1

''Myślę, że to najatrakcyjniejsze spotkanie, jakie możemy teraz zobaczyć w Europie.''

Fajna zapowiedź jutrzejszego meczu w wykonaniu Lucho,a jednocześnie pstryczek w stronę dzisiejszych półfinalistów.

4

Nie rozumiem pretensji co do oceny Neymara.Zagrał słaby mecz,zmarnował bardzo dobre okazje i nota którą dostał jest jak najbardziej odpowiednia.Szczególnie chciałbym zwrócić na zmarnowaną setkę na początku spotkania,która mogła dać nam komfort gry i kontrolę meczu od momentu rozpoczęcia.Musimy również pamiętać że Neymar jest mierzony inną skalą niż taki Pedro czy Munir.Od zawodnika który jest podstawowym piłkarzem wyjściowej jedenastki w Barcelonie wymagamy dużo więcej niż zaprezentował w ostatnim meczu.Pozostaje mieć nadzieję że Neymar zaprezentuje się w środowym meczu o wiele lepiej i My,jak redakcja będziemy mogli wystawić o wiele lepszą notę Brazylijczykowi.

1

Obawiam się że przewidywania katalońskich dziennikarzy się sprawdzą i Bayern wyjdzie ustawiony dosyć defensywnie.Grają na wyjeździe,z najmocniejszą Barcą od paru lat i z poważnymi brakami kadrowymi Gaurdiola będzie szukał bramki na Camp Nou,ale nie rzuci się na Barcę jak lew na ofiarę..Myślę że Bayern postawi na kontrataki,stałe fragmenty gry i w tych aspektach gry będą upatrywać swojej szansy.Bardziej od ustawienia Bayernu obawiałbym się o niektórych naszych zawodników.Tutaj mam na myśli skuteczność Neymara,wzrost Masherano,oraz nierówną grę naszych pomocników czyli Iniesty i Rakitića.Jeśli wszyscy nasi zawodnicy zagrają na swoim wysokim poziomie to Bayern nie będzie miał o co grać u siebie,ale zaznaczam że będzie o to bardzo trudno.Bawarczycy to już nie jest ten sam zespół który zadziwiał świat za kadencji Juppa,ale zawodnicy Bayernu posiadają ogromną klasę i wielu z nich może przesadzić o wyniku meczu.
My kibice musimy cieszyć się tym piłkarskim świętem i czekać cierpliwie na rozstrzygnięcia tego dwumeczu.Wynik który bym sobie życzył to wygrana Barcy bez straty gola,a później walczymy na Alianz Arena.

44

„Barca, Real Madryt i Bayern, które mają wielu kibiców i osiągają większe przychody ze sponsoringu i sprzedaży”.

Jose chyba nie wie że taką gra jaką prezentuje jego Chelsea kibiców do siebie nie przyciągnie.Kibice lubią ofensywny futbol,a styl prezentowany przez drużynę Mourinho jest przeciwieństwem takiej gry.

0

Zapomniał dodać że przypieczętują tą dobrą dyspozycję pucharem LM który wywalczą w Berlinie,oraz tytułem mistrza najmocniejszej ligi na świecie.

0

Żewłakow już płacze :D

0

https://x.com/messi10stats/status/593152706564362240

Ależ się nam Panowie rozstrzelali! Ciekawe na ilu trafieniach licznik się zatrzyma? 120...? :D

1

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Bartra Mathieu Adriano - Rafinha Busquets Xavi - Messi Suarez Neymar

ten wydaje się być prawidłowy.Sorry za ten wcześniej al ktoś się bawi w składy przed podaniem.

10

Barcelona line-up (official): Bravo - Montoya Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Serg iRoberto Xavi - Rafinha Messi Pedro

0

Sevilla,Atletico,Valencia,Real=67 goli.Jak strzelać bramki to wszystkim,a najlepiej tym najmocniejszym.

110

Czyli we wtorek wielki debiut Thomasa na Camp Nou.Oby kibice zachowali się jak należy i okazali wsparcie dla Vermaelena.

66

Dzisiaj całe Barcelonismo kibicuje Celcie Vigo.Czekam na powtórkę z ubiegłego sezonu i mam nadzieję że Celta ponownie pozbawi Real szans w walce o majstra.

24

Bardzo ważne 3 pkt na ciężkim terenie.Teraz wszyscy kibicujemy Celcie!

4

Plusy i minusy grania z Bayernem:
+otwarty futbol Bawarczyków
+chęć zemsty Barcy za pamiętny dwumecz
+kontuzje kluczowych zawodników Bawarczyków
+łatwiej z nimi wygrać w dwumeczu niż w finale
+znajomość filozofii Pepa
+pojedynek Barca-Pep
-Pep jako szkoleniowiec
-rewanż w Monachium
-komfortowa sytuacja Bayernu w lidze(możliwość rotacji)
-drużyna Niemiecka=drużyna turniejowa
-Real jedną drogą w finale

Takie myli na szybko które mi przychodzą po tym losowaniu.

0

Gdyby rewanż był na Camp Nou to w pełni bym się zgodził ze słowami Beckenbauera,jednak drugi mecz zagramy w Monachium przez co dużo ciężej wskazać zdecydowanego faworyta tego dwumeczu.

0

Real awansował podobnie jak Juventus.Z całej czwórki półfinalistów Barca wydaje się być najmocniejsza,i nasi będą faworytem pojedynku z każdym możliwym rywalem.Z Bayernem mamy rachunki do wyrównania,z Realem to GD,a Juve dawno nie graliśmy,więc wszystkie mecze będą ciekawe i emocjonujące.Trzeba powiedzieć otwarcie iż każdy z wielkiej trójki chciałbym się zmierzyć z Juve i nie ukrywam że mam podobne ''marzenie''.Barca w tej edycji miała bardzo ciężkich rywali w przeciwieństwie do pozostałych,więc taki dwumecz z JUve byłby bardzo wskazany.Jak pisałem wcześniej Barca w obecnej formie nie musi się nikogo obawiać,pozostaje tylko zagrać na swoim wysokim poziomie i jesteśmy w finale.Jest jeden ważny warunek który moim zdaniem musi być spełniony aby walczyć o najwyższe cele w tym sezonie,a mianowicie zdrowa kadra.

10

Mam nadzieję że Iniesta będzie mógł świętować triumf w LM z lampką swojego ulubionego winka w ręku.Trzymam kciuki za Andresa i jego formę,i chciałbym z czystym sumieniem powiedzieć że Iniesta jest jak wino,im starszy tym lepszy.Czy jego magia powróci na stałe,zobaczymy.

2

Jako kolejnego rywala w LM chciałbym Juventus,a powodów jest kilka:
-rzadko z nimi gramy
-z Atletico/Realem w tym sezonie graliśmy już parę razy
-chciałbym zobaczyć dwumecz Bayern-Atletico ponieważ byłoby to super widowisko dla każdego kibica,oraz byłbym ciekawy jak banda Simeone poradzi sobie z wielkim Bayernem
-marzy mi się finał Barca-Bayern i zdemolowanie Niemców we własnym kraju

0

Blanc nie owija w bawełnę i mówi tak jak jest.PSG będzie próbować coś strzelić,ale zdają sobie sprawę jakie podejmują ryzyko grając otwartą piłkę z Barca.Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie z dużo ilością okazji bramkowych dla obu drużyn.Miejmy nadzieję że Barca szybko coś strzeli i już na początku definitywnie odbierze nadzieję PSG.

3

Jutro zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i choć Barca jest w komfortowej sytuacji,to nie może pod żadnym względem zlekceważyć PSG.Koncetracja przez 90 min i będzie dobrze.Jako półfinalistów chętnie bym widział Barcelonę,Porto,Atletico i Juventus.Jak będzie zobaczymy po środowych meczach.

6

Piękny wynik Messiego i nie pozostaje nic innego jak życzyć kolejnych 400 goli w barwach Barcelony.Z jego słów wypływa taka naturalna szczerość,oddanie drużynie i głód kolejnych tytułów.Messi doskonale wie że wiele zawdzięcza Barcelonie i próbuje się odpłacać golami,co też mu świetnie wychodzi.

Dla chętnych polecam półgodzinny seansik z trafieniami naszego cracka,i mam nadzieję że za parę lat takie filmiki będą trwały o wiele dłużej.

0

Trudno się nie zgodzić z dziennikarzami Sportu.Po wczorajszym meczu sygnalizacja świetlna jak najbardziej trafiona.

11

https://x.com/barcastuff/status/589654777493069825

Ter Stegen z Bravo rywalizują ze sobą o pozycję nr.1 w bramce Barcelony,ale po reakcji Niemca widać że darzą się wielkim szacunkiem i życzą sobie jak najlepiej.

42

Okładki Sportu i MD są bardzo trafione.Widać że w naszej drużynie panuje świetna atmosfera,trio jest bardzo zgrane i wszyscy pracują na rzecz zespołu.Szczególnie okładka Sportu mi się podoba.Suarez dziękuje Leo za asystę i i pracę jaką wykonał dla kolegi i zespołu.Wczoraj oglądając bramkę Ronaldo i jego cieszenie się z gola,zrozumiałem że takie zachowanie jakie oglądamy u naszych zawodników nie jest czymś normalnym w innych klubach.
Mam nadzieję że współpraca naszych craków będzie wyglądała jeszcze lepiej i nasze tridente zaprowadzi Barcę na sam szczyt w tym sezonie.

5

Tak jak wszyscy w Chelsea,na obronie :D

0

Na plus:Bravo,Suarez,Messi
Na minus:Pique,Adriano,Neymar

0

Najlepsze trio ofensywne na świecie.Statystki naszego tridente są kosmiczne i miejmy nadzieję że Panowie utrzymają wysoką formę do końca sezonu.

1

Brytyjskie media to niezbyt wiarygodne źródło informacji.Pozbywanie się Thomasa to strzał w stopę naszego sztabu technicznego.Jednocześnie przyznali by się do tego że transfer Belga nie był dobrym posunięciem,oraz osłabili drużynę która ma bana transferowego.Wielu tutaj wyśmiewa się z piłkarza,oraz jego stanu zdrowia i szczerze mówiąc dziwi mnie to bardzo.Ok,Thomas nie zagrał ani minuty w barwach Barcelony,jednak to nie jest jego wina.Zarząd zawalił sprowadzając kontuzjowanego zawodnika,ale skoro już jest u nas to należy go wspierać i życzyć powrotu do pełnej sprawności.Thomas w przyszłym sezonie może powrócić do dobrej formy którą prezentował w Arsenalu i być ważnym ogniwem defensywy Barcy.Koniec końców myślę że ten news to zwykła plotka i mam nadzieję że Vermaelen zostanie u nas i zamknie usta wszystkim krzykaczom.

5

''Barça się poprawia, odzyskała pewność siebie i w tym spotkaniu była silniejsza.''

Krótkie,ale bardzo mądre podsumowanie wczorajszego meczu.

4

Gdyby rewanż był rozgrywany w Paryżu to piłkarze PSG mogliby myśleć o odrobieniu strat,jednak w Barcelonie będzie to bardzo trudne.Nie skreślam Paryżan bo piłka nożna mnie tego nauczyła,ale wątpię aby Barca dała sobie wbić 3 gole na własnym stadionie.Luiz powiedział to czego od niego wymagają kibice PSG,zachował się jak profesjonalista,lecz to boisko zweryfikuje czy miał raję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?