12

Co zrobią piłkarze Juve po wygraniu LM?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wyłączą Fife :D

1

Haha Żyro by się nawet w juniorach Barcy nie sprawdził, a Legia chce za niego taką kasę.

0

Zmieńcie zdjęcie nad artykułem - za dużo zajebistych pomocników na jednym zdjęciu :D Najlepsza "6" , defensywny pomocnik oraz "8" w historii Barcy.

4

Tradycji musi stać się zadość - dostaniemy Ajax z 3 a City z drugiego :)

3

To już się robi nudne.. Przecież prędzej grzmot odda karnego niż Messi dostanie od redakcji słabą ocenę :D

2

"Kolejny sezon za nami, a u Was bez zmian w gablocie z pucharami" można powiedzieć Labodze i innym kibicom Realu :)

16

Kto mówił że ten finał będzie słaby?

48

Najlepszy sposób, żeby zachęcić zawodnika LFC do transferu?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

"Będziesz wygrywał tytuły" albo ''Wygrasz ligę"

0

Mundo Deportivo - czyli nieprawda

87

Oficjalne wyniki Eurowizji:
1. Szwecja
2. Rosja
3. Włochy
4. Arsenal

1

I tak Real błyśnie jakąś różową/pedalską stylówką i nie będziemy najgorsi xD

2

Zielony : Vermaelen bez kontuzji :)

0

"Z całą pewnością jedną z większych rozczarowań obecnego sezonu będzie Real Madryt, który kończy sezon bez ani jednego trofeum."
To streszczenie rozczarowań tego sezonu :)

27

Odegaard jest tak słaby jak ten sezon Realu :)

1

Real się trochę nie ogarnął, ale Florek po przerwie zadzwonił i teraz jest już tak jak miało być.

8

Na świecie jest pewnych 5 rzeczy :

1. Śmierć

2. Podatki

3. Ronaldo (p.)

4. Arsenal

5. Radość graczy Getafe i Espanyolu po bramce Realu

2

Bez przesady, Verma też potrzebuje kolegów "od kontuzji" albo takich co posiedzą na trybunach, widać Douglas mu nie starcza :D

2

Ronaldo : 45 goli, karne 9
Messi : 41 goli, karne 5
A potem jest ból dupy, jak ludzie wołają "Penaldo" te 4 karniaki zrobiły tu różnicę :)

1

Jest błąd w tekście, na "4" Arsenal a na "2" real :D

7

Czym się różni książka od Realu?
-
-
-
-
Książka ma tytuł.
Barca też :D

0

Haha nie wiem czy ktoś to już wstawił, ale po prostu padłem :D
http://fangol.pl/view/99586/vermaelen-wyrownal

0

Nie wiem co tam palicie, że tacy rozbawieni jesteście, ale dajcie trochę :)

2

0

No bez jaj jak ogóry z Augsburga dały radę, to my też.

2

A może zamiast tak rozkminiać po prostu napisać "Barca zdobędzie mistrzostwo"
Bo Deportivo to chyba w 30 musiałoby grać, żeby zremisować.

3

Co do dzisiejszego usuwania komentów przez adminów:

0

Komentarz usunięty

2

A tak w ogóle to może niech Barca zagra z RSSS na 3 obrońców?

Bo wiecie, normalnie to głupio, ale jak Boateng jeszcze tam leży, to czemu nie spróbować?

1

Wow, naprawdę skończyło się jak w Star Wars :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?