16

Bartra to zawodnik który najbardziej przypomina charakterem Carlesa Puyola.Ta sama miłość do barw,serce do walki,nieustępliwość,piłkarz który w przyszłości powinien nosić koszulkę z numerem "5" w Barcelonie.
Brawa dla Bartry i powodzenia w walce o pierwszy skład!

0

''Zapytany o Neymargate, odpowiedział: – Sytuacja z Neymarem jest niesprawiedliwa. Dalej będziemy bronić zawodnika, ponieważ wszystko zostało zrobione dobrze.''

Jasne,wszystko zostało zrobione dobrze a cała ta sytuacja to tylko nagonka na Barcelonę i macki Pereza.Bartomeu dobrze wie że zawalili przy transferze Brazylijczyka i wypadałoby się w końcu do tego przyznać.Cóż,On jest kandydatem na prezydenta i to On zostanie rozliczony.

7

Plotki dotyczące transferu Pogby robią się już męczące.Chciałbym takiego zawodnika w Barcelonie,lecz kwota 60 mln to absolutne maximum za niego.
Transfer francuza to zagrożenie hierarchii płacowej w klubie i ryzyko powstania niepotrzebnych zgrzytów.Decyzja należy do klubu,jednak trzeba być ostrożnym w swoich poczynaniach.Barca to nie City,Psg czy Real, i nie możemy o tym zapominać.

34

50 mln to jest absolutny max za tego zawodnika.Mam nadzieję że Barca podejdzie do tematu rozsądnie i wybierze najlepsze rozwiązanie dla klubu.

0

Trudno się nie zgodzić ze słowami Enzo Ferrero.Suarez to bardzo ważny gracz układanki Enrique i wraz z Leo,Ivanem,Busim i Pique tworzy kręgosłup obecnej Barcy.Luis to ogromny pracuś ,walczak,zawodnik jakiego Barca potrzebowała.Tutaj należą się wielkie brawa Zubiemu oraz całemu zarządowi za sprowadzenie Urugwajczyka do Barcelony, bo jestem pewien że bez Suareza nie byłoby trypletu w tym sezonie.Teraz pozostaje nam czekać na nowy sezon i mieć nadzieję że dotarte już trio MSN pokaże pełnie swoich umiejętności, i znowu poprowadzą Barce po trofea.

1

Trzymam mocno kciuki za Argentynę i życzę Messiemu wygrania 7 pucharów w tym roku.

0

Transfery z Sevilli dobrze wychodzą Barcelonie i mam nadzieję że w tym przypadku będzie podobnie.Życzę Vidalowi powtórki z historii transferów na linii Sevilla-Barcelona, i podobnej sytuacji jaką mieli Alves czy Adriano po transferze do nas.

1

Sevilla potwierdza, że Aleix Vidal dołączy do Barcelony. Jutro podpisanie kontraktu i prezentacja

0

Mistrz Cypru ✔
Mistrz Holandii ✔
Mistrz Anglii ✔
Mistrz Francji ✔
Mistrz Niemiec ✔
Mistrz Włoch ✔

Droga Barcy po wygranie LM.Nikt nie może powiedzieć że Barcelona miała szczęście w tej edycji LM i wygrała niezasłużenie.

0

Idealny rezerwowy dla Barcelony i jednocześnie prawdziwy wierny cule.Pomimo swojej nie za dobrej sytuacji w klubie Pedro pozostaje wierny Barcelonie, chce tu dalej grać i pomagać drużynie kiedy będzie taka potrzeba.Dla takich ludzi zawsze należy mieć wielki szacunek!

1

http://www.futbol.pl/news/benitez-ma-pomysl-na-balea-i-ronaldo-to-moze-wypalic

Też mi nowość,przecież Ronaldo już tak gra od dwóch sezonów..Benitez jakby ich nie ustawił i tak nie dorównają naszej trójce z Barcelony.

11

Za parę lat Messi na stałe zadomowi się w linii pomocy i będzie niszczył obronę rywala swoimi podaniami.Obecnie jest to najlepszy rozgrywający,atakujący zawodnik na świecie,lecz w miarę upływu lat jego głównym zadaniem będzie rozgrywanie piłki od tyłu.O Messim powiedziano już wiele,ale autor słusznie zauważył wysoką inteligencję boiskową Leo,oraz umiejętność podejmowania trudnych ale dobrych decyzji.W skrócie-geniusz!

0

Hiszpan powiedział: „Wracam do domu, mam nadzieję, że będziemy grać dobrze i zdobędziemy tytuły”.

Benitez innego wyjścia nie ma.Perez jest bardzo niecierpliwy co pokazał zwalniając najlepszego trenera jakiego miał Real ostatni czasy.Rafa jeśli nie zdobędzie tytułów to szybko podzieli los swoich kolegów po fachu.

3

Przed odejściem mam nadzieję podnieść jeszcze jeden puchar w Berlinie. Mam nadzieję, że nie żegnamy się, tylko mówimy: „do szybkiego zobaczenia”.



Życzę Xaviemu spełnienia obu marzeń,jednego w sobotę a drugiego w niedalekiej przyszłości.

0

Klub trochę się pospieszył z tym prezentem dla Xaviego,bo sobocie przybędzie generałowi kolejne trofeum.Cóż w photoshopie się dorobi :D

4

Bezczelne to są władze tvp które zmuszają widzów do słuchania Żewałakowa przez 90 min.

0

Dzisiaj finał ligi Europy! Trzymajmy kciuki za Seville i mocno kibicujmy.Wygrana Hiszpanów to pokazanie dominacji hiszpańskiej piłki w Europie,oraz wywalczenie sobie miejsca w następnej edycji LM.Także Vamos Sevilla!

0

''To znaczy, że jeśli naprawdę chciałby odejść z klubu, powiedziałby o tym, wykluczając jakąkolwiek możliwość pozostania w Barcelonie.''


Dokładnie!Alves wykorzystuje media aby wymusić nacisk na klubie i osiągnięcie swoich wymagań co do kontraktu.Jeśli to wszystko prawda to klub zrobił wystarczająco dużo aby zatrzymać Alvesa,ale decyzja należy do zawodnika.Widać gołym okiem że Dani chce pozostać w Barcelonie,lecz przez swoją wypowiedź chce wymusić na klubie akceptację swoich warunków.

12

''Wymówką Florentino była „chęć dania drużynie nowego impulsu".''

Perez już dawał 9 razy taki impuls drużynie i Real nie najlepiej na tym wychodzi.Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy w przyszłym tygodniu i to nie przypadek że liga włoska(w tym Napoli) kończą rozgrywki w ten weekend.
Benitez to trener o klasę gorszy niż Carlo więc dla Barcy to dobra nowina.

6

AS: Ancelotti zwolniony. Pérez przekazał mu dziś decyzję
Marca potwierdza, że Ancelotti żegna się z Realem

83

„Mam nadzieję pracować z Ancelottim w przyszłym sezonie"


Czyli obaj opuszczają Madryt po sezonie?

32

https://pbs.twimg.com/media/CFtxykyW0AEaPLG.jpg

To na temat Złotego buta dla Ronaldo

10

''Chłopa­ki nie płaczą, ale prawdziwi mężczyźni nie uk­ry­wają łez.''

Dzisiaj podobnie jak Xavi nie mogłem ukryć łez i wcale się tego nie wstydzę.Takie zachowanie było czymś normalnym w sytuacji której byliśmy świadkami.

0

Wspaniały piłkarz zasłużył na takie pożegnanie!

6GRACIES XAVI

0

Iniesta zmieni Xaviego i będzie to piękny moment na Camp Nou,oraz symboliczne przekazanie pałeczki dyrygenta drużyny.

0

Oficjalnie: Masip - Adriano Bartra Vermaelen Mathieu - Rafinha S.Roberto Xavi - Messi Pedro Neymar.

0

Zarząd naszego klubu fatalnie rozwiązał sprawę Alvesa lub jego następcy.W ubiegłym letnim okienku należało zabezpieczyć tę pozycję i kupić kogoś solidnego na prawą stronę obrony.Dani prezentuje się wyśmienicie w rundzie wiosennej,lecz wysokie wymagania zawodnika nie mogą być wyżej niż dobro klubu.Jeżeli chce odejść to trudno,jego życie,jego decyzja.Barca będzie mieć duży problem aby solidnie odsadzić tę pozycję i ciekaw jestem jak to rozwiążą ten problem.Na teraz przychodzą mi do głowy dwa nazwiska:Bellerin oraz Gaspar.

0

Taka jest decyzja Pepa i nam pozostaje ja uszanować.Nie chce lub nie może być w Berlinie i to jest jego sprawa.Klub zachował się bardzo dobrze składając taka propozycję,jednak decyzja należy do trenerów czy się tam pojawią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?