kominiarz555
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Perez jest jak rak, jest wszędzie, w skarbówce też.
0
Jak ktoś nadal uważa że Douglas gra słabo na PO, to radzę włączyć Polska - Niemcy :D
2
0
Rzal i bul, Verma krul.
0
Złamał sobie nogę tym strzałem :D
0
ale pierdolnął :D
1
Kurde Robben by się przydał xd
0
Florek długo licytował się z Abramowiczem, ale to jednak Chelsea dostała łatwiejszą grupę xd
9
Ej, jest błąd w tytule, chodziło o Roberto.
4
Ej a ten Neymar to robi jakieś złote gówno ze jest tyle warty?
On nie jest na sprzedaż, a oferowanie takich pieniędzy to szaleństwo, dokąd ten świat zmierza..
0
Było.
29
Oho , czyli mocarz dotarł już do czerwonej części Manchesteru :D
0
5
Kondominium Rosyjsko - Niemieckie Pod Żydowskim Zarządem Powierniczym :D
0
ma ktoś ligę w fantasy la liga?
1
Messi to chyba musi nie wyjść na boisko żeby złą notę dostać :v
2
Haha Cuadrado już może się pakować :D
0
W ogóle to ciekawi mnie kto dostanie numer 7. Dużo mówi się o Turanie, może w przypadku transferu Nolito to on dostanie nr po Pedro. Choć moim zdaniem mógłby ją dostać Suarez (miał ją w Liverpoolu) albo ktoś z duetu Munir/Roberto (może wzieliby trochę mocy od Cristiano) xD
2
Obyśmy nie musieli zatęsknić za Pedro, tacy gracze na ławce są bezcenni.
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
5
I wtedy Ronaldo pomyślał "nie będę gorszy od Higuaina i Kucharczyka" :D
4
Ten żart jest tak słaby jak Fabregas w drugiej części sezonu :)
3
Wy też zauważyliście dziwną analogię w transferach Realu? Chcieliśmy Danilo - kupili Danilo, dużo mówiło się o Kovaciciu - proszę, nowy nabytek królewskich.
To trochę przypomina sytuacje, kiedy głupi uczeń ściąga od lepszego na sprawdzianie :)
4
Suarez poczuł smród z Madrytu :D
2
Perez zapłaci żeby Pique nie mógł grać do El Clasico :)
0
Tak jak niegdyś starożytni Rzymianie mieli własnych niewolników, tak Perez ma własnych arbitrów, a zapomniałem, wszyscy sędziują na boiskach w La lidze .
31
Cristiano - obicie mordy innemu graczowi - wszyscy widzieli - dostał 2 mecze
Pique - wulgaryzmy, ale nie wiadomo jak było naprawdę - 4 - 12 meczy?
Gdzie tu sprawiedliwość? Co, jak używasz żelu to masz mniejszą karę?
0
Komentarz usunięty
0
No Roberto no party xD