57

Perez jest jak rak, jest wszędzie, w skarbówce też.

0

Jak ktoś nadal uważa że Douglas gra słabo na PO, to radzę włączyć Polska - Niemcy :D

2

0

Rzal i bul, Verma krul.

0

Złamał sobie nogę tym strzałem :D

0

ale pierdolnął :D

1

Kurde Robben by się przydał xd

0

Florek długo licytował się z Abramowiczem, ale to jednak Chelsea dostała łatwiejszą grupę xd

9

Ej, jest błąd w tytule, chodziło o Roberto.

4

Ej a ten Neymar to robi jakieś złote gówno ze jest tyle warty?
On nie jest na sprzedaż, a oferowanie takich pieniędzy to szaleństwo, dokąd ten świat zmierza..

0

Było.

29

Oho , czyli mocarz dotarł już do czerwonej części Manchesteru :D

0

5

Kondominium Rosyjsko - Niemieckie Pod Żydowskim Zarządem Powierniczym :D

0

ma ktoś ligę w fantasy la liga?

1

Messi to chyba musi nie wyjść na boisko żeby złą notę dostać :v

2

Haha Cuadrado już może się pakować :D

0

W ogóle to ciekawi mnie kto dostanie numer 7. Dużo mówi się o Turanie, może w przypadku transferu Nolito to on dostanie nr po Pedro. Choć moim zdaniem mógłby ją dostać Suarez (miał ją w Liverpoolu) albo ktoś z duetu Munir/Roberto (może wzieliby trochę mocy od Cristiano) xD

2

Obyśmy nie musieli zatęsknić za Pedro, tacy gracze na ławce są bezcenni.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

I wtedy Ronaldo pomyślał "nie będę gorszy od Higuaina i Kucharczyka" :D

4

Ten żart jest tak słaby jak Fabregas w drugiej części sezonu :)

3

Wy też zauważyliście dziwną analogię w transferach Realu? Chcieliśmy Danilo - kupili Danilo, dużo mówiło się o Kovaciciu - proszę, nowy nabytek królewskich.
To trochę przypomina sytuacje, kiedy głupi uczeń ściąga od lepszego na sprawdzianie :)

4

Suarez poczuł smród z Madrytu :D

2

Perez zapłaci żeby Pique nie mógł grać do El Clasico :)

0

Tak jak niegdyś starożytni Rzymianie mieli własnych niewolników, tak Perez ma własnych arbitrów, a zapomniałem, wszyscy sędziują na boiskach w La lidze .

31

Cristiano - obicie mordy innemu graczowi - wszyscy widzieli - dostał 2 mecze
Pique - wulgaryzmy, ale nie wiadomo jak było naprawdę - 4 - 12 meczy?

Gdzie tu sprawiedliwość? Co, jak używasz żelu to masz mniejszą karę?

0

Komentarz usunięty

0

No Roberto no party xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?