Przyznam się do błędu. Jednak Vinicius dziś nie robił takie wiatru. a nawet śmiem twierdzić, że przypomniał mi się Deulofeu. Szybkość jest, no jest. Drybling jest, no jest. A kluczowe momenty to film "Jeździec bez głowy".
Sam styl Barcy wymusza na zawodniku to, że cały czas jest pod grą i chcąc, nie chcąc co jakiś czas zanotuje asystę pierwszego czy drugiego stopnia. No ale trzeba wziąć pod uwagę, że szukamy typowej dziewiątki a nie skrzydłowego czy rozgrywającego a to oni są od kreacji i asystowania a nie środkowy napastnik. "9" jest od strzelania goli, nie od tworzenia sytuacji innym i to samo robi u nas Suarez. Czasem zanotuje asystę ale to każdy inny zawodnik na jego pozycji by robił to samo, jedynie co by ich odróżniało to charakterystyka gry. Reasumując... gdyby do nas trafił ten lis pola karnego to też by mógł z powodzeniem grać gdyż strzelanie bramek to jego główne zadanie a tego się wymaga przede wszystkim od środkowego napastnika... i od Suareza też. Gdy Urugwajczyk nie strzelał to był lament, gdy trafia jest git.
0
A kto to jest PB. Przy RW to się domyśliłem, że Rafał Wolski, który komentuje genialnie razem z Leszkiem Orłowskim.
1
No i można by było śmiało powiedzieć "Patrzajta w co wierzę" :p
0
Fajne domowe by były
0
Ogólnie żal.pl :p
0
Ewidentnie stoi na innym peronie niż Barca.
1
Jeszcze trochę jak się rozwinie to będą wszyscy mówić "Król Arthur"
4
Przyznam się do błędu. Jednak Vinicius dziś nie robił takie wiatru. a nawet śmiem twierdzić, że przypomniał mi się Deulofeu. Szybkość jest, no jest. Drybling jest, no jest. A kluczowe momenty to film "Jeździec bez głowy".
0
No dobra ale Semedo jest przynajmniej szybki.
2
Już widzę to jak Vinicius będzie robił wiatrak z Roberto.
0
http://www.maniak.tv/kanal-1
0
Panowie jak pierwsza połówka bo dopiero z pracy wróciłem. I proszę o link na szybkości.
0
Chyba pierwszy raz widzę od pierwszej minuty obu Arturów. Fajny składzik.
2
Sam styl Barcy wymusza na zawodniku to, że cały czas jest pod grą i chcąc, nie chcąc co jakiś czas zanotuje asystę pierwszego czy drugiego stopnia. No ale trzeba wziąć pod uwagę, że szukamy typowej dziewiątki a nie skrzydłowego czy rozgrywającego a to oni są od kreacji i asystowania a nie środkowy napastnik. "9" jest od strzelania goli, nie od tworzenia sytuacji innym i to samo robi u nas Suarez. Czasem zanotuje asystę ale to każdy inny zawodnik na jego pozycji by robił to samo, jedynie co by ich odróżniało to charakterystyka gry. Reasumując... gdyby do nas trafił ten lis pola karnego to też by mógł z powodzeniem grać gdyż strzelanie bramek to jego główne zadanie a tego się wymaga przede wszystkim od środkowego napastnika... i od Suareza też. Gdy Urugwajczyk nie strzelał to był lament, gdy trafia jest git.
0
Maniak mi nie chce się odpalić. Buforuje się stream bez końca
0
Podziękował pięknie Obu Panom
0
Podrzuci ktoś link?
0
I znowu Roberto na prawej obronie... Semedo grał dobrze pod jego nieobecność, wrócił Sergi po kontuzji i wrócił na prawą obronę.
1
No fajnie ale nie mamy Ligi Mistrzów od czterech lat.
0
Rakitić. Skoro na stoperze się sprawdza to i na szpicy da radę. :P
0
Jeszcze wpłynie siano za Paulinho i Paco Alcacera.
1
Rakitić jako środkowy obrońca?? Czemu nie. Czemu by go nie ustawić jako prawy obrońca za Semedo. No albo za ter Stegena jeszcze.
1
No nie wierzę!! Zmienił w przerwie Rakiticia.
2
A potem złamane serce po utracie ukochanego. :P
14
Aż miło było posłuchać przy tej przykrej sytuacji
1
Nie jestem orłem z języka polskiego ale nie powinno być "obaj"?
1
Prosił Pan, musiał sam.
https://cndf88.blogspot.com/p/v-1-2.html?m=1#
0
Dajcie jakiś link proszę
1
Dokładnie tak będzie
11
A Semedo co miał dobrą formę to siedzi na cieplutkiej ławeczce
0
Mało się działo, brak strzałów po naszej stronie celnych i jeden po stronie przeciwnika, Kontuzja Sampera i wszedł za niego Alena.