Barcelonie brakuje strzałów z dystansu. Stale próbują pchać się z piłą do bramki.
0
Ale to zaku.... na siłę Messi.