0

Pique ma rację mówiąc o świetnym zrozumieniu i zgraniu naszego trio.Jak słusznie zauważył Gerard ich relacje poza boiskowe dobrze wpływają na grę,nie ma zazdrości,złośliwości,a chłopaki grają aż miło patrzeć.Dobra współpraca tych panów to zasługa każdego z nich,ale szczególnie Leo Messiego.Przypomnijmy sobie genialne asysty Leo do Neymara czy Suareza,oraz ilość podań po których bramki nie padły.Cały sekret tego tercetu tkwi w postaci małego Argentyńczyka.Leo rozumie się dobrze z każdym na boisku,ale inni mają problem aby za nim nadążyć.Surezowi i Neymarowi przychodzi to łatwo,a my kibice możemy podziwiać efekty tej współpracy.

0

Powiem szczerze iż cała ta sytuacja z Rosellem i Bartomeu w rolach głównych robi się męcząca.Sprawa ciągnie się już jakiś czas i lepiej dla całego Barcelonismo będzie jeśli szybko się skończy.Nikt z nas nie wiem jaka jest wina obu panów,lecz propozycja prokuratora co do kar daje do myślenia.Dla klubu najlepszym wyjściem jest szybkie zakończenie tej sprawy,obojętnie jak się ma to skończyć.
Jeżeli panowie są winni to należy ich srogo ukarać,natomiast jeśli jest odwrotnie to należy im się oczyszczenie z zarzutów i przeprosiny.Najważniejsze to szybko rozwiązać to sytuację i uciąć wszystkie spekulacje w tym temacie.

0

Bench Barcelona: TerStegen Bartra, Adriano, Busquets, Xavi, Rafinha, Pedro #fcblive

16

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar

ŻRÓDŁO;

1

https://x.com/messi10stats/status/579698972169666560/photo/1

BBC 55 strzałów więcej od Leo i 2 bramki mniej strzelone.
Mam nadzieję że Messi powiększy dzisiaj swój dorobek,a konto trio Realu się nie zmieni.

2

Dla osób nie posiadających nc+ polecam kilka stron

http://weeb.tv/ bardzo dobra strona z transmisjami po polsku,4 zł/3 dni dostepu
http://premium.futbolhd.tv/ również mnie nigdy nie zawodziła ta stronka

Sopcast/Acestream tutaj będą linki z transmisjami na godz przed meczem https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts poleca rosyjskie transmisje

Dla osób posiadających słabszy internet:
http://www.drakulastream.eu/football-live-streaming-video.html
http://www.rojadirecta.me/

Mam nadzieję że trochę pomogłem

2

Dzisiaj wielkie święto piłki nożnej i nie tylko dla kibiców Realu czy Barcelony.Takie mecze jak dzisiejszy elektryzują cały piłkarski świat i miejmy nadzieję na wielkie piłkarskie widowisko.Barcelona wydaje się być faworytem tego meczu gramy u siebie i przystępujemy do tego pojedynku w świetnej formie.Mówiąc szczerze nie wyobrażam sobie lepszego momentu na ten pojedynek(no może z zdrowym Sergio) i mam same dobre przeczucia.Najważniejsze to nie zlekceważenie rywala i przetrwanie pierwszych 15/20 minut.Real ostatnio nie jest w topowej formie lecz zawsze to Real.Jak wspomniałem wcześniej najważniejszy będzie początek meczu,Real wtedy będzie chciał coś wbić.Oglądając ostatni pojedynek Realu z Levante,królewscy bombardowali bramkę Levante w pierwszym kwadransie,a miarę upływy czasu gorzej im to wychodziło. Koncentracja od początku i będzie dobrze.

Skład typuje taki sam jak w ostatnim meczu z City.Sergio wydaje się nie być w pełni gotowy,więc lepiej nie ryzykować z nim w składzie.Mam nadzieję że Neymar z Suarezem wyregulowali celowniki na dzisiejszy mecz, i ich skuteczność będzie dużo lepsza.Messi będzie kluczowym zawodnikiem dla nas i chciałbym ujrzeć takiego Leo jak w środowym spotkaniu.

Wyniku nie typuję,i biorę każdy który daje nam 3 pkt.Kwiecień zapowiada się bardzo ciężko i teraz każdy punkt jest na wagę mistrzostwa.

1

"Będziemy jednak potrzebować wszystkich jedenastu by wygrać z Realem".

Te słowa trenera są istotne.Każdy z naszych musi grać n wysokim poziomie i dołożyć cegiełkę to końcowego wyniku.Zrzucanie wszystkiego na jednego zawodnika może być bardzo zgubne i przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego.

9

''To, że gramy rewanż na własnym stadionie, nie ma większego znaczenia.''

Tutaj się z trenerem nie zgodzę.Myślę że rewanż na własnym stadionie ma ogromne znaczenie,co już nie raz pokazała historia LM,np.nasz mecz z Milanem 2 lata temu.

3

Pamiętajmy że pierwsze mecze 1/4 rozgrywane są dopiero 14/15 kwietnia i do tego czasu wiele się może zmienić.Jeśli teraz miałbym typować to w 1/2 zobaczymy Barcelonę,Bayern,Atletico i Juve,ale za miesiąc forma tych zespołów może być zupełnie inna.Cieszy mnie jako kibica Barcy pojedynek między Realem a Atletico.Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie i ciężko dla obu drużyn.W tym spotkaniu będzie walka na całego i nikt nie odstawi nogi,będą faule,kontrowersje i dużo piłkarzy może być wykluczonych jeśli chodzi o 1/2.
Taki scenariusz jest dobry dla ich przeciwników których napotkają w dalszej fazie rozgrywek.Chciałbym awansu Atletico bo w tym sezonie Barca sobie z nimi dobrze radzi,a zawsze to Atletico lesze niż Real :D Barca musi wykorzystać sytuację kadrową PSG i postarać się o bardzo dobry wynik w Paryżu.W mojej opinii PSG to taka trochę lepsza wersja City,lecz nie mają Harta w bramce.Najważniejszy cel to strzelić jakąś bramkę w stolicy Francji bo po ostatnich meczach w LM i LE wiemy jakie to ma znaczenie.
Podsumowując losowanie było dobre dla nas.Mogło być o wiele gorzej,jak i lepiej,ale nie mamy co narzekać.Jeśli będzie w takiej formie jak teraz,(a może się jeszcze poprawi)to każdy rywal jest do ogrania.Cel na teraz? 3 pkt w niedzielę.

4

Plusy losowania:

-rewanż u siebie
-dobry rywal(nie najsłabszy,nie najmocniejszy)
-braki kadrowe PSG w pierwszym meczu
-rywal grający otwartą piłkę

3

Sekret formy Messiego to dietetyk z Włoch który pozwala mu jeść jego ulubione danie czyli pizze:)A tak na poważnie to cieszy mnie dobra forma Leo,a jeśli jest spowodowana współpracą z nowym dietetykiem to tym bardziej.Leo jest w świetnej dyspozycji i wiele będzie zależeć od niego w niedzielnym klasyku.Ancelotti dając Messiemu dwa plastry, automatycznie zrobi więcej miejsca dla Suareza czy Neymara,co mam nadzieję obaj dobrze wykorzystają.

17

Rywale Realu w 1/4

2010/2011 Tottenham
2011/2012 Apoel
2012/2013 Galatasaray
2013/2014 Borussia
2014/2015 ?

Rywale Barcelony w 1/4

2010/2011 Szachtar
2011/2012 Milan
2012/2013 PSG
2013/2014 Atletico
2014/2015 ?

Suma Ilości punktów według rankingu klubowego UEFA poszczególnych rywali Barcy i Realu:
Rywale Barcy suma pkt.112
Rywale Realu suma pkt.94

Jak widać Real zawsze ma trudniej i UEFALONA.
Ciekawe na kogo trafimy teraz ?

0

https://x.com/messi10stats/status/578408748294631425/photo/1

Miejmy nadzieję że Thiago pójdzie w ślady ojca i też będzie lepszy od małego Ronaldo.

2

Pary jakie bym chciał:
Porto-Barcelona
Juve-PSG
Bayern-Real
Monaco-Atletico

Mecz z Porto to najlepsza opcja dla Barcy.Portugalczycy nie graja tak defensywnie jak Juve czy Monaco,i ten mecz byłby bardzo ciekawy.
PSG po wyeliminowaniu Chelsea zasługuje teoretycznie mniej wymagającego rywala,dlatego Juve dla nich.
Bayern i Real mieli spacerek w poprzedniej rundzie więc niech się teraz pomeczą.
Monao i Atletico to obecnie wyrównany poziom i ich pojedynek mógłby być ciekawy.
Chciałbym ominąć Bayern Pepa bo z nimi nigdy nic nie wiadomo,a reszta druzyn jest jak najbardziej do ogrania.Realowi życzę mocnego rywala,i pokazania na co ich stać w LM.Losowanie już jutro i oby było dla nas szczęśliwe.

0

Dobrze że trener City potrafi uznać wyższość rywala i nie szuka głupich wymówek w tej sytuacji.Manchester powinien się cieszyć że Barca nie ośmieszyła ich na Camp Nou a miała ku temu mnóstwo okazji. Wynik spotkania 7:1 dla Barcy pewnie nikogo by nie zdziwił patrząc na wczorajsze okazje Blaugrany.Słaba forma Neymara,oraz świetne interwencje Hartra uratowały Obywateli przed blamażem i kompromitacją całej angielskiej piłki.

2

Kochają i zawsze kochać będą,przynajmniej Ci z prawdziwego zdarzenia.
To co Leo wyprawia na boisku wprawia w zachwyt każdego kibica piłki nożnej,a nawet takiego fachowca jakim jest Guardiola.Kibice kochają Leo,a Messi odpłaca się za to piękną grą,golami i asystami.

0

Zielony:Messi
Żółty:Neymar
Czerwony: brak skutecznośći

0

Z rywali w 1/4 chciałbym kogoś z trójki Juve/Monaco/Porto
Z PSG już graliśmy w tym sezonie, z Atletico i Realem też,a na Bayern przyjdzie czas w finale.Myślę że los nam sprawi figla i to z Bawarczykami zmierzymy się kolejnej rundzie.Trzeba czekać do piątku i zobaczymy co nam UEFA zafunduje.

0

https://vine.co/v/OV2ZHAFJqeQ

Nawet Pepa potrafi zadziwić :)

6

W drużynie Barcy Messi ZM bez wątpienia!
Asysta,9 udanych dryblingów,4 kluczowe podania,2 odbiory.

0

Reakcja Pepa na siatkę Leo bezcenna.

22

''Po transferze do Barcelony miałem dwa wyjścia: poddać się operacji lub trenować w celu wzmocnienia kontuzjowanego obszaru. Wybrałem drugą opcję, ponieważ tak doradziło mi wielu specjalistów''

Vermaelen nie jest niczemu winien i nie rozumiem wyśmiewania jego stanu zdrowia.Jak sam przyznał oddał się w ręce specjalistów i zastosował do ich porad.
Myślę że takie zachowanie było jak najbardziej profesjonalne i na miejscu,lecz jak widać na przykładzie Thomasa nawet specjaliści mogą się mylić.Swoją drogą to dziwne że fachowy popełnili taki błąd w ocenie stanu zdrowia zawodnika,jednak tego już nie cofniemy.Mam nadzieję że wróci do pełni zdrowia i pomoże nam w walce o trofea oraz zamknie usta wszystkim krzykaczom.

10

„Nie czujemy żadnej presji”

Według mnie jest zupełnie odwrotnie.City czuje presję i to ogromną,bo świetnie zdają sobie sprawę z tego jaki to jest ważny mecz dla nich i trenera.W PL ostatnio radzą sobie słabo i tylko wygrana z Barca,oraz awans,mogą znacząco poprawić morale fanów The Citizens.Myślę że Obywatele mają nóż na gardle i dzisiaj ich nogi będą miękkie gdy usłyszą hymn na Camp Nou!

32

Nikt z nas nie zapomni wyniku 5:0,a co dopiero piłkarz który brał udział w tym widowisku.Fajnie by było to kiedyś powtórzyć,a pierwsza okazja już w niedzielę.

8

''Mamy wszystkie argumenty za tym, by rozegrać podobne spotkanie, utrzymując się przy piłce i grając ambitnie, aby City zobaczyło, że mierzy się z zespołem, który chce awansowac do kolejnej rundy".

Dokładnie.Tydzień temu PSG zobaczyło że Chelsea nie chce awansować i dobrze wykorzystali taką sytuację.Barca nie może popełnić takiego błędu i jestem pewien korzystnego wyniku dla nas.

1

Nie cieszyć się z prowadzenia zespołu potrafi tylko Ronaldo.
Strasznie go boli tam bramka na 2:0,jednak po przerwie pewnie humor sobie poprawi trafiając jakąś brameczkę.W innym wypadku nie chciałbym być w skórze Bale'a.

33

Messi 2 gole,2 kluczowe podania i aż 8 udanych dryblingów.
Zawodnik Meczu!

0

Idealny scenariusz na dzisiaj to szybko strzelone bramki,kontrola meczu i zgarniecie 3 pkt jak najmniejszym nakładem sił.
Każdą wygraną biorę w ciemno,liczy się tylko komplet punktów.

2

Pogba vs Verrati od sezonu 2012/2013 do chwili obecnej:

Pogba: 9256 minut,23 gole,22 asysty
Verratti: 8083 minut,2 gole,19 asyst

Obaj Panowie mają kontrakty do końca czerwca 2019 roku.Pogba ma 22 lata,a Verratti w listopadzie skończy 23.Jak widać trudno ich będzie wyciągnąć ze swoich obecnych klubów,a ceny za takich młodych,dobrych zawodników,będą bardzo duże.Chętnie bym kogoś z tej dwójki u nas zobaczył.Xavi już ma swoje lata,Iniesta gra słabo(choć ostatnio lepiej) i obawiam się że Ivan z Rafinhią mogą tego sami nie uciągnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?