kominiarz555
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Teraz będzie grubsza afera w LM bo Real z Bayernem będa się kłócić o to, kto dostanie Porto w 1/4 :D
9
Czapki z głów dla PSG :) w 10 bez Zlatana wygrać z autobusem!!!
cheau po bas !
5
Abramowicz dał w łape sedziemu, a szejki spasowały. Proste.
0
W sumie to czerwo dla Ibry może mieć jeden + : niebiescy odparkują autobus może w końcu :D
5
BREAKING NEWS:
Sędzia meczu Chelsea - PSG w przerwie poleciał złożyć CV do Hiszpanii, by móc sędziować w rozgrywkach La Liga.
1
Dobra, nie wiem jak Wy - ja chcę w życiu coś osiągnąć.
Idę na basen, za miesiąc, dwa zakontraktuje mnie Real/Manchester. :D
3
Komentarz usunięty
0
No i ch*j - nie idę do kościółka xD
14
Czegoś tu nie rozumiem... Real ma urodziny, ale to my dostajemy prezent :)
3
A ja właśnie tracę wiarę w ortografię gimnazjalistów przez takie "wieżenia" :)
0
Wchodzę na sport.pl i widze że Real 1:0 Villareal
"Ronaldo z karnego"pomyślałem..
"Jestem jasnowidzem" - pomyślałem po chwili :)
0
Szanuję naszego kapitana, tak jak i cały klub bardziej niż większość userów tej strony.
12
Zła murawa. Xavi płakał jak wchodził.
0
Liczycie jego mecze, a o jego wrzutkach zapominacie :'(
0
To drewno Lovren powinno się uczyć techniki od tego Pana (też ŚO)
0
Sucharek:
Spotyka się dwóch kolegów. Pierwszy: Stary, Liverpool wygrał mecz w LE!!
Drugi : Eee tam, Legia wygrała z Ajaxem w dwumeczu!
P : Żartujesz sobie chyba?
-
-
-
-
-
D : Tak, ale to Ty zacząłeś.
:D
0
Z Bilbao na San Memes :)
0
Dobra czas na śmianie się z Arsenalu :D
0
Gdyby było 2:2 to na pewno oberwałoby się mocno całej naszej defensywie. Ale dla mnie to co wczoraj zrobił Busquets ( wymuszanie faulu) lub Alba (zwykły diving), to to jest godne Cr7, a nie Barcy, panowie.
0
Hej , czy moge nazwać się zawodnikiem I drużyny FCB?
Nie? Przecież rozegrałem tyle samo minut co Vermaelen....
1
Idź się pouczyć, jutro pszyra :)
0
http://fangol.pl/view/88585/nominowani-do-pilkarskich
I tak Cr7 wygra :D
5
Po ocenach naszych użytkowników, widać ilu mamy sezonowców na tej stronie... No bo przecież aż tyle haladzieci tu nie wbija.
1
Przestańmy się tak produkować. Mecz się skończył, gimbaza pojeźdździła po Alvesie i Lucho, ale czy to nam da 3 punkty? śmiejemy się z haladzieci, a większość, jak widzę po komentarzach, zachowuje się jak ci z rm.pl
0
Czy kogoś dziwią jeszcze informacje, że Zubi zawalił kolejny transfer?
0
My się z Douglasa smiejemy, a on z Vermą w duecie technicznie wciągają Legie nosem :)
0
Któ jest któlem strzelców LE narazie?
2
Przed meczem Legii i Ajaxu :
L : w co gramy?
A : w piłkę nożna
L: dobra wy Barca my Real
xD
6
Wyczuwam manite (żeby tylko) dla Ajaxu :)
0
Pewnie Shalke zaparkuje autobus, a BBC już zadba o karne. Tyle w temacie.