kominiarz555
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Co zrobią piłkarze Juve po wygraniu LM?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wyłączą Fife :D
1
Haha Żyro by się nawet w juniorach Barcy nie sprawdził, a Legia chce za niego taką kasę.
0
Zmieńcie zdjęcie nad artykułem - za dużo zajebistych pomocników na jednym zdjęciu :D Najlepsza "6" , defensywny pomocnik oraz "8" w historii Barcy.
4
Tradycji musi stać się zadość - dostaniemy Ajax z 3 a City z drugiego :)
3
To już się robi nudne.. Przecież prędzej grzmot odda karnego niż Messi dostanie od redakcji słabą ocenę :D
2
"Kolejny sezon za nami, a u Was bez zmian w gablocie z pucharami" można powiedzieć Labodze i innym kibicom Realu :)
16
Kto mówił że ten finał będzie słaby?
48
Najlepszy sposób, żeby zachęcić zawodnika LFC do transferu?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
"Będziesz wygrywał tytuły" albo ''Wygrasz ligę"
0
http://fangol.pl/view/100659/to-wszystko-sprawka-thiago
Heheszki
0
Mundo Deportivo - czyli nieprawda
87
Oficjalne wyniki Eurowizji:
1. Szwecja
2. Rosja
3. Włochy
4. Arsenal
1
I tak Real błyśnie jakąś różową/pedalską stylówką i nie będziemy najgorsi xD
2
Zielony : Vermaelen bez kontuzji :)
0
"Z całą pewnością jedną z większych rozczarowań obecnego sezonu będzie Real Madryt, który kończy sezon bez ani jednego trofeum."
To streszczenie rozczarowań tego sezonu :)
27
Odegaard jest tak słaby jak ten sezon Realu :)
1
Real się trochę nie ogarnął, ale Florek po przerwie zadzwonił i teraz jest już tak jak miało być.
8
Na świecie jest pewnych 5 rzeczy :
1. Śmierć
2. Podatki
3. Ronaldo (p.)
4. Arsenal
5. Radość graczy Getafe i Espanyolu po bramce Realu
2
Bez przesady, Verma też potrzebuje kolegów "od kontuzji" albo takich co posiedzą na trybunach, widać Douglas mu nie starcza :D
2
Ronaldo : 45 goli, karne 9
Messi : 41 goli, karne 5
A potem jest ból dupy, jak ludzie wołają "Penaldo" te 4 karniaki zrobiły tu różnicę :)
1
Jest błąd w tekście, na "4" Arsenal a na "2" real :D
7
Czym się różni książka od Realu?
-
-
-
-
Książka ma tytuł.
Barca też :D
0
Haha nie wiem czy ktoś to już wstawił, ale po prostu padłem :D
http://fangol.pl/view/99586/vermaelen-wyrownal
0
Nie wiem co tam palicie, że tacy rozbawieni jesteście, ale dajcie trochę :)
2
0
No bez jaj jak ogóry z Augsburga dały radę, to my też.
2
A może zamiast tak rozkminiać po prostu napisać "Barca zdobędzie mistrzostwo"
Bo Deportivo to chyba w 30 musiałoby grać, żeby zremisować.
3
Co do dzisiejszego usuwania komentów przez adminów:
0
Komentarz usunięty
2
A tak w ogóle to może niech Barca zagra z RSSS na 3 obrońców?
Bo wiecie, normalnie to głupio, ale jak Boateng jeszcze tam leży, to czemu nie spróbować?
1
Wow, naprawdę skończyło się jak w Star Wars :)