7

Skoro Shakira przynosi pecha , zorganizujmy zrzutkę na bilety do Turynu :D

0

Luz, przynajmniej w tym sezonie nasze wyjazdowe stroje nie przynoszą nam pecha :D

0

Nie wiem co musieliby gracze Barcy zrobić, żeby sędzia nie był na czerwonym?

0

Ach, to sędziowaniew Hiszpanii... ;)

1

Haha tak się kończy gadanie, że się pomoże Realowi! Po manitę!

1

Najgroźniejszym zawodnikiem Bayernu nie jest Lewy, Thiago, Robben, ale Guardiola, który jest geniuszem taktycznym i zna większość piłkarzy na wylot. Może na tej stronie mówienie tego zabrzmi źle, ale powinniśmy zagrać inaczej, może zaczerpnąć trochę od Realu z poprzedniego sezonu (wtedy Bayern nie miał nic do gadania).
No i przede wszystkim: nie dać się wyruchać jak Porto!!!
Vamos! Wierzymy w Was i w tryplet ;D

1

Abidal: "Moje serce jest podzielone, w 80% należy do Barçy, a w 20% do Bayernu Guardioli"
Zalecam trójkącik ;)

11

Jakby trafił na Barcę , to na meczu portki by mu całkiem puściły :)

9

Hej, co to za laska na tym zdjęciu w prawym dolnym rogu?

3

Odnośnie Realu :
"Messi jest lepszy niż całe BBC"

0

Dla mnie jedno jest pewne : LM wygra drużyna, która występuje w pasiastych strojach :) Czyli wiemy, kto nie wygra .

1

Ciekawostką to jest to , że Alvesowi udało się dobrze wrzucić.

25

Pamiętajcie, wszyscy kibice Barcelony,
Madryt jest dzisiaj biało - czerwony!

1

Neymar zagrał świetny mecz, ale gość, który nosi go na tym zdjęciu - to jest dopiero kot!

3

Dręczą Cię szejkowie? Masz dość petrodolarów w futbolu? Wiesz do kogo się zgłosić!!

2

Sorry, że nie na temat, ale tak po obrazku mi się nasunęło.
Przypadek? nie sądzę
http://fangol.pl/view/95744/szczesliwe-koszulki

0

Nie ma to jak określić siebie, co? P.S Zgłoszone

0

Dzisiejsze mecze :
Messi - 1 gol, 1 asysta
Ronaldo - 1 gol , 1 asysta
Przypadeg?

0

Jak do półfinałów LM załapią się Barca, Real, Porto, Juve to założę się, że Florek już wszystko opłacił Łysemu od losowań i Platiniemu i trafimy na Juve.

0

I pomyśleć, że jakiś czas temu wszyscy chcieli Luiza w Barcy...

37

Przynajmniej tutaj Iniesta ma asysty! :D

0

Tak po wczorajszym :)
PSG > Chelsea
PSG < Barca
-
-
Barca > Chelsea

6

Teraz czekamy na info od paxa :D

6

Ten pan sprawił, że nie obejrzymy już popularnego niebieskiego autobusu. Szacuneczek! :D

1

Wy też już się nie możecie doczekać 20.45? :D

3

To nie Real, tu Messi/Suarez nie kręcą nosem, jak im się nie poda :)

6

Jak patrzę na ten główny obrazek, to myślę że wtedy spytali "Unai, ile Barca strzeli wam goli?" :D

2

Hala dzieci, kupujcie czapki i szaliki, bo jutro w Madrycie ma byc -7
A, nie zapomnijcie o różowych kurteczkach :)

6

Kurde widzę, że tu odliczanie, jak podczas Sylwestra z Polsatem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?