A ja bym z chęcią zobaczył w tej roli na próbę Erica Garcie. Gość zaczął bardzo dobrze bronić, a już wcześniej miał świetne rozegranie i przegląd pola jak na obrońcę więc mógłby się sprawdzić w roli pivota. Coś jak z Kimnichem choć to pomocnik ale gość gdzie by go nie ustawić to gra dobrze i w defensywie także często grał.
Balde fajne całkiem się prezentował do tej pory ale sądzę, że to może być jeszcze zbyt duży ciężar ten mecz dla niego i doświadczenie Alby bardziej do mnie przemawia. Choć niewykluczone, że się mylę.
@koraldinho49 pokazywać się z jak najlepszej strony bo jak dotąd Dembele i Raphinha też dobrze się prezentują. Tym bardziej, że Fati jeszcze stosunkowo niedawno wrócił z poważnej kontuzji.
Czy na prawdę jest taki dobry? Czy to jakiś wirtuoz albo świetny skrzydłowy? Rzadko oglądałem Leeds, żeby tylko się nie okazał zawodnikiem jednego sezonu jak James Rodriguez.
@Herbert nie aktywować, a zgłosić obecnemu klubowi chęć odejścia, co Lewy uczynił zaraz po zakończeniu sezonu więc się wyrobił. Przeczytajcie sobie jeszcze raz na czym polega to prawo.
Koulibaly byłby świetny. Dwóch twardzieli w środku obrony ze świetnymi warunami, a do tego ten młodszy jest jeszcze piekielnie szybki jak na stopera. Tylko, że no... wątek był o wysokiej gaży dla Pique ale czy aby na pewno Kalidu nie pobierałby podobnych pieniędzy?
11
A ja bym z chęcią zobaczył w tej roli na próbę Erica Garcie. Gość zaczął bardzo dobrze bronić, a już wcześniej miał świetne rozegranie i przegląd pola jak na obrońcę więc mógłby się sprawdzić w roli pivota. Coś jak z Kimnichem choć to pomocnik ale gość gdzie by go nie ustawić to gra dobrze i w defensywie także często grał.
1
@Szpenio akurat Kounde jest szybki.
2
Balde fajne całkiem się prezentował do tej pory ale sądzę, że to może być jeszcze zbyt duży ciężar ten mecz dla niego i doświadczenie Alby bardziej do mnie przemawia. Choć niewykluczone, że się mylę.
0
Przewiezie ich jak furę gnoju :p
0
@Tasde powiedz to Casillasowi czy Buffonowi.
4
@koraldinho49 pokazywać się z jak najlepszej strony bo jak dotąd Dembele i Raphinha też dobrze się prezentują. Tym bardziej, że Fati jeszcze stosunkowo niedawno wrócił z poważnej kontuzji.
9
@Patro98 ciężko by było ich wyciągnąć, a my potrzebowaliśmy zawodnika na już bo okienko się kończyło. Za darmo to uczciwa cena.
0
Dziękujemy i powodzenia w dalszej karierze.
0
@ninja81 zawsze można wypożyczyć do rywala w LM z opcją braku występowania przeciwko byłemu klubowi bo jest taka klauzula.
2
Z Albą to chyba jakiś żart
1
Kompletnie nie znam typa. Ktoś coś bardziej o nim?
1
@Yoshi94 defraudacja
0
@kinioo chodziło mi o zawodników Blaugrany, którzy w ostatnich latach przyszli.
0
Widzę, że tylko Nasz czarny wariat ze skrzydła jak dotąd zbłaźnił się na prezentacji :P
7
Spełniło się moje i wielu innych ludzi marzenie o rodaku w pierwszej drużynie mojej piłkarskiej miłości. Dziękujemy Alemany. Powodzenia Robercie.
4
Normalnie jaram się jak małe dziecko. Jak nie wiele w życiu trzeba żeby mieć tyle radości.
0
Powodzenia Raphinha.
0
@Kakavi dobry, tylko dobry. W Realu to był zawodnik jednego sezonu. A patrząc dokładniej to nawet nie sezonu, a turnieju MŚ w Brazylii.
0
Czy na prawdę jest taki dobry? Czy to jakiś wirtuoz albo świetny skrzydłowy? Rzadko oglądałem Leeds, żeby tylko się nie okazał zawodnikiem jednego sezonu jak James Rodriguez.
5
Jak przejdzie Lewy to już wiadomo kto będzie wykonywał.
0
Witam na pokładzie. Powodzenia i obyś Nam dał wiele pociechy.
0
@Herbert nie aktywować, a zgłosić obecnemu klubowi chęć odejścia, co Lewy uczynił zaraz po zakończeniu sezonu więc się wyrobił. Przeczytajcie sobie jeszcze raz na czym polega to prawo.
2
Prawo Webstera Panie Robercie. Nie mają już do Ciebie szacunku to Ty też już nie miej.
0
@KrychaFCB już mają ten argentyński tylko, że w Paryżu. :p
3
Na tym zdjęciu to Depay wygląda jakby miał wykonać egzekucję na Dumfriesie.
1
@Dzieniu od dziś się odzywaj do @JarekS jak do Mistrza Asasynów: "Si, mentor" :p
0
Koulibaly byłby świetny. Dwóch twardzieli w środku obrony ze świetnymi warunami, a do tego ten młodszy jest jeszcze piekielnie szybki jak na stopera. Tylko, że no... wątek był o wysokiej gaży dla Pique ale czy aby na pewno Kalidu nie pobierałby podobnych pieniędzy?
5
Wierzę, że doczekam się tego transferu i zakupu przeze mnie koszulki z numerem 9 na plecach.
0
Komentarz usunięty
8
@KanwikBlancos widać obce Ci pojęcie przywiązania do barw. O takim Francesco Tottim to za pewne nigdy nie słyszałeś.