kominiarz555
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Skoro Shakira przynosi pecha , zorganizujmy zrzutkę na bilety do Turynu :D
0
Luz, przynajmniej w tym sezonie nasze wyjazdowe stroje nie przynoszą nam pecha :D
0
Nie wiem co musieliby gracze Barcy zrobić, żeby sędzia nie był na czerwonym?
0
Ach, to sędziowaniew Hiszpanii... ;)
1
Haha tak się kończy gadanie, że się pomoże Realowi! Po manitę!
1
Najgroźniejszym zawodnikiem Bayernu nie jest Lewy, Thiago, Robben, ale Guardiola, który jest geniuszem taktycznym i zna większość piłkarzy na wylot. Może na tej stronie mówienie tego zabrzmi źle, ale powinniśmy zagrać inaczej, może zaczerpnąć trochę od Realu z poprzedniego sezonu (wtedy Bayern nie miał nic do gadania).
No i przede wszystkim: nie dać się wyruchać jak Porto!!!
Vamos! Wierzymy w Was i w tryplet ;D
0
Hahaha
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCkQtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DyH3IoQnHJ_U&ei=okU5VZvPCs_gasP2gKAP&usg=AFQjCNGjhTx-s7n8pQkI7wuVWrT1sM5uGw
1
Abidal: "Moje serce jest podzielone, w 80% należy do Barçy, a w 20% do Bayernu Guardioli"
Zalecam trójkącik ;)
11
Jakby trafił na Barcę , to na meczu portki by mu całkiem puściły :)
9
Hej, co to za laska na tym zdjęciu w prawym dolnym rogu?
3
Odnośnie Realu :
"Messi jest lepszy niż całe BBC"
0
Dla mnie jedno jest pewne : LM wygra drużyna, która występuje w pasiastych strojach :) Czyli wiemy, kto nie wygra .
1
Ciekawostką to jest to , że Alvesowi udało się dobrze wrzucić.
25
Pamiętajcie, wszyscy kibice Barcelony,
Madryt jest dzisiaj biało - czerwony!
1
Neymar zagrał świetny mecz, ale gość, który nosi go na tym zdjęciu - to jest dopiero kot!
3
Dręczą Cię szejkowie? Masz dość petrodolarów w futbolu? Wiesz do kogo się zgłosić!!
2
Sorry, że nie na temat, ale tak po obrazku mi się nasunęło.
Przypadek? nie sądzę
http://fangol.pl/view/95744/szczesliwe-koszulki
0
Nie ma to jak określić siebie, co? P.S Zgłoszone
0
Dzisiejsze mecze :
Messi - 1 gol, 1 asysta
Ronaldo - 1 gol , 1 asysta
Przypadeg?
0
Jak do półfinałów LM załapią się Barca, Real, Porto, Juve to założę się, że Florek już wszystko opłacił Łysemu od losowań i Platiniemu i trafimy na Juve.
0
I pomyśleć, że jakiś czas temu wszyscy chcieli Luiza w Barcy...
37
Przynajmniej tutaj Iniesta ma asysty! :D
0
Tak po wczorajszym :)
PSG > Chelsea
PSG < Barca
-
-
Barca > Chelsea
6
Teraz czekamy na info od paxa :D
6
Ten pan sprawił, że nie obejrzymy już popularnego niebieskiego autobusu. Szacuneczek! :D
1
Wy też już się nie możecie doczekać 20.45? :D
3
To nie Real, tu Messi/Suarez nie kręcą nosem, jak im się nie poda :)
6
Jak patrzę na ten główny obrazek, to myślę że wtedy spytali "Unai, ile Barca strzeli wam goli?" :D
2
Hala dzieci, kupujcie czapki i szaliki, bo jutro w Madrycie ma byc -7
A, nie zapomnijcie o różowych kurteczkach :)
6
Kurde widzę, że tu odliczanie, jak podczas Sylwestra z Polsatem :D