0

@aiven a jak xd

1

Antek do karnego.

1

@equwesta Nie ale odczułem podobną ulgę co Griezmann po strzeleniu bramki.

6

W końcu. Messi pomógł zrzucić ciężar psychiczny Antkowi i ten w końcu trafia. Pomógł Francuzowi i bardzo dobrze.

3

Szkoda mi bardzo Griezzmana ale jak go broniłem tak nie wiem czy na prawdę nie lepszym pomysłem będzie pozbycie się go.

0

@yla Puig to nie defensywny pomocnik tylko środkowy albo mediapunta jak Cou, Pedri, Griezz.

0

Szkoda, że Trincao, Pjanicia i Desta nie ma ale ok.

0

@plastek87 co powiedział bo w pracy jestem

0

@GadulkiGembulki bardzie lewka skrzydełko

0

@lukkobe a mi się wydaję, że za Fatiego poszedł Pedri na lewkę i na prawej Dembele zaś w środku tak gdzie powinien być Grizz

3

Czy tylko mi ten Jobal dziwnie się skojarzył z ... je... albo jabol? :p

4

@Ajan Co rozumiesz przez słowo "miałkość"? Bo dla mnie to brzmi jak coś złego.

2

Stronniczość sędziów dla Realu plus 1. Munuera najlepszy sędzia w Hiszpanii a tak krzywdzi futbol, że głowa mała. Casemiro co powinien wylecieć w 25 minucie gra dalej i brak karnego, a tu za lekkie ciągnięcie koszulki Ramosa co piłka mu szła grubo za plecy daje karnego.

0

@grzywa21m mówiłem, że Dudek to debil.

1

Jak dla mnie na razie Pedri do zmiany za Trincao. Dembele też byłby dobry bo szybszy ale głupszy i Grizz też ok bo w obronie dużo by dawał co też jest cenne bo sam Dest zostaje i ku mojemu zdziwieniu daję rade.

1

@grzywa21m Ja i twierdzę, że osiągnął poziom Hajto czyli były piłkarz, niby ekspert w tym zawodzie ale tak na prawdę idiota tylko w tym przypadku Dudek to Madridista czyli nie obiektywny.

0

@Majczelo Może mu chodzi o Roberto na PO bo sam już nie wiem co innego.

0

@michalch9 ale Busquets całkiem spoko gra za Koemana. Jego pozycja jest nie wdzięczna bo z reguły słabo się ocenia zawodników za dobrą robotę. No ale Pjanić mógłby zagrać.

0

@normasubiektywna Halland w Borussi tak zagrał.

0

Bartomeu fuera!

2

Dobry prognostyk. Vamos Barca! Vamos Koeman! Bardzo fajnie to wyglądało na trudnym terenie rywala i w osłabieniu.

12

@mikulas2 o co Ci chodzi? Świetne są.

0

@JaCules1211 strims.world

0

@ryba84 to, że nie strzelali tylu bramek nie znaczy, że byli gorsi. Kiedyś nie padało tyle goli co teraz. Jak dla mnie Suarez czy legenda? Owszem. Czy najlepsza 9 w historii klubu? Trudno mi powiedzieć

0

@MESSIah16 jeśli byś to powiedział o Messim to bym się zgodził ale chyba innych napastników nie znasz a ja przez 20 lat kibicowania tak. Kluivert, Rivaldo, Eto'o, Villa i mi ciężko, któregoś z nich wybrać

0

@El dominatore ale bramkę nam zapakował na wagę SP Hiszpanii. W tym przypadku może być tak samo z mistrzostwem.

5

Tego trzeciego kompletu to niech jak najmniej używają bo wygląda słabo. Jak dla osób chodzących do baru dla części rowerowych.

0

@trafny192 strims.world

0

@masik86 To prawda ale mi chodzi w tym momencie tylko o ubiór naszych graczy albo raczej jego propozycja.

2

Słabo to wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?