konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
"Zaatakujemy od samego początku."
Mam nadzieję że trener City dotrzyma słowa,a My będziemy mogli podziwiać wspaniałe widowisko na Etihad.
0
Faworytem tego dwumeczu jest Barcelona,jednak futbol lubi sprawiać niespodzianki.Jeżeli Barcelona zagra na swoim wysokim poziomie to o awans do 1/4 możemy być spokojni.Piłkarze Barcy mają lepszą jakość,ale tu pojawia się pytanie czy będą w stanie to zaprezentować?
Szykuje się nam wielkie widowisko,i prawdopodobnie najlepszy dwumecz z wszystkich na tym etapie.Bardzo mocno jestem ciekawy postawy City.Duzo osób spodziewa się bardzo otwartego meczu,jednak ja nie jestem tego taki pewien.Słowa Demichelisa „Najważniejsze będzie to, aby Barça nie strzeliła nam gola. W takim przypadku to już będzie dobry wynik” budzą niepokój.Czyżby Pellegrini postawił na grę defensywną i chciał wyniku 0:0?Wtedy na Camp Nou może się wszystko wydarzyć,co pokazał ostatni mecz.
0
https://x.com/_shakirugh/status/569717747992539136/photo/1
Cesc odwiedził swoich przyjaciół w Barcelonie.Jutro pismaki będą spekulować o możliwym powrocie do Barcy.
1
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i już nie mogę się doczekać wtorkowego wieczoru.Każdy remis bramkowy będzie dla Barcy dobrym wynikiem,a wygrana to już poważny krok w stronę 1/4.Myślę że Pellegrini odrobił lekcje po ostatnich starciach z Barceloną i nie wyjdzie aż tak ofensywnie jak się wszyscy spodziewają.Wynik 0:0 jest wbrew pozorom bardzo dobry dla Manchesteru,a w rewanżu na Camp Nou szybko strzelona bramka daję dużo możliwości.Sadzę że City zagra podobnie jak miało to miejsce w ostatnim meczu z Chelsea,czyli oddają piłkę rywalowi,a sami będą czekać na kontry.Pójście na wymianę ciosów z Barceloną to piłkarskie samobójstwo,co dokładnie pokazały mecze z Atletico.
Czy City będzie grac otwartą piłkę z Barceloną?Wątpię,jednak na odpowiedź musimy poczekać do jutra.
0
Barcelona po raz pierwszy od sezonu 2008/2009 przegrała dwa mecze na Camp Nou w La Liga.
Barcelona przegrała z Malagą na Camp Nou ostatnio w sezonie 1999/2000,
To już druga porażka Barcelony w tym sezonie i druga na własnym stadionie.
Takie smutne fakty po dzisiejszym meczu.Szkoda że nie możemy pisać o przedłużeniu passy zwycięstw,jednak taki jest sport.
0
Dzisiejszy mecz na Camp Nou był bardzo podobny do spotkania w Maladze.Drużyna Malagi pozwoliła Barcelonie swobodnie rozgrywać piłkę w środku boiska,i skupiła się na bronieniu w okolicach 20 metra od swojej bramki.Zawodnicy Malagi zostawili dużo swobody na skrzydłach,a linia 16 metra była wyznacznikiem do szczelnej obrony.Barcelona nie zrobiła za dużo aby ten mecz wygrać,ilość oddanych strzałów celnych potwierdza moje słowa.Nasi piłkarze zagrali na pół gwizdka,będąc myślami chyba w Manchesterze.Mówi się trudno,bo takie mecze po prostu trzeba wygrywać.Do końca rozgrywek jeszcze sporo czasu,jednak strata 3 pkt może być tragiczna w skutkach.
Teraz pozostaje podbudować morale bardzo dobrą grą w Manchesterze, i pokazanie wszystkim że dzisiejsze spotkanie to był wypadek przy pracy.Z drugiej strony można się obawiać o to spotkanie,oraz o podobna grę Manchesteru na Etihad.Oby do wtorku... :)
0
Niektóre pytania zadawali mało inteligentni dziennikarze,jednak Lucho świetnie z tego wybrnął.Czytając takie konferencje tylko bardziej utwierdzam się w swojej opini ma temat hiszpańskiej i katalońskiej prasy.Media w tym kraju są na bardzo niskim poziomie.
1
Barca i City powinny przystąpić do tego meczu w najsilniejszych składach.Dzięki temu nie będzie wymówek w razie niepowodzeń,a kibice będą mieć okazję obejrzeć prawdziwe piłkarskie święto.
1
Wychodzi na to że Dani nie chce,ale może być zmuszony opuścić klub.Ciekawe i nieodpowiedzialne działanie władz naszego klubu. Czyżby mieli jakiegoś dobrego zastępcę za Alvesa? Trzeba poczekać do lata na rozwiązanie tej sprawy,choć myślę że nastąpi to o wiele wcześniej.
0
Jak widać Barca nie stoi na straconej pozycji,ale ciężko będzie kupić kogoś wartościowego z opcją aby nie grał w LM przez pół roku..Nowy zawodnik musiałby być bardzo zdeterminowany aby u nas grać,naciskać na swój obecny klub aby przyjęła warunki Barcy itp.Jest też druga strona medalu,a mianowicie to że taki zawodnik dołączyłby do nas w środku sezonu,bez zgrania z nowymi kolegami,z całkiem innym przygotowaniem fizycznym itd.Myślę że w tym okresie i tak by nie było z niego za dużo pożytku,jednak decyzja należy do klubu oczywiście.
0
Patrząc na wczorajszy mecz i postawę Shalke to nawet z pachołkami byłoby to możliwe:-D
0
Pepe wniósł solidność do gry defensywnej Realu.Bardzo ciekawe i odważne zdanie.Shalke ni jak nie chciało atakować a obrona Realu była bezrobotna w tym meczu.To że Real nie stracił bramki to nie jest zasługą defensywy czy bramkarza,ale biernej postawy rywala.
8
Już jest wielkim wzmocnieniem.
2
Nawet dziesięciu Xavich wyprowadzałoby kontrataki lepiej niż Schalke :D
21
Nie ma co ukrywać to Barca jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu.Nie można jednak zlekceważyć przeciwnika,bo może to być katastrofalne w skutkach.City pewnie zagra inaczej niż rok temu,i można sie spodziewać bardziej defensywnego Manchesteru.
7
Pozwolę sobie porównać BBC z MSN biorąc pod uwagę LL i LM.
Bale-12 goli,6 asyst,26 kluczowe podania
Benzema-17 goli,9 asyst,39 kluczowe podania
Ronaldo-33 goli,11 asyst,38 kluczowe podania
Messi-34 goli,15 asyst,67 kluczowych podań
Suarez-6 goli,9 asyst,25 kluczowe podania
Neymar-20 goli,4 asysty,25 kluczowych podań
BBC:62 gole,26 asysty,103 kluczowe podania
MSN:60 goli,28 asyst,117 kluczowych podań
Jak widać porównując podstawowych napastników obu drużyn w "kanadyjce"mamy remis.Tylko liczba kluczowych podań jest po stronie tridente z Barcy.Warto jeszcze zaznaczyć iż Suarez mógł(nie musiał)wnieść wiele więcej do tych statystyk,lecz przeszkodziła mu w tym kara na początku rozgrywek.
To co wyprawia Leo jest niesamowite,ale gołym okiem widać że koledzy nie chcą pozostawać w tyle,i bardzo dobrze że tak się dzieje :)
To mój komentarz sprzed paru dni.Jak widać nasze tridente nie jest porównywalne,ale lepsze od trio Realu.Capello był trenerem królewskich i dlatego zachwala ich piłkarzy.Mam nadzieję że na koniec sezonu nasze trio będzie miało takie statystyki iż nikt nie będzie miał szans się z nimi równać.
0
Liczę po cichu na niespodziankę w dzisiejszym meczu Shalke-Real.Obie drużyny są w słabej formie ostatnio,i ciężko przewidzieć murowanego faworyta.Real ma większą jakość,lepszych piłkarzy,lecz ostatnio ta machina coś szwankuje.Gra Shalke również nie powala,jednak nie tak dawno potrafili zremisować z Bayernem na Alianz Arena.Real musi to wygrać,a Shalke może(i na to ogromnie liczę).
0
Dzisiaj starcie dwóch wielkich drużyn PSG-Chelsea.Obawiam się że wielki Jose po raz kolejny zepsuje to piłkarskie święto stawiając na swoje taktyczne kalkulacje.
Taki mecz powinien być świetnym widowiskiem,ale mam dziwne przeczucie iż tak nie będzie.Pozostaje czekać do 20.45 i liczyć na otwartą grę z dużą ilością goli.
7
Szczerze mówiąc nie dziwi mnie taka sytuacja w której obecnie znajduje się Victor.Nie wiem co On sobie myślał przechodząc do Manchesteru,a w dodatku po takiej poważnej kontuzji.Valdes mógł poszukać sobie innego pracodawcy na Wyspach,a najlepiej takiego gdzie miałby realną szansę regularnych występów.
Sytuacja Victora jest trudna,jednak prawdę mówiąc sam sobie jest winien.Pozostaje mu życzyć powodzenia i duuużo cierpliwości w nowym klubie.
1
Nie stawiaj teraz tylko zachowaj kasę na losowanie par 1/4.Przeciwnik dla Realu to wygrany z pary Basel-Porto,i na tym porządnie zarobisz :D
18
Pozwolę sobie porównać BBC z MSN biorąc pod uwagę LL i LM.
Bale-12 goli,6 asyst,26 kluczowe podania
Benzema-17 goli,9 asyst,39 kluczowe podania
Ronaldo-33 goli,11 asyst,38 kluczowe podania
Messi-34 goli,15 asyst,67 kluczowych podań
Suarez-6 goli,9 asyst,25 kluczowe podania
Neymar-20 goli,4 asysty,25 kluczowych podań
BBC:62 gole,26 asysty,103 kluczowe podania
MSN:60 goli,28 asyst,117 kluczowych podań
Jak widać porównując podstawowych napastników obu drużyn w "kanadyjce"mamy remis.Tylko liczba kluczowych podań jest po stronie tridente z Barcy.Warto jeszcze zaznaczyć iż Suarez mógł(nie musiał)wnieść wiele więcej do tych statystyk,lecz przeszkodziła mu w tym kara na początku rozgrywek.
To co wyprawia Leo jest niesamowite,ale gołym okiem widać że koledzy nie chcą pozostawać w tyle,i bardzo dobrze że tak się dzieje :)
1
Marc rozegrał wczoraj bardzo dobre spotkanie.Przeciwnik nie był zbyt wymagający,jednak i takie spotkania są trudne.Charakterem Bartra przypomina mi naszego kapitana.Jest waleczny,nieustępliwy,oddaje serce na boisku,a te cechy nie posiada każdy zawodnik.Widać jeszcze lekką niepewność w poczynaniach Bartry na boisku,ale wynika to z nieregularnych występów naszego wychowanka.
Mam nadzieję że za dwa lata Bartra będzie ostoją naszej defensywy bo wszelkie zadatki ku temu posiada.
30
Poziom Hiszpańskiej i Katalońskiej prasy jest katastrofalny.To co zrobiła dzisiaj Marca pisząc o "trafienia Cristiano są bardziej decydujące niż te Messiego",to już szczyt głupoty redaktorów.Rozumiem bronienie swoich piłkarzy,drużyn,przez gazety z Hiszpani czy Katalonii,jednak takie coś jest śmieszne.Wystarczy spojrzeć na statystyki,i w jakich okolicznościach Leo i Ronaldo zdobywali bramki.Podsumowując krótko,Leo ciągnie zespół,Real ciągnie Ronaldo.
Messi:
26 goli w tym:2 z karnego,2 z rzutów wolnych,7 z akcji indywidualnych,15 po asystach kolegów
Ronaldo 28 goli:8 z karnych,0 z rzutów wolnych,1 z akcji indywidualnych,19 po asystach kolegów
Ronaldo jest bardziej uzależniony od gry zespołu.Kiedy Realowi gra się układa to Ronaldo błyszczy na boisku.CR 7 nie ma tego co ma Messi,mianowicie nie umie pociągnąć gry swojego zespołu i nie jest tak decydujący jak Leo.
Dla tych co twierdzą że Messi strzela tylko ogórkom przytoczę parę faktów.
Messi drużynom od miejsc 10-20,strzelił 18 goli,69 %
Ronaldo takim zespołom strzelił 21 gole 75%.
1
Zmiany w składzie na mecz z Levante to będzie bardzo dobra decyzja Lucho.Gramy u siebie,z niezbyt mocnym rywalem,więc takie posunięcie trenera będzie dobrą decyzją.
Real dziś wygra wysoko,i madrycka prasa ogłosi powrót na właściwe tory.Deportivo to słaby rywal,a mecz grają u siebie.Ostatnia nadzieja w Ikerze,jednak dzisiaj będzie bezrobotny.
11
Pique-+1 do oceny.Występ kompletny jak na defensora.Świetnie się ustawiał,dużo czyścił,a dobry występ podsumował golem.
Neymar-słaby mecz.Nota 4 wydaje się max za to spotkanie.Niestrzelony karny,dużo strat,zero kluczowych podań,dryblingów...bezbarwny występ.
0
Oby tylko zdrowie naszemu Leo dopisywało a będzie dobrze.
Nie można tu nic więcej napisać bo najzwyczajniej brakuje słów patrząc na to co wyrabia.
27
Oby Iker bronił jak najdłużej.Osoba Navasa może poprawić ich grę w defensywie,i tym samym grę całego zespołu.
0
Mecz z Levante wydaję sie być łatwym pojedynkiem,lecz Barca nie może zlekceważyć rywala.Ten mecz wydaje się być idealną okazją dania szansy gry zmiennikom.Gramy u siebie,więc chętnie zobaczę na boisku Montoye,Bartre,Roberto i Pedro.Alves,Pique,Neymar i Iniesta mogą odpocząć.
0
Fajny gest Messiego który dał strzelać Neymarowi karnego.Szkoda że Brazylijczyk nie trafił bo mogło by już być po dwumeczu.Do teraz śmieszą mnie słowa komentatora który nazwał Messiego dyktatorem.Nic głupszego nie mógł powiedzieć.
8
Mashe,Messi,Iniesta,Pique,Surez na plus.
Neymar,Ter Stegen,Alves na minus.