kominiarz555
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves troche hańbi "6"... Sprawdź czy Odra i Bałtyk nie wyschły od tego żartu..
0
Ja bym miał dylemat : tak jak niektóre kobiety pytają mężczyzn "kochanie, ta, czy ta sukienka" to ja bym chyba pytał "Roberto czy Alves"?
61
Apeluję o to, aby po tym meczu został wybrany najgorszy, a nie jak dotąd najlepszy zawodnik, to wstyd szukać złota w gnojowisku. Polecajcie, może administracja zobaczy.
0
oj piłkarze Barcy dostaną takie oceny jakich nie chcieliby w podstawówce dostać
0
Komentarz usunięty
0
https://www.facebook.com/FootballMemes101/photos/a.407072769311591.100221.407062729312595/1057204590965069/?type=1&theater
Tyle w temacie.
2
Tą chujową?
0
http://www.fcbarca.com/65158-na-goraco-po-meczu-barcelona-samobojcza,dyskusja-3872515.html
Tak swoją jestem ciekaw jak pax będzie tłumaczył Alvesa z tego karnego xD
1
Gracze Athleticu pewnie teraz sobie żartują "grajcie na ter stegena on jest cienki" xD
0
Nie mów źle o Alvesu bo przyjdzie pax i oberwiesz jakimś kijem :v
0
Wow to niesamowite :D jak nie na tej stronie xD
0
Ej oglądałem mecz i nie przeglądałem komentarzy... Ilu już napisało "MATS out" albo "Lucho won" lub coś podobnego? xD
0
Co by nie mówić, to mecz "do zapomnienia" dla naszej defensywy. A sensu kontynuowania dyskusji o Alvesu nie widzę , bo bardzo go lubisz i często kierujesz się emocjami ;)
30
Pedro, gdzie nie odejdziesz, zawsze pozostaniesz w sercach kibiców Barcy.
1
Tak, wysnułem ten wniosek z tego meczu. I wcale się nie zdziwię jak w innych meczach będzie podobnie. Oglądałeś akcje dla Sevilli na 4-2 i tą przed karnym? Z której strony były wrzutki? Kto miał tam przeszkadzać bodajże Vitolo? Alba? Douglas na wózku? Alves zawinił przy obu bramkach.
Oczywiście dzięki m.in temu mecz stał się jeszcze bardziej ekscytujący i wielu będzie go pamiętać bardzo długo.
1
Moim zdaniem Alves, dopóki nie przedłużył z kontraktu, dawał z siebie 110%. Teraz poczuł się zbyt pewnie i się tak nie stara (powroty do defensywy). Do tego nie ma (teraz) żadnego godnego zmiennika bo niby kto go zmieni? W sporcie potrzebna jest rywalizacja, ponieważ to ona często dodatkowo motywuje sportowców. Tyle w temacie.
1
Nie mam nic do Alvesa ale jak ma tak grać do zimowego okna, to wielu kibiców zacznie niecierpliwie czekać na Vidala, a może nawet i na Douglasa :P
12
Nie martw się. Tu wszyscy zrobią Ci lepszą relacje, niż komentatorzy.
0
Dziękujmy Bogu za Pedro, bo jakbyśmy mieli Kucharczyka to strach pomyśleć co by się dalej działo.
Co do tematu : Wiadomo że Messi powinien wygrać ale:
a) Perez mógł już zapłacić i wszystko jasne
b) Mogłoby sprawdzić się przysłowiowe "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta"
2
Ronaldo patrz i ucz się. A najlepiej to zrobisz jak dasz wykonywać wolne Jamesowi, bo on nie strzela tych piłek w kosmos xD
0
Obrona FCB była dziś dziurawa jak ser szwajcarski. Warto zwrócić uwagę że zarówno gol Reyesa jak i akcja po której podyktowano rzut karny zostały rozpoczęte z lewej strony boiska dla Sevilli. To pokazuje jakim leniem jest Alves, szczególnie widać to przy golu Reyesa.
0
1fakt: Pedro mistrz!!!!!!!!!!!
0
Popatrzcie na Beto - na pewno to powiedział jak zobaczył, że jest 5-4 xD
1
Niby wszystko świetnie, mamy kolejny puchar, wyrównaliśmy osiągnięcie Milanu, Messi był o krok od nowego rekordu, Rafinha pokazał, ze warto na niego stawiać, ale spójrzmy prawdzie w oczy - zwycięzcom tegoroczniej LM po prostu NIE WYPADA wpuścić 4 bramek w jednym meczu. Za każdą straconą bramkę winę ponosił któryś z obrońców (1. Masche 2. cała linia obrony 3.Masche/Mathieu 4.Bartra) Oczywiście każdemu się zdarza, ale nie można lekceważyć przeciwnika do tego stopnia. Piłkarze powinni wyciągnąć z tego jakąś naukę. Oraz przybić "5" z Pedro - jako gest podziękowania i pożegnania.
4
To teraz bierzemy popcorn i czekamy na wolne CR7. Radzę zamówić dużo jedzenia, napojów, bo trochę poczekamy. :)
1
http://fangol.pl/view/112382/emocje-podczas-meczu
Nic dodać, nic ująć. Ten mecz był taki, jaki powinien być.
12
Co do goli Yayi : "Piłkarz może wyjść z Barcy, ale Barca nigdy nie wyjdzie z piłkarza" :)
P.S. RealmadrytRML dostał perma xD
49
Śmieszne jak liczba trypletów Realu.
3
Mam pytanie : jakiś hala dzieciak robi mi spam (tzn. wysyła mi cały czas prywatne wiadomości typu "Barca się skończyła") w jaki sposób mogę go zgłosić do administracji?
2
zaraz będzie artykuł " 14 dni przerwy Neymara" =D