0

Ten ranking jest oparty na suchych statystykach i w pewnym sensie oddaje to co miało miejsce w 2015 roku.Spadek ligi angielskiej o 4 pozycje to kompromitacja brytyjskiego futbolu.Cóż,liczy się gra na arenie Europejskiej i puchary wygrane w danym roku,a jak wszyscy wiemy BPL nie istnieje w tych rozgrywkach.
Cieszy mocna pozycja hiszpańskiej piłki i miejmy nadzieję że dominacja będzie trwać w najlepsze.

30

Dziwią mnie opinie wieku użytkowników tej strony którzy skreślają Zizou na samym początku. Francuz to trener bez żadnego doświadczenia zawodowego, puszczony na wielką wodę, i te argumenty są dosyć mocne w popieraniu swoich racji. Ja jednak podchodzę do tej sprawy z dystansem. Zidane był wielkim piłkarzem, ma autorytet, budzi szacunek, zna piłkarzy Realu i to wszystko może zaowocować dobrą grą.Zizou będzie odstawał poziomem od najlepszych trenerów ma świecie, głównie taktycznie, i to jest nieuniknione, jednak może nadrabiać walecznością,grą zespołową, motywacją, i pokazanie światu że przedwczesne skreślanie jego osoby było błędem. Zobaczymy jak to wszytko będzie wyglądać w Drużynie naszego rywala, ale nasz klub i piłkarze powinni trzymać rękę na pulsie.
Zidane dużo ryzykuje, może wiele stracić w oczach kibiców Realu, ale również w mgnieniu oka może stać się ich wybawicielem i legendą.
Czas pokaże jak się ta sytuacja skończy. Real to klub który traktuje trenerów jak skarpetki. Perez niszczy ten klub, a dla nas to jest dobra wiadomość.

0

Ronaldo w 2015 roku ma 55 goli i 17 asyst.
W LL 35 goli 12 asyst
W LM 16 goli 5 asyst
CDR 1 gol
Reprezentacja 3 gole.

Bramki Ronaldo nie dały ani jednego tytułu Realowi,natomiast gole Suareza czy Lewego wręcz przeciwnie!

36

France Football to prestiżowe czasopismo,ale swoim wyborem jedenastki 2015 roku przyprawiają kibiców o śmiech.Obecność Ronaldo,a brak Suareza lub Lewego mówi wszystko o prestiżu tego zestawienia.Gdzie zdobywca 6 tytułów w roku czyli Claudio Bravo,gdzie Busi ? ah...

2

W Leicester.

40

Leo rozegra mecz nr 500 w barwach Barcelony. Nic tylko pogratulować i życzyć drugie tyle w jego bogatej karierze. Mam nadzieję że Messi jutro coś strzeli i zabierze piłkę po spotkaniu do swojego domu.

0

"Nie wiem, życie jest długie."

Tymi słowami Neymar dał dziennikarzom zielone światło na wymyślanie kolejnych plotek co do jego przyszłości. Oj,teraz w prasie Hiszpańskiej będzie się działo .

3

Piękne zdjęcie,aż łezka się w oku kręci widząc takie fotografie.
Ronaldinho zerwał Barcę z kolan,dał jest blask,nadzieję i prowadził w drodze po tytuły.Messi kontynuuje tą misję i mam nadzieję że jeszcze długo będziemy się cieszyć jego grą.Dwaj zawodnicy o których świta futbolu nigdy nie zapomni.

2

Dla Bartry najlepszą opcją będzie opuszczenie Barcelony i transfer do jakieś solidnej drużyny La Liga.Dla Barcy taki scenariusz nie jest wcale taki kolorowy.Klub z Katalonii zostanie z czterema stoperami,w tym trzech z nich jest już w wieku gdzie piłkarz powoli zaczyna myśleć o zakończeniu kariery.Ewentualny transfer Bartry powinien być przeprowadzony mądrze,i z opcją pierwokupu za jakąś tam kwotę.Podziwiam osoby które mówią coś w tym stylu- "Niech idzie,Barca kupi kogoś innego w jego miejsce " "Nie będę po nim płakać" itp.Otóż jak wiemy Barca nie umie kupować obrońców co pokazały transfery Mathieu czy Vermy,a w przyszłości nasz budżet będzie mocno ograniczony.Jeśli Bartra zacznie grać na poziomie który pozwalałby na grę w Barcelonie, to nasz klub powinien mieć możliwość sprowadzenia zawodnika za jakieś normalnie pieniądze.Lubie Bartrę,dlatego życzę Mu wszystkiego dobrego,dużo minut na boiskach LL,oraz szybkiego powrotu do swojego domu jakim jest Camp Nou.Puyol w niego wierzy i ja również.

2

Skoro Messi i Bartłomiej wybierają się do Dubaju to pewnym jest że Barca i Leo zostaną wyróżnieni. Nikogo taki scenariusz nie powinien dziwić, bo jak wiemy Barca rządziła w tym roku zdecydowanie. Nie wiem jaki jest prestiż tej gali, jednak każda nagroda dla Barcy i jej zawodników mocno cieszy.

0

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich okładek po Madryckich gazetach.Triumf Barcy wzbudził podziw i szacunek nawet w stolicy Hiszpanii,co mnie tez bardzo cieszy.Barca pokazała w tym roku że jest najlepsza drużyną na świecie,wygrywała z najlepszymi,a ten triumf w KMŚ jest taką wisienką na torcie.
Hiszpański futbol rządzi na świecie i oby tak pozostało jak najdłużej.

22

Wygranie KMŚ ✔
Wygrana Realu czyli umocnienie się Benka na pozycji trenera✔
Strata pkt Przez Atletico ✔
Utrzymanie pozycji lidera ✔

Kibicom jak i samym piłkarzom zapowiadają się spokojne święta. Barca mimo wyjazdu pozostaje liderem LL i może że spokojem patrzeć w przyszłość.

1

Remis dzisiaj to sprawiedliwy rezultat. Barca była nieskuteczna, gol z spalonego, Messi i Neymar mieli tylko dobre momenty, a Valencia walczyła do samego końca. Nasz rywal dużo biegał, zagrał dobrze taktycznie i wynik jest moim zdaniem sprawiedliwy.

3

Czyli jednak trypletu w tym sezonie nie będzie,co za szkoda, hehe.

11

Trójka że zdjęcia powinna być również w trójce finalistów ZP. Może za rok taka sytuacja będzie mieć miejsce, na co mocno liczę.

0

Leo zazwyczaj hucznie obchodzi jubileusze i mam nadzieję że i w sobotę uczyni podobnie. Sociedad to niezbyt wygodny rywal, ale dla Messiego nie ma rzeczy trudnych. Bramka,lub artysta mile widziane.

1

Buffon + dziesięciu z Barcy i jedenastka FifaPro gotowa.

0

Vermaelen od pierwszej minuty i MSN w ataku.Będzie dobrze!

1

Skalę naszego triumfu nad Realem idealnie oddają komentarze na tej stronie. Barca wygrywa 4:0 na stadionie odwiecznego rywala,a wśród kibiców panuje niedosyt, bo mogło być spokojnie 5:0.
Munir zmarnował świetna okazję to fakt, ale patrząc na przebieg meczu spokojnie mogłoby być 3:6,i nikt nie miałby wtedy pretensji. Ja się tam cieszę z czystego konta Barcy w takim meczu, świetnych parad Bravo,dobrej gry całej drużyny i uciszenia Bernabeu przez naszych chłopaków.

Gratulacje! Teraz walczymy dalej.

48

Świetny mecz Bravo. Obok Iniesty najlepszy zawodnik na boisku dzisiaj. Z takim bramkarzem można poważnie myśleć by walczyć o tytuły w tym sezonie. Brawo Bravo!

1

Redakcja również podsyca atmosferę przed Gran Derby dodając taki artykuł, i jak dla mnie bardzo dobrze robi.Po przeczytaniu tych wypocin wygrana Barcy i bramka Leo będą smakować jeszcze lepiej.

0

Miło widzieć nasze tridente razem na treningu.Mam nadzieję że jutro pokażą swoją magię na Bernabeu i uciszą cały stadion swoimi golami!

0

Świetna wiadomość dla wszystkich kibiców Barcy.Barcelona odzyskuje swojego dyrygenta co pozwala pozytywnie myśleć o kolejnych spotkaniach.Czy powinien zagrać w sobotę?Nie wiem,decyzja należy do sztabu szkoleniowego i mam nadzieję że wybiorą jak najlepiej z korzyścią dla zespołu i Messiego.

0

Szkoda że okładki są zdominowane przez tak straszne wydarzenia, które w pewien sposób są związane również z piłką nożną.Miejmy nadzieję że gazety już nie będą mieć okazji do publikowania takich okładek, i w pełni poświecą je piłce nożnej, a szczególnie dobrej postawy Barcy.

2

Lucho znowu pozamiatał na konferencji. Zdanie,''brakowało nam na boisku rentgena...''pobiło wszystkie odpowiedzi udzielone przed trenera Barcy.Nie ma się co dziwić, głupie pytania to i cięte riposty mistera.

1

Aha czyli według Carlosa wygląda to tak:
1.Neymarem
2.Ronaldo
3.Messi

Na ten moment jest zupełnie odwrotnie. Jak widać emerytura piłkarzom szkodzi.

40

"Mecz pułapka"

Myślę że MD bardzo celnie określiło dzisiejsze spotkanie Barcelony.Eibar spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i trzeba na nich uważać.Stracili 7 bramek,mają tylko 5 pkt mniej od nas,i plasują się na 7 miejscu w tabeli.Zmiana trenera w drużynie Eibar dobrze wpłynęła na zespół,grają z pomysłem i co ważne nie przegrywają. Lucho pewnie zdaje sobie sprawę z tego że ewentualne zlekceważenie rywala może się źle skończyć dla Barcelony.Moim zdaniem kluczem do dzisiejszej dobrej gry będzie wystawienie pary Bartra-Vermaelen,co da spokój w defensywie i pozwoli na spokojną grę z przodu.Podobnie jak dziennikarze z MD liczę na jakieś minuty Iniesty,i chciałbym aby Barca po raz kolejny zachowała czyste konto.

1

Whoscored kierują się wyłącznie statystykami,a prawdziwy obraz gry wygląda zupełnie inaczej.W mojej opinii najlepszymi graczami Realu byli Marcelo i Navas.

Ronaldo ZM dostał chyba za to:https://vine.co/v/eVFvpTQlM2F

2

''Nie zamierzam spekulować więcej na ten temat, należy poczekać czy doniesienia okażą się prawdziwe. Ale w tym kraju jestem skłonny uwierzyć we wszystko"

Lucho w swoim stylu.Wypowiedział się z klasą,a jednocześnie dał do zrozumienia że taka sytuacja mogła mieć miejsce.Nam pozostaje poczekać na wyjaśnienie tej sprawy i ewentualne ukaranie winnych jeśli zajdzie taka potrzeba.

26

''Jego słowa trzeba wziąć jak najbardziej na poważnie''

Dokładnie,jestem tego samego zdania co prezes Cardenal.Nikt o zdrowych zmysłach nie wymyśliłby sobie takiej historii,nie narażał swojej kariery,reputacji dla jakiś głupich żartów czy zrobieniu szopki medialnej.Arbiter jest zapewne uczciwym człowiekiem który w końcu chce ukrócić machlojki w piłce nożnej.Jak wiemy sędzia złożył zawiadomienie do prokuratury co dla mnie jest równoznaczne braniem pełnej odpowiedzialności za swoje oskarżenia,i pewnie ma jakieś informacje że nie zostanie sam na placu bitwy(inni arbitrzy postąpią podobnie). Jak dla mnie arbiter to bardzo odważny gościu,który ma dość sprzedawania/ustawiania spotkań dla jednej ze stron.Miejmy nadzieję że inni postąpią podobnie i ruszy cała lawina afer z gwizdaniem w jedną stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?