Stronniczość sędziów dla Realu plus 1. Munuera najlepszy sędzia w Hiszpanii a tak krzywdzi futbol, że głowa mała. Casemiro co powinien wylecieć w 25 minucie gra dalej i brak karnego, a tu za lekkie ciągnięcie koszulki Ramosa co piłka mu szła grubo za plecy daje karnego.
Jak dla mnie na razie Pedri do zmiany za Trincao. Dembele też byłby dobry bo szybszy ale głupszy i Grizz też ok bo w obronie dużo by dawał co też jest cenne bo sam Dest zostaje i ku mojemu zdziwieniu daję rade.
@grzywa21m Ja i twierdzę, że osiągnął poziom Hajto czyli były piłkarz, niby ekspert w tym zawodzie ale tak na prawdę idiota tylko w tym przypadku Dudek to Madridista czyli nie obiektywny.
@michalch9 ale Busquets całkiem spoko gra za Koemana. Jego pozycja jest nie wdzięczna bo z reguły słabo się ocenia zawodników za dobrą robotę. No ale Pjanić mógłby zagrać.
@ryba84 to, że nie strzelali tylu bramek nie znaczy, że byli gorsi. Kiedyś nie padało tyle goli co teraz. Jak dla mnie Suarez czy legenda? Owszem. Czy najlepsza 9 w historii klubu? Trudno mi powiedzieć
@MESSIah16 jeśli byś to powiedział o Messim to bym się zgodził ale chyba innych napastników nie znasz a ja przez 20 lat kibicowania tak. Kluivert, Rivaldo, Eto'o, Villa i mi ciężko, któregoś z nich wybrać
0
@aiven a jak xd
1
Antek do karnego.
1
@equwesta Nie ale odczułem podobną ulgę co Griezmann po strzeleniu bramki.
6
W końcu. Messi pomógł zrzucić ciężar psychiczny Antkowi i ten w końcu trafia. Pomógł Francuzowi i bardzo dobrze.
3
Szkoda mi bardzo Griezzmana ale jak go broniłem tak nie wiem czy na prawdę nie lepszym pomysłem będzie pozbycie się go.
0
@yla Puig to nie defensywny pomocnik tylko środkowy albo mediapunta jak Cou, Pedri, Griezz.
0
Szkoda, że Trincao, Pjanicia i Desta nie ma ale ok.
0
@plastek87 co powiedział bo w pracy jestem
0
@GadulkiGembulki bardzie lewka skrzydełko
0
@lukkobe a mi się wydaję, że za Fatiego poszedł Pedri na lewkę i na prawej Dembele zaś w środku tak gdzie powinien być Grizz
3
Czy tylko mi ten Jobal dziwnie się skojarzył z ... je... albo jabol? :p
4
@Ajan Co rozumiesz przez słowo "miałkość"? Bo dla mnie to brzmi jak coś złego.
2
Stronniczość sędziów dla Realu plus 1. Munuera najlepszy sędzia w Hiszpanii a tak krzywdzi futbol, że głowa mała. Casemiro co powinien wylecieć w 25 minucie gra dalej i brak karnego, a tu za lekkie ciągnięcie koszulki Ramosa co piłka mu szła grubo za plecy daje karnego.
0
@grzywa21m mówiłem, że Dudek to debil.
1
Jak dla mnie na razie Pedri do zmiany za Trincao. Dembele też byłby dobry bo szybszy ale głupszy i Grizz też ok bo w obronie dużo by dawał co też jest cenne bo sam Dest zostaje i ku mojemu zdziwieniu daję rade.
1
@grzywa21m Ja i twierdzę, że osiągnął poziom Hajto czyli były piłkarz, niby ekspert w tym zawodzie ale tak na prawdę idiota tylko w tym przypadku Dudek to Madridista czyli nie obiektywny.
0
@Majczelo Może mu chodzi o Roberto na PO bo sam już nie wiem co innego.
0
@michalch9 ale Busquets całkiem spoko gra za Koemana. Jego pozycja jest nie wdzięczna bo z reguły słabo się ocenia zawodników za dobrą robotę. No ale Pjanić mógłby zagrać.
0
@normasubiektywna Halland w Borussi tak zagrał.
0
Bartomeu fuera!
2
Dobry prognostyk. Vamos Barca! Vamos Koeman! Bardzo fajnie to wyglądało na trudnym terenie rywala i w osłabieniu.
12
@mikulas2 o co Ci chodzi? Świetne są.
0
@JaCules1211 strims.world
0
@ryba84 to, że nie strzelali tylu bramek nie znaczy, że byli gorsi. Kiedyś nie padało tyle goli co teraz. Jak dla mnie Suarez czy legenda? Owszem. Czy najlepsza 9 w historii klubu? Trudno mi powiedzieć
0
@MESSIah16 jeśli byś to powiedział o Messim to bym się zgodził ale chyba innych napastników nie znasz a ja przez 20 lat kibicowania tak. Kluivert, Rivaldo, Eto'o, Villa i mi ciężko, któregoś z nich wybrać
0
@El dominatore ale bramkę nam zapakował na wagę SP Hiszpanii. W tym przypadku może być tak samo z mistrzostwem.
5
Tego trzeciego kompletu to niech jak najmniej używają bo wygląda słabo. Jak dla osób chodzących do baru dla części rowerowych.
0
@trafny192 strims.world
0
@masik86 To prawda ale mi chodzi w tym momencie tylko o ubiór naszych graczy albo raczej jego propozycja.
2
Słabo to wygląda