Albo o czymś nie wiem i komuś coś się pomyliło napisanie imienia Araujo albo celowo napisał to żeby sprawdzić ile osób się do tego przyczepi. Ps. Ronald Federico Araújo da Silva.
@Biniu_VeB_X może to uśmiech przez łzy ale zawsze to coś dobrego jak drużyna wygrywa. Zawsze to jakaś radość więc tak... mimo gry jałowej mam lepszy humor.
@Murazor za Laporty też były długi i to ok. 500 mln. Co prawda to nie miliard ale też ogromna suma. Co do wcześniejszej mojej wypowiedzi nie mówię, że chcę takiego rozwiązania ale chyba najrozsądniejsze byłoby to. Gaspart także ogromnych długów narobił a Laporta jakoś tego nie ogarnął. Jedynie i aż co wyszło Laportcie to wzniesienie klubu na szczyt sportowy a długi narastały od lat 90-tych aż po dziś dzień. Tak na prawdę żaden prezes nie ogarnął finansów klubu tylko beztrosko sobie wydawali pogłębiając debet.
Niech, że się już skończy ta cała szopka z tymi wyborami. Patrząc na zadłużenie klubu, które jak przeczytałem, że przekroczyło miliard to sobie pomyślałem, że najodpowiedniejszym wyjściem byłoby przejęcie klubu przez jakiegoś oligarchę, szejka, emira, króla Saudyjskiego co pospłaca to wszystko. I wiem... uderzyłoby w PR klubu tak jak w przypadku Chelsea, City czy PSG no ale nie widzę jakiegoś sensownego wyjścia z tak gigantycznego długu.
Ludzie, ile Wam trzeba tłumaczyć, że kapitanem zespołu jest co jest najdłużej w klubie? Czasem się zdarza, że dostaje ten z charyzmą jak młody De Light w Ajaxie.
Wszystko fajnie jak Garcia wróci na stare śmieci ale wyczekiwanie go jako zbawcy problemów w defensywie to jak wyczekiwanie gwiazdki z nieba i oczekiwania cudów. No niestety nie ma co od razu robić z młodego wychowanka drugiego Puyola bo sam klepał rezerwę u Pepa Guardioli i był 5 wyborem i drugim graczem z najmniejszą ilością rozegranych meczów z obrońców bo chyba 3.
Może czas stawiać na Araujo i Umtitiego bo Lenglet i Pique dawali ciała, a Mingueza... no cóż młody, nieokrzesany ma prawo popełniać błędy. Przede wszystkim brakuje prawdziwego lidera obrony i kapitana jak Puyol.
@daff1992 śmierdziało gnojem w postaci porażki ale na razie udało się to wrzucić na rozrzutnik i teraz czekać aż ktoś to rozrzuci po polu w postaci bramek dla nas.
@HubertMlody Zabrakło Ci zwyczajnie na początku zdania słowa "Kiedy" i to zdanie już by miało inne wybrzmienie. Po za tym trochę nie fortunnie sformułowane zdanie ale zrozumiałem przekaz.
0
@mildan1704 Sto lat!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
1
Albo o czymś nie wiem i komuś coś się pomyliło napisanie imienia Araujo albo celowo napisał to żeby sprawdzić ile osób się do tego przyczepi. Ps. Ronald Federico Araújo da Silva.
2
Dziękowałem mu za bramkę ale i szanowałem , że jej nie celebruje bo wiedziałem, że dla nich grał.
0
@Murazor fajne wyobrażenie i podzielam je. Pozdrawiam.
3
@Barca1922 3-4-3 z De Jongiem na środku obrony
2
@Biniu_VeB_X może to uśmiech przez łzy ale zawsze to coś dobrego jak drużyna wygrywa. Zawsze to jakaś radość więc tak... mimo gry jałowej mam lepszy humor.
0
@shoZu na stream.world są dobre streamy co rzadko się zacina. Sam używałem dopóki nie miałem wykupionego polsat sportu.
0
@Murazor No jest w tym coś i później o tym samym pomyślałem.
1
@Murazor za Laporty też były długi i to ok. 500 mln. Co prawda to nie miliard ale też ogromna suma. Co do wcześniejszej mojej wypowiedzi nie mówię, że chcę takiego rozwiązania ale chyba najrozsądniejsze byłoby to. Gaspart także ogromnych długów narobił a Laporta jakoś tego nie ogarnął. Jedynie i aż co wyszło Laportcie to wzniesienie klubu na szczyt sportowy a długi narastały od lat 90-tych aż po dziś dzień. Tak na prawdę żaden prezes nie ogarnął finansów klubu tylko beztrosko sobie wydawali pogłębiając debet.
1
Niech, że się już skończy ta cała szopka z tymi wyborami. Patrząc na zadłużenie klubu, które jak przeczytałem, że przekroczyło miliard to sobie pomyślałem, że najodpowiedniejszym wyjściem byłoby przejęcie klubu przez jakiegoś oligarchę, szejka, emira, króla Saudyjskiego co pospłaca to wszystko. I wiem... uderzyłoby w PR klubu tak jak w przypadku Chelsea, City czy PSG no ale nie widzę jakiegoś sensownego wyjścia z tak gigantycznego długu.
2
Ludzie, ile Wam trzeba tłumaczyć, że kapitanem zespołu jest co jest najdłużej w klubie? Czasem się zdarza, że dostaje ten z charyzmą jak młody De Light w Ajaxie.
1
@mally2009 jedyny utwór jaki znam ze stadionu przeważnie Atletico to Seven Nation Army.
16
Frenkie z meczu na mecz rośnie na cracka Barcelony i to takiego, jakiego wszyscy oczekiwali z czasów gry dla Ajaxu z De Lightem.
1
Ale brama. Ale gra Barcy. Coś pięknego.
4
Jakby nie mogli trochę wcześniej grać. Rano do roboty i weź siedź do 23. No ale jak trzeba to trzeba. Vamos
2
Nikogo nie znam i nie wypowiem się bo brak mi wiedzy na temat tych zawodników. Zobaczyłem parę razy tylko Adam Hlozek ale dalej brak mi wiedzy.
0
Miał być to przełomowy wywiad odnośnie przyszłości Messiego, a tymczasem przełomowo nie dowiedzieliśmy się niczego przełomowego. :p
1
Wszystko fajnie jak Garcia wróci na stare śmieci ale wyczekiwanie go jako zbawcy problemów w defensywie to jak wyczekiwanie gwiazdki z nieba i oczekiwania cudów. No niestety nie ma co od razu robić z młodego wychowanka drugiego Puyola bo sam klepał rezerwę u Pepa Guardioli i był 5 wyborem i drugim graczem z najmniejszą ilością rozegranych meczów z obrońców bo chyba 3.
0
@Siergiej_Piputkin może tak być ale zawsze trzeba szukać tych pozytywów i może oni by je wnieśli.
2
@grzechol55 ja kibicuje od 20-tu paru lat i widziałem. Puchar Inter Toto na przykład.
3
Orłowski i Wolski pozytywnie komentują Messiego tylko nie użytkownicy fcbarca.com
0
@LaSagradaFamilia przynajmniej jakiś prawoskrzydłowy
1
@dariooo a kogo chcesz dać na lewkę jak nie ma Fatiego?
0
Może czas stawiać na Araujo i Umtitiego bo Lenglet i Pique dawali ciała, a Mingueza... no cóż młody, nieokrzesany ma prawo popełniać błędy. Przede wszystkim brakuje prawdziwego lidera obrony i kapitana jak Puyol.
0
Pojechali z Nami jak z furą gnoju.
0
Pff jak w Ekstraklasie
0
@daff1992 śmierdziało gnojem w postaci porażki ale na razie udało się to wrzucić na rozrzutnik i teraz czekać aż ktoś to rozrzuci po polu w postaci bramek dla nas.
0
Komentarz usunięty
0
@HubertMlody Zabrakło Ci zwyczajnie na początku zdania słowa "Kiedy" i to zdanie już by miało inne wybrzmienie. Po za tym trochę nie fortunnie sformułowane zdanie ale zrozumiałem przekaz.
8
@eryk0501 chętnie bym został socio ale mnie nie stać na taki wydatek. 180 euro to dla mnie dużo niestety