@Mik123us ok zgodzę się co do umiejętności i wartości sportowych zawodnika ale widzę, że masz za nic wartości klubu, którego ten zawodnik postanowił opluć. Miał status gwiazdy, wszyscy go kochali mniej lub więcej i dawał wiele radości, a on co zrobił?? Naszczał na herb, klub, zawodników i kibiców udając się do Francji, wyzywając klub, skarżąc go w sądzie itp. i Ty mi mówisz, że cieszysz się z jego powrotu bo kiedyś grał dobrze dla Barcy? Po ponownym przejściu do Nas nie będzie pewności, że znów będzie błyszczał, a szanse na to, że znów zrobi to samo co kiedyś i jeszcze większy kwas jest ogromna. Kontuzje naszych ofensywnych zawodników akurat zbiegły się w tym samym czasie fakt ale to nie dowód na to, że kiedyś się to powtórzy. Więc wiesz... sam sklej bo argumenty twoje mnie nie przekonują.
@FC1899Barca fanboy Neymara? Normalny, zdrowo myślący kibic dla którego dobro klubu jest ważniejsze niż medialni zawodnicy nie chce powrotu Brazylijczyka za przeszłość, afery, kontki i dlatego, że mógłby robić kwach jak kiedyś z Semedo. O ile przejdzie i mógłbym się cieszyć z jego goli dla Barcy o tyle nie znaczy, że go będę cenił i polubię. Jedną miał kiedyś szansę i ją zmarnował szargając klub, któremu kibicuje od najmłodszych lat. Kiedyś całkiem go lubiłem, teraz nie przepadam.
Pozbywanie się Chilijczyka byłoby lekko mówiąc nierozsądne. Gość "jaja ma jak dwa arbuzy", płuca z żelaza, siła fizyczna i charakter zwycięzcy. Nie narzeka jeśli siedzi na ławce i daje dużo od siebie jeśli już wejdzie na boisko. Barcelona zawsze kogoś takiego miała o podobnej roli co Arturo i takich ludzi potrzebowała i potrzebować będzie (patrz. Paulinho, Seydu Keita, swego czasu Yaya Toure czy Larsson w ataku). Osobiście jestem na "nie" pozbywając się Vidala.
Gdyby nie było piłki to... życie może by było i spokojniejsze i mniej stresowe ale... byłoby bardziej nudne. Piłka nożna to nie tylko sport. To miłość i nienawiść, zadowolenie i smutek, błogość i słabość. To nowe doświadczenia, wiedza i światopogląd. Rozpacz po porażce i radość po zwycięstwie. To coś więcej niż futbol. That's got to be something else. Visca el Barca. Viva Cataluna. Pozdrawiam z Ciechanowa.
@Yoshi94 Mam tak samo choć moją pierwszą koszulką był Elber w Bayernie. Moja przygoda z piłką i można tak powiedzieć, że z Barcą zaczęła się gdy za szczeniaka poznałem kilka lat starszego od siebie sąsiada. Pamiętam to jak dziś gówniarz z 5-6 lat byłem bodaj 98/99 rok. Poznałem się z sąsiadem, przyszedłem do niego do domu i zobaczyłem ten piękny herb. Do tej pory słyszę ten śmiech jego jak nie wiedziałem co oznacza ten napis "FCB" na środku herbu. A później dostałem od niego plakat a na nim mój ulubiony wtedy zawodnik Cocu i Overmars. Bardzo chciałem mieć koszulkę kapitana Phillipa ale nie udało mi się zdobyć.
@viscajasiek Mówienie o De Lightcie i przejściu do Juve alias Piemonte Calcio i pazerności jest niedorzeczne. Gdyby poszedł do PSG to oczywiście ale zespół, który jest w Topie klubów tak jak My, notorycznie wygrywając Serie A i liczący się jako potencjalny tryumfator LM. Proszę Cię. Szkoda oczywiście, że nie przeszedł do Barcy ale te 150 mln klauzuli może dawać do myślenia, że jest to furtka na transfer za 2 lata właśnie do Barcy gdy sam zawodnik nabierze jeszcze więcej doświadczenia, a Pique pójdzie na emeryturę albo będzie miał marginalną role w zespole.
@magic303 De Light to jest prawy środkowy obrońca więc byłby przymierzany do zastąpienia Pique. Lenglet i Umtiti to lewi środkowi obrońcy więc jedno nie wiąże się z drugim.
1
@yla Poczekaj niech tylko Junior Firpo wróci i będzie się dobrze prezentował to i Alba poczuje smród, że może mieć konkurenta i weźmie się siebie.
0
@arraco A nie pomyślałeś o tym, że Suarez dopiero co wrócił z kontki i może nie być gotów na podstawkę?
0
Ogólnie nie ma się do czego przyczepić może po za tym brakiem Arthura, który idealnie odnalazł się w barcelońskim środku pola.
0
@Mik123us ok zgodzę się co do umiejętności i wartości sportowych zawodnika ale widzę, że masz za nic wartości klubu, którego ten zawodnik postanowił opluć. Miał status gwiazdy, wszyscy go kochali mniej lub więcej i dawał wiele radości, a on co zrobił?? Naszczał na herb, klub, zawodników i kibiców udając się do Francji, wyzywając klub, skarżąc go w sądzie itp. i Ty mi mówisz, że cieszysz się z jego powrotu bo kiedyś grał dobrze dla Barcy? Po ponownym przejściu do Nas nie będzie pewności, że znów będzie błyszczał, a szanse na to, że znów zrobi to samo co kiedyś i jeszcze większy kwas jest ogromna. Kontuzje naszych ofensywnych zawodników akurat zbiegły się w tym samym czasie fakt ale to nie dowód na to, że kiedyś się to powtórzy. Więc wiesz... sam sklej bo argumenty twoje mnie nie przekonują.
6
@FC1899Barca fanboy Neymara? Normalny, zdrowo myślący kibic dla którego dobro klubu jest ważniejsze niż medialni zawodnicy nie chce powrotu Brazylijczyka za przeszłość, afery, kontki i dlatego, że mógłby robić kwach jak kiedyś z Semedo. O ile przejdzie i mógłbym się cieszyć z jego goli dla Barcy o tyle nie znaczy, że go będę cenił i polubię. Jedną miał kiedyś szansę i ją zmarnował szargając klub, któremu kibicuje od najmłodszych lat. Kiedyś całkiem go lubiłem, teraz nie przepadam.
3
Co myślę na temat tego transferu? Ano
2
Wyborny atak. Takiego się spodziewałem, bardzo mi się podoba. :p
0
@nammah Nie mówię, że geniusz ale nie powiedziałbym też, że zjada bo w porównaniu do Vini to Dembele w formie potrafi coś fajnego "przyszpądzić"
2
@Cobra303 nie wiem z której strony. Vini to jeździec bez głowy, z tysiąca możliwości wybiera zawsze najgorszą. Jest gorszy niż małpy z żyletami.
0
Nie oglądałem meczu ale muszę przyznać, że Aduriz bramkę zaje....
6
I ten pamiętny występ po zdobyciu mistrza La Ligi.
0
@FCBCZESIO27 To nie hebrajski.
29
Pozbywanie się Chilijczyka byłoby lekko mówiąc nierozsądne. Gość "jaja ma jak dwa arbuzy", płuca z żelaza, siła fizyczna i charakter zwycięzcy. Nie narzeka jeśli siedzi na ławce i daje dużo od siebie jeśli już wejdzie na boisko. Barcelona zawsze kogoś takiego miała o podobnej roli co Arturo i takich ludzi potrzebowała i potrzebować będzie (patrz. Paulinho, Seydu Keita, swego czasu Yaya Toure czy Larsson w ataku). Osobiście jestem na "nie" pozbywając się Vidala.
6
@krystus48 Litości. Poszedł do drużyny podobnej sportowo do Naszej a nie jakiegoś PSG, CIty czy Zenitu albo Chinolów.
1
Gdyby nie było piłki to... życie może by było i spokojniejsze i mniej stresowe ale... byłoby bardziej nudne. Piłka nożna to nie tylko sport. To miłość i nienawiść, zadowolenie i smutek, błogość i słabość. To nowe doświadczenia, wiedza i światopogląd. Rozpacz po porażce i radość po zwycięstwie. To coś więcej niż futbol. That's got to be something else. Visca el Barca. Viva Cataluna. Pozdrawiam z Ciechanowa.
0
@Yoshi94 Mam tak samo choć moją pierwszą koszulką był Elber w Bayernie. Moja przygoda z piłką i można tak powiedzieć, że z Barcą zaczęła się gdy za szczeniaka poznałem kilka lat starszego od siebie sąsiada. Pamiętam to jak dziś gówniarz z 5-6 lat byłem bodaj 98/99 rok. Poznałem się z sąsiadem, przyszedłem do niego do domu i zobaczyłem ten piękny herb. Do tej pory słyszę ten śmiech jego jak nie wiedziałem co oznacza ten napis "FCB" na środku herbu. A później dostałem od niego plakat a na nim mój ulubiony wtedy zawodnik Cocu i Overmars. Bardzo chciałem mieć koszulkę kapitana Phillipa ale nie udało mi się zdobyć.
1
@monsterrize Już mają więzienia w Paryżu tj. Temple i Bastylia :p
12
Co Wy macie z tym Neymarem??!! Zawodnik słabszy niż jak od Nas odchodził. Ciągną się za nim afery i kontuzje. I obecnie jest kompletnie niepotrzebny.
0
@JaRo Ja osobiście uważam, że miejsce Roberto jest w środku pola. Tam gra znakomicie, a na zmiennika dla Semedo wyciągnąć Wague.
1
@JaRo Roberto na PO
0
Labirynt Fauna?
0
@bolplast a jak Barca odkupi Cucu to straci tylko 60% z transferu
7
W ramach treningu będą dymać piechotą :p
2
@viscajasiek Mówienie o De Lightcie i przejściu do Juve alias Piemonte Calcio i pazerności jest niedorzeczne. Gdyby poszedł do PSG to oczywiście ale zespół, który jest w Topie klubów tak jak My, notorycznie wygrywając Serie A i liczący się jako potencjalny tryumfator LM. Proszę Cię. Szkoda oczywiście, że nie przeszedł do Barcy ale te 150 mln klauzuli może dawać do myślenia, że jest to furtka na transfer za 2 lata właśnie do Barcy gdy sam zawodnik nabierze jeszcze więcej doświadczenia, a Pique pójdzie na emeryturę albo będzie miał marginalną role w zespole.
0
@magic303 De Light to jest prawy środkowy obrońca więc byłby przymierzany do zastąpienia Pique. Lenglet i Umtiti to lewi środkowi obrońcy więc jedno nie wiąże się z drugim.
1
@Janek10FCB Ja bym do Barcelony poszedł i za darmo :p
0
@Sebix897 No i o co w tym chodzi?
0
@Tomcio a Dominik Piechota uważa że Valverde to najlepszy możliwy trener dla Barcelony i nie rozumie hejtu na niego przez kibiców Barcy.
0
@Pawlak1992 Gratuluje hartu. Nie każdemu by się chciało przeglądać staty z przed 20-tu lat.
0
@Pawlak1992 Lali Nas... jakieś 15-20 lat temu.