11

A ja bym z chęcią zobaczył w tej roli na próbę Erica Garcie. Gość zaczął bardzo dobrze bronić, a już wcześniej miał świetne rozegranie i przegląd pola jak na obrońcę więc mógłby się sprawdzić w roli pivota. Coś jak z Kimnichem choć to pomocnik ale gość gdzie by go nie ustawić to gra dobrze i w defensywie także często grał.

1

@Szpenio akurat Kounde jest szybki.

2

Balde fajne całkiem się prezentował do tej pory ale sądzę, że to może być jeszcze zbyt duży ciężar ten mecz dla niego i doświadczenie Alby bardziej do mnie przemawia. Choć niewykluczone, że się mylę.

0

Przewiezie ich jak furę gnoju :p

0

@Tasde powiedz to Casillasowi czy Buffonowi.

4

@koraldinho49 pokazywać się z jak najlepszej strony bo jak dotąd Dembele i Raphinha też dobrze się prezentują. Tym bardziej, że Fati jeszcze stosunkowo niedawno wrócił z poważnej kontuzji.

9

@Patro98 ciężko by było ich wyciągnąć, a my potrzebowaliśmy zawodnika na już bo okienko się kończyło. Za darmo to uczciwa cena.

0

Dziękujemy i powodzenia w dalszej karierze.

0

@ninja81 zawsze można wypożyczyć do rywala w LM z opcją braku występowania przeciwko byłemu klubowi bo jest taka klauzula.

2

Z Albą to chyba jakiś żart

1

Kompletnie nie znam typa. Ktoś coś bardziej o nim?

1

@Yoshi94 defraudacja

0

@kinioo chodziło mi o zawodników Blaugrany, którzy w ostatnich latach przyszli.

0

Widzę, że tylko Nasz czarny wariat ze skrzydła jak dotąd zbłaźnił się na prezentacji :P

7

Spełniło się moje i wielu innych ludzi marzenie o rodaku w pierwszej drużynie mojej piłkarskiej miłości. Dziękujemy Alemany. Powodzenia Robercie.

4

Normalnie jaram się jak małe dziecko. Jak nie wiele w życiu trzeba żeby mieć tyle radości.

0

Powodzenia Raphinha.

0

@Kakavi dobry, tylko dobry. W Realu to był zawodnik jednego sezonu. A patrząc dokładniej to nawet nie sezonu, a turnieju MŚ w Brazylii.

0

Czy na prawdę jest taki dobry? Czy to jakiś wirtuoz albo świetny skrzydłowy? Rzadko oglądałem Leeds, żeby tylko się nie okazał zawodnikiem jednego sezonu jak James Rodriguez.

5

Jak przejdzie Lewy to już wiadomo kto będzie wykonywał.

0

Witam na pokładzie. Powodzenia i obyś Nam dał wiele pociechy.

0

@Herbert nie aktywować, a zgłosić obecnemu klubowi chęć odejścia, co Lewy uczynił zaraz po zakończeniu sezonu więc się wyrobił. Przeczytajcie sobie jeszcze raz na czym polega to prawo.

2

Prawo Webstera Panie Robercie. Nie mają już do Ciebie szacunku to Ty też już nie miej.

0

@KrychaFCB już mają ten argentyński tylko, że w Paryżu. :p

3

Na tym zdjęciu to Depay wygląda jakby miał wykonać egzekucję na Dumfriesie.

1

@Dzieniu od dziś się odzywaj do @JarekS jak do Mistrza Asasynów: "Si, mentor" :p

0

Koulibaly byłby świetny. Dwóch twardzieli w środku obrony ze świetnymi warunami, a do tego ten młodszy jest jeszcze piekielnie szybki jak na stopera. Tylko, że no... wątek był o wysokiej gaży dla Pique ale czy aby na pewno Kalidu nie pobierałby podobnych pieniędzy?

5

Wierzę, że doczekam się tego transferu i zakupu przeze mnie koszulki z numerem 9 na plecach.

0

Komentarz usunięty

8

@KanwikBlancos widać obce Ci pojęcie przywiązania do barw. O takim Francesco Tottim to za pewne nigdy nie słyszałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?