kominiarz555
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Neymar tak kocha Pedro, że postanowił zrobić sobie urlop prawie do końca okienka transferowego =D
1
http://www.fcbarca.com/65086-15-dni-przerwy-neymara,dyskusja-3859767.html
To był żart :D
2
No, to dziś Arsenal na 4 wraca :D
0
Gerson zamiast grać z Messim woli być przez niego szarpany xD
0
Szykujcie narzędzia, trzeba autobus rozmontować :)
3
Czekajcie zaraz na murawę wbije cristiano, wywroci sie w polu karnym i bedzie 1:1 xd
1
http://www.fcbarca.com/64654-rozlosowano-terminarz-la-ligi-na-sezon-2015-16,dyskusja-3802666.html
Nic dodać, nic ująć.
0
Jak wygramy ten puchar to może wyślijmy Realowi, żeby nie było że nic w tym sezonie nie wygrali :v
37
Na tym zdjęciu widzimy najlepszego obrońce, pomocnika i napastnika Ligi BBVA oraz Ronaldo, Kroosa i Marcelo :)
0
Komentarz usunięty
0
http://fangol.pl/view/105487/zaproszenie-do-znajomych
18
Wszystkich ich wyrzucić, żebyśmy podobnych obrazków nie musieli oglądać....
3
27
Komentarz usunięty
0
Jej jestem Ibrahomović :) żebym chociaż miał jeszcze jego wzrost i technikę, to byście mnie w TV oglądali :D
Brawo dla redakcji, świetny pomysł, jeszcze to tłumaczenie, miód malina :)
rm.pl niech się uczy xD
0
Messi - Prawdziwy Barcelonista, a nie jakiś podrabianiec :)
0
Dla tych, którzy hejtują Douglasa : Xavi też kiedyś był za słaby na Barcę, uważano że się nie nada.. Kto dziś żałuje, że go wtedy nie sprzedaliśmy? Zanim kogoś skreślimy, to dajmy mu trochę czasu.
0
Heheszki :
Sergio Busquets: "Jestem po to, aby dostarczać rozwiązania drużynie"
Cristiano Ronaldo: "Jestem po to by strzelać karne i zdobywać Pichichi "
1
Dobrze, że ten pan gra z "5" na plecach. Puyol byłby dumny z tak wypowiadającego się Busquetsa.
0
Tak naprawdę to lepiej nie komentować tego zdarzenia, bo nie wiemy co będzie dalej. Trzy mecze zawieszena? A może nic? A może tatuś Neya da po mordzie sędziemu? Można się tylko domyślać.
0
Pogba - za drogi.
Gundogan - chyba na ławę do Vermaelena i Douglasa.
Kondogbia - może odpalić, warto się zastanowić.
Takie jest moje zdanie.
17
To bardzo dobrze, że szukamy na brazylijskiej ziemi, może trafią się jakieś perły typu Kaka, Neymar. Tylko nikogo z napisem "Douglas" na koszulce bo znowu będzie śmiesznie :)
2
Będzie problem z fryzurami xD
0
Nie mogę doczekać się Argentyny! Już widzę, jak wszyscy zawodnicy przeciwnej drużyny rozkładają przed nim nogi :)
5
A może warto dać Sevilli Douglasa? Zrobią z niego porządnego gracza :)
(patrz : Alves, Rakitić)
6
"Ronaldo is good, but Messi is God"
0
Komentarz usunięty
1
Gratulacje dla strony! - Myślałem,że po meczu będzie "error 404" i się dziś nie zobaczymy, a tu miła niespodzianka :)
106
Stare, ale wciąż suche:
Jaki będzie puchar LM w tym sezonie?
-
-
-
-
-
- nieREALny :D
1
Zawodnicy i kibice Królewskich: dziś o 20:45 włączcie telewizory, (Canal +) zapnijcie pasy, załóżcie te pechowe białe koszulki (do których pewnie domalowaliście czarne pasy) i obejrzyjcie finał LM :)