konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
''Myślę, że to najatrakcyjniejsze spotkanie, jakie możemy teraz zobaczyć w Europie.''
Fajna zapowiedź jutrzejszego meczu w wykonaniu Lucho,a jednocześnie pstryczek w stronę dzisiejszych półfinalistów.
4
Nie rozumiem pretensji co do oceny Neymara.Zagrał słaby mecz,zmarnował bardzo dobre okazje i nota którą dostał jest jak najbardziej odpowiednia.Szczególnie chciałbym zwrócić na zmarnowaną setkę na początku spotkania,która mogła dać nam komfort gry i kontrolę meczu od momentu rozpoczęcia.Musimy również pamiętać że Neymar jest mierzony inną skalą niż taki Pedro czy Munir.Od zawodnika który jest podstawowym piłkarzem wyjściowej jedenastki w Barcelonie wymagamy dużo więcej niż zaprezentował w ostatnim meczu.Pozostaje mieć nadzieję że Neymar zaprezentuje się w środowym meczu o wiele lepiej i My,jak redakcja będziemy mogli wystawić o wiele lepszą notę Brazylijczykowi.
1
Obawiam się że przewidywania katalońskich dziennikarzy się sprawdzą i Bayern wyjdzie ustawiony dosyć defensywnie.Grają na wyjeździe,z najmocniejszą Barcą od paru lat i z poważnymi brakami kadrowymi Gaurdiola będzie szukał bramki na Camp Nou,ale nie rzuci się na Barcę jak lew na ofiarę..Myślę że Bayern postawi na kontrataki,stałe fragmenty gry i w tych aspektach gry będą upatrywać swojej szansy.Bardziej od ustawienia Bayernu obawiałbym się o niektórych naszych zawodników.Tutaj mam na myśli skuteczność Neymara,wzrost Masherano,oraz nierówną grę naszych pomocników czyli Iniesty i Rakitića.Jeśli wszyscy nasi zawodnicy zagrają na swoim wysokim poziomie to Bayern nie będzie miał o co grać u siebie,ale zaznaczam że będzie o to bardzo trudno.Bawarczycy to już nie jest ten sam zespół który zadziwiał świat za kadencji Juppa,ale zawodnicy Bayernu posiadają ogromną klasę i wielu z nich może przesadzić o wyniku meczu.
My kibice musimy cieszyć się tym piłkarskim świętem i czekać cierpliwie na rozstrzygnięcia tego dwumeczu.Wynik który bym sobie życzył to wygrana Barcy bez straty gola,a później walczymy na Alianz Arena.
44
„Barca, Real Madryt i Bayern, które mają wielu kibiców i osiągają większe przychody ze sponsoringu i sprzedaży”.
Jose chyba nie wie że taką gra jaką prezentuje jego Chelsea kibiców do siebie nie przyciągnie.Kibice lubią ofensywny futbol,a styl prezentowany przez drużynę Mourinho jest przeciwieństwem takiej gry.
0
Zapomniał dodać że przypieczętują tą dobrą dyspozycję pucharem LM który wywalczą w Berlinie,oraz tytułem mistrza najmocniejszej ligi na świecie.
0
Żewłakow już płacze :D
0
https://x.com/messi10stats/status/593152706564362240
Ależ się nam Panowie rozstrzelali! Ciekawe na ilu trafieniach licznik się zatrzyma? 120...? :D
1
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Bartra Mathieu Adriano - Rafinha Busquets Xavi - Messi Suarez Neymar
ten wydaje się być prawidłowy.Sorry za ten wcześniej al ktoś się bawi w składy przed podaniem.
10
Barcelona line-up (official): Bravo - Montoya Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Serg iRoberto Xavi - Rafinha Messi Pedro
0
Sevilla,Atletico,Valencia,Real=67 goli.Jak strzelać bramki to wszystkim,a najlepiej tym najmocniejszym.
110
Czyli we wtorek wielki debiut Thomasa na Camp Nou.Oby kibice zachowali się jak należy i okazali wsparcie dla Vermaelena.
66
Dzisiaj całe Barcelonismo kibicuje Celcie Vigo.Czekam na powtórkę z ubiegłego sezonu i mam nadzieję że Celta ponownie pozbawi Real szans w walce o majstra.
24
Bardzo ważne 3 pkt na ciężkim terenie.Teraz wszyscy kibicujemy Celcie!
4
Plusy i minusy grania z Bayernem:
+otwarty futbol Bawarczyków
+chęć zemsty Barcy za pamiętny dwumecz
+kontuzje kluczowych zawodników Bawarczyków
+łatwiej z nimi wygrać w dwumeczu niż w finale
+znajomość filozofii Pepa
+pojedynek Barca-Pep
-Pep jako szkoleniowiec
-rewanż w Monachium
-komfortowa sytuacja Bayernu w lidze(możliwość rotacji)
-drużyna Niemiecka=drużyna turniejowa
-Real jedną drogą w finale
Takie myli na szybko które mi przychodzą po tym losowaniu.
0
Gdyby rewanż był na Camp Nou to w pełni bym się zgodził ze słowami Beckenbauera,jednak drugi mecz zagramy w Monachium przez co dużo ciężej wskazać zdecydowanego faworyta tego dwumeczu.
0
Real awansował podobnie jak Juventus.Z całej czwórki półfinalistów Barca wydaje się być najmocniejsza,i nasi będą faworytem pojedynku z każdym możliwym rywalem.Z Bayernem mamy rachunki do wyrównania,z Realem to GD,a Juve dawno nie graliśmy,więc wszystkie mecze będą ciekawe i emocjonujące.Trzeba powiedzieć otwarcie iż każdy z wielkiej trójki chciałbym się zmierzyć z Juve i nie ukrywam że mam podobne ''marzenie''.Barca w tej edycji miała bardzo ciężkich rywali w przeciwieństwie do pozostałych,więc taki dwumecz z JUve byłby bardzo wskazany.Jak pisałem wcześniej Barca w obecnej formie nie musi się nikogo obawiać,pozostaje tylko zagrać na swoim wysokim poziomie i jesteśmy w finale.Jest jeden ważny warunek który moim zdaniem musi być spełniony aby walczyć o najwyższe cele w tym sezonie,a mianowicie zdrowa kadra.
10
Mam nadzieję że Iniesta będzie mógł świętować triumf w LM z lampką swojego ulubionego winka w ręku.Trzymam kciuki za Andresa i jego formę,i chciałbym z czystym sumieniem powiedzieć że Iniesta jest jak wino,im starszy tym lepszy.Czy jego magia powróci na stałe,zobaczymy.
2
Jako kolejnego rywala w LM chciałbym Juventus,a powodów jest kilka:
-rzadko z nimi gramy
-z Atletico/Realem w tym sezonie graliśmy już parę razy
-chciałbym zobaczyć dwumecz Bayern-Atletico ponieważ byłoby to super widowisko dla każdego kibica,oraz byłbym ciekawy jak banda Simeone poradzi sobie z wielkim Bayernem
-marzy mi się finał Barca-Bayern i zdemolowanie Niemców we własnym kraju
0
Blanc nie owija w bawełnę i mówi tak jak jest.PSG będzie próbować coś strzelić,ale zdają sobie sprawę jakie podejmują ryzyko grając otwartą piłkę z Barca.Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie z dużo ilością okazji bramkowych dla obu drużyn.Miejmy nadzieję że Barca szybko coś strzeli i już na początku definitywnie odbierze nadzieję PSG.
3
Jutro zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i choć Barca jest w komfortowej sytuacji,to nie może pod żadnym względem zlekceważyć PSG.Koncetracja przez 90 min i będzie dobrze.Jako półfinalistów chętnie bym widział Barcelonę,Porto,Atletico i Juventus.Jak będzie zobaczymy po środowych meczach.
6
Piękny wynik Messiego i nie pozostaje nic innego jak życzyć kolejnych 400 goli w barwach Barcelony.Z jego słów wypływa taka naturalna szczerość,oddanie drużynie i głód kolejnych tytułów.Messi doskonale wie że wiele zawdzięcza Barcelonie i próbuje się odpłacać golami,co też mu świetnie wychodzi.
Dla chętnych polecam półgodzinny seansik z trafieniami naszego cracka,i mam nadzieję że za parę lat takie filmiki będą trwały o wiele dłużej.
0
Trudno się nie zgodzić z dziennikarzami Sportu.Po wczorajszym meczu sygnalizacja świetlna jak najbardziej trafiona.
11
https://x.com/barcastuff/status/589654777493069825
Ter Stegen z Bravo rywalizują ze sobą o pozycję nr.1 w bramce Barcelony,ale po reakcji Niemca widać że darzą się wielkim szacunkiem i życzą sobie jak najlepiej.
42
Okładki Sportu i MD są bardzo trafione.Widać że w naszej drużynie panuje świetna atmosfera,trio jest bardzo zgrane i wszyscy pracują na rzecz zespołu.Szczególnie okładka Sportu mi się podoba.Suarez dziękuje Leo za asystę i i pracę jaką wykonał dla kolegi i zespołu.Wczoraj oglądając bramkę Ronaldo i jego cieszenie się z gola,zrozumiałem że takie zachowanie jakie oglądamy u naszych zawodników nie jest czymś normalnym w innych klubach.
Mam nadzieję że współpraca naszych craków będzie wyglądała jeszcze lepiej i nasze tridente zaprowadzi Barcę na sam szczyt w tym sezonie.
5
Tak jak wszyscy w Chelsea,na obronie :D
0
Na plus:Bravo,Suarez,Messi
Na minus:Pique,Adriano,Neymar
0
Najlepsze trio ofensywne na świecie.Statystki naszego tridente są kosmiczne i miejmy nadzieję że Panowie utrzymają wysoką formę do końca sezonu.
1
Brytyjskie media to niezbyt wiarygodne źródło informacji.Pozbywanie się Thomasa to strzał w stopę naszego sztabu technicznego.Jednocześnie przyznali by się do tego że transfer Belga nie był dobrym posunięciem,oraz osłabili drużynę która ma bana transferowego.Wielu tutaj wyśmiewa się z piłkarza,oraz jego stanu zdrowia i szczerze mówiąc dziwi mnie to bardzo.Ok,Thomas nie zagrał ani minuty w barwach Barcelony,jednak to nie jest jego wina.Zarząd zawalił sprowadzając kontuzjowanego zawodnika,ale skoro już jest u nas to należy go wspierać i życzyć powrotu do pełnej sprawności.Thomas w przyszłym sezonie może powrócić do dobrej formy którą prezentował w Arsenalu i być ważnym ogniwem defensywy Barcy.Koniec końców myślę że ten news to zwykła plotka i mam nadzieję że Vermaelen zostanie u nas i zamknie usta wszystkim krzykaczom.
5
''Barça się poprawia, odzyskała pewność siebie i w tym spotkaniu była silniejsza.''
Krótkie,ale bardzo mądre podsumowanie wczorajszego meczu.
4
Gdyby rewanż był rozgrywany w Paryżu to piłkarze PSG mogliby myśleć o odrobieniu strat,jednak w Barcelonie będzie to bardzo trudne.Nie skreślam Paryżan bo piłka nożna mnie tego nauczyła,ale wątpię aby Barca dała sobie wbić 3 gole na własnym stadionie.Luiz powiedział to czego od niego wymagają kibice PSG,zachował się jak profesjonalista,lecz to boisko zweryfikuje czy miał raję.