2

Neymar tak kocha Pedro, że postanowił zrobić sobie urlop prawie do końca okienka transferowego =D

2

No, to dziś Arsenal na 4 wraca :D

0

Gerson zamiast grać z Messim woli być przez niego szarpany xD

0

Szykujcie narzędzia, trzeba autobus rozmontować :)

3

Czekajcie zaraz na murawę wbije cristiano, wywroci sie w polu karnym i bedzie 1:1 xd

0

Jak wygramy ten puchar to może wyślijmy Realowi, żeby nie było że nic w tym sezonie nie wygrali :v

37

Na tym zdjęciu widzimy najlepszego obrońce, pomocnika i napastnika Ligi BBVA oraz Ronaldo, Kroosa i Marcelo :)

0

Komentarz usunięty

18

Wszystkich ich wyrzucić, żebyśmy podobnych obrazków nie musieli oglądać....

3

27

Komentarz usunięty

0

Jej jestem Ibrahomović :) żebym chociaż miał jeszcze jego wzrost i technikę, to byście mnie w TV oglądali :D
Brawo dla redakcji, świetny pomysł, jeszcze to tłumaczenie, miód malina :)
rm.pl niech się uczy xD

0

Messi - Prawdziwy Barcelonista, a nie jakiś podrabianiec :)

0

Dla tych, którzy hejtują Douglasa : Xavi też kiedyś był za słaby na Barcę, uważano że się nie nada.. Kto dziś żałuje, że go wtedy nie sprzedaliśmy? Zanim kogoś skreślimy, to dajmy mu trochę czasu.

0

Heheszki :
Sergio Busquets: "Jestem po to, aby dostarczać rozwiązania drużynie"
Cristiano Ronaldo: "Jestem po to by strzelać karne i zdobywać Pichichi "

1

Dobrze, że ten pan gra z "5" na plecach. Puyol byłby dumny z tak wypowiadającego się Busquetsa.

0

Tak naprawdę to lepiej nie komentować tego zdarzenia, bo nie wiemy co będzie dalej. Trzy mecze zawieszena? A może nic? A może tatuś Neya da po mordzie sędziemu? Można się tylko domyślać.

0

Pogba - za drogi.
Gundogan - chyba na ławę do Vermaelena i Douglasa.
Kondogbia - może odpalić, warto się zastanowić.
Takie jest moje zdanie.

17

To bardzo dobrze, że szukamy na brazylijskiej ziemi, może trafią się jakieś perły typu Kaka, Neymar. Tylko nikogo z napisem "Douglas" na koszulce bo znowu będzie śmiesznie :)

2

Będzie problem z fryzurami xD

0

Nie mogę doczekać się Argentyny! Już widzę, jak wszyscy zawodnicy przeciwnej drużyny rozkładają przed nim nogi :)

5

A może warto dać Sevilli Douglasa? Zrobią z niego porządnego gracza :)
(patrz : Alves, Rakitić)

6

"Ronaldo is good, but Messi is God"

0

Komentarz usunięty

1

Gratulacje dla strony! - Myślałem,że po meczu będzie "error 404" i się dziś nie zobaczymy, a tu miła niespodzianka :)

106

Stare, ale wciąż suche:
Jaki będzie puchar LM w tym sezonie?
-
-
-
-
-
- nieREALny :D

1

Zawodnicy i kibice Królewskich: dziś o 20:45 włączcie telewizory, (Canal +) zapnijcie pasy, załóżcie te pechowe białe koszulki (do których pewnie domalowaliście czarne pasy) i obejrzyjcie finał LM :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?