9

Teraz będzie grubsza afera w LM bo Real z Bayernem będa się kłócić o to, kto dostanie Porto w 1/4 :D

9

Czapki z głów dla PSG :) w 10 bez Zlatana wygrać z autobusem!!!
cheau po bas !

5

Abramowicz dał w łape sedziemu, a szejki spasowały. Proste.

0

W sumie to czerwo dla Ibry może mieć jeden + : niebiescy odparkują autobus może w końcu :D

5

BREAKING NEWS:
Sędzia meczu Chelsea - PSG w przerwie poleciał złożyć CV do Hiszpanii, by móc sędziować w rozgrywkach La Liga.

1

Dobra, nie wiem jak Wy - ja chcę w życiu coś osiągnąć.

Idę na basen, za miesiąc, dwa zakontraktuje mnie Real/Manchester. :D

3

Komentarz usunięty

0

No i ch*j - nie idę do kościółka xD

14

Czegoś tu nie rozumiem... Real ma urodziny, ale to my dostajemy prezent :)

3

A ja właśnie tracę wiarę w ortografię gimnazjalistów przez takie "wieżenia" :)

0

Wchodzę na sport.pl i widze że Real 1:0 Villareal
"Ronaldo z karnego"pomyślałem..
"Jestem jasnowidzem" - pomyślałem po chwili :)

0

Szanuję naszego kapitana, tak jak i cały klub bardziej niż większość userów tej strony.

12

Zła murawa. Xavi płakał jak wchodził.

0

Liczycie jego mecze, a o jego wrzutkach zapominacie :'(

0

To drewno Lovren powinno się uczyć techniki od tego Pana (też ŚO)

0

Sucharek:
Spotyka się dwóch kolegów. Pierwszy: Stary, Liverpool wygrał mecz w LE!!
Drugi : Eee tam, Legia wygrała z Ajaxem w dwumeczu!
P : Żartujesz sobie chyba?
-
-
-
-
-
D : Tak, ale to Ty zacząłeś.

:D

0

Z Bilbao na San Memes :)

0

Dobra czas na śmianie się z Arsenalu :D

0

Gdyby było 2:2 to na pewno oberwałoby się mocno całej naszej defensywie. Ale dla mnie to co wczoraj zrobił Busquets ( wymuszanie faulu) lub Alba (zwykły diving), to to jest godne Cr7, a nie Barcy, panowie.

0

Hej , czy moge nazwać się zawodnikiem I drużyny FCB?
Nie? Przecież rozegrałem tyle samo minut co Vermaelen....

1

Idź się pouczyć, jutro pszyra :)

0

5

Po ocenach naszych użytkowników, widać ilu mamy sezonowców na tej stronie... No bo przecież aż tyle haladzieci tu nie wbija.

1

Przestańmy się tak produkować. Mecz się skończył, gimbaza pojeźdździła po Alvesie i Lucho, ale czy to nam da 3 punkty? śmiejemy się z haladzieci, a większość, jak widzę po komentarzach, zachowuje się jak ci z rm.pl

0

Czy kogoś dziwią jeszcze informacje, że Zubi zawalił kolejny transfer?

0

My się z Douglasa smiejemy, a on z Vermą w duecie technicznie wciągają Legie nosem :)

0

Któ jest któlem strzelców LE narazie?

2

Przed meczem Legii i Ajaxu :
L : w co gramy?
A : w piłkę nożna
L: dobra wy Barca my Real
xD

6

Wyczuwam manite (żeby tylko) dla Ajaxu :)

0

Pewnie Shalke zaparkuje autobus, a BBC już zadba o karne. Tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?