11

Jutro chętnie bym zobaczył bramkę Vermaelena z głowy po dośrodkowaniu Xaviego,byłaby to piękna chwila debiutanta oraz weterana który opuszcza klub.
Myślę że jutro koledzy generała pomogą mu ''zaistnieć'' w wielki sposób na boisku.

1

Xavi to prawdziwy Barcelonista z krwi i kości.Odchodzi w idealnym dla siebie momencie.Barcelona jest teraz na szczycie,a Xavi dołożył cegiełkę od siebie i pomógł zespołowi znaleźć się w tym miejscu,w którym Barca jest obecnie.
Generał postępuje tak jak przystało na wielkiego lidera zespołu.Doskonale sobie zdaje sprawę że już nie może dać tyle ile dawał w latach swojej świetności,i ustępuje miejsca młodym podobnie jak to kiedyś jemu ustąpiono gdy zaczynał karierę.Wielki człowiek,wielki piłkarz,legenda.
Mam nadzieję że Camp Nou godnie go pożegna w sobotę,a koledzy podziękują mu za lata wspólnej gry zdobywając tryplet.

10

Bartomeu w RAC1: Luis Enrique zostanie w Barcelonie na przyszły sezon. Plotka o Carlo Ancelottim to kosmiczna bzdura.

Jeśli Xavi będzie chciał do nas kiedyś wrócić, widzę go w przyszłości u nas na stanowisku trenera.

Nie wiem, czy Alves u nas zostanie. Zaproponowaliśmy mu najlepszą, według nas ofertę. Teraz on decyduje.


twitter

3

''Portugalczyka bolą dysproporcje między zdobywanymi bramkami a wygrywanymi trofeami. Napastnik jest podobno obrażony po tym, jak klub nie stanął w jego obronie po imprezie urodzinowej, i domaga się zwycięskiego planu.''


Ronaldo musi zrozumieć że osiągnięcia indywidualne nie idą w parze z wygrywanymi trofeami.Zbyt wielkie ambicje na bicie rekordów,strzelanie bramek niezbyt wymagającym rywalom wbrew pozorom nie pomagają Realowi.Popatrzmy na statystki CR w Realu w ciągu 6 sezonów:

LL,222 bramki,75 asyst-1 mistrzostwo Hiszpanii
PK,21 goli,5 asyst-2 puchary
LM,55 goli,21 asyst-1 puchar LM

Oprócz tego Real z Ronaldo w składzie zdobył jeszcze SPH,SPE,i Klubowe Mistrzostwo świata.7 tytułów w ciągu 6 sezonów to bardzo mało jak na taki klub jak Real,oraz jak na taką gwiazdę jak Ronaldo.U nas Messi również strzela dużo bramek,jednak gole,asysty, dają drużynie puchary.Od momentu przyjścia Ronaldo do Realu Barca z Messim zdobyła:
4 razy mistrza Hiszpanii,1 PK,4 SPH,1 LM,2 KMŚ,1 SPE co daje w sumie 13 pucharów,z nadzieją na kolejne w tym sezonie.
Ronaldo musi zrozumieć że czasem lepiej poświecić indywidualne osiągnięcia dla dobra drużyny, i musi stać się prawdziwym liderem zespołu w ważnych meczach w których toczy się walka o tytuły.Moim zdaniem Portugalczyk często zapomina że piłka nożna to gra zespołowa,i w pierwszej kolejności liczą się 3 pkt,a dopiero później własne statystyki.Strzelanie goli to podstawa w osiąganiu zwycięstw,ale nic z tych goli jak drużyna nie zdobywa tytułów.Dobrze że w Barcelonie panuje świetna atmosfera,a szczególnie wśród naszego tridente które elegancko pomaga sobie przy strzelaniu bramek,przy czym prowadza Barce po upragniony tryplet za ten sezon.

8

http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/the-league-title-celebrations-from-the-inside

Ale nasi pięknie i długo świętowali.Widać że są jedną wielką rodziną i panuje tam świetna atmosfera.Na samym końcu autobus ledwo to wytrzymywał :D

3

jedna wielka rodzina!

https://vine.co/v/eAKztIp5qvj

5

''OTRZYMAŁ PIŁKĘ MESSI, DWÓJKOWO ROZEGRAŁ AKCJĘ Z NEYMAREM,''

Poprawcie bo jest błąd w opisie.Leo rozegrał akcję z Pedro który automatycznie zaliczył asystę przy trafieniu Leo.

6

0

Messi ZM!

Oprócz gola dającego mistrzostwo kraju,8 udanych dryblingów,3 kluczowe podania,8 razy faulowany.Widać jak Leo zależało w dzisiejszym meczu.Z tak grającym Messim jestem spokojny o dalszą rywalizację Barcy w tym sezonie.

8

Real z top 4 - 4 pkt na 18 możliwych.
Barca z top 4 - 15 pkt na 18 możliwych.

Ronaldo zdobywa tytuł króla strzelców.
Messi z Barcą zdobywa mistrza Hiszpani!

2

„Carlo Ancelotti nie rzuci ręcznika aż do samego końca”

Mam nadzieję że dzisiaj Barca wyrzuci ręcznik z dłoni Carlo i pokaże kto zasługuje na tytuł mistrza w tym sezonie.Nasza drużyna jest nastawiona bardzo bojowo a to nie wróży nic dobrego dla całego Madrytu,tego białego i tego czerwono-białego.

2

https://x.com/NeyMarvellous/status/599247607685206018

Dopiero Xavi zakończył zabawę :)

30

''nic jeszcze nie wygraliśmy. Jesteśmy blisko, ale trzeba twardo stąpać po ziemi. Do wszystkiego trzeba podejść bardzo ostrożnie.''



Te słowa Pique są bardzo ważne i cieszę się że zawodnicy mają takie podejście do obecnej sytuacji.Pełna koncentracja,walka na całego,solidna obrona i dobra skuteczność,a wtedy wszyscy będziemy świętować sukces naszej ukochanej drużyny.

0

Śmieszą mnie takie opinie na tym etapie sezonu.Jest dużo za wcześnie aby cokolwiek powiedzieć o zwycięzcy ZP za rok 2015.
Jak dla mnie pierwsza trójka wygląda obecnie tak:

1.Messi
2.Suarez
3.James

0

BBC dzisiaj rządziło na boisku i nie można temu zaprzeczyć!

Barzagli, Bonucci, Chiellini zatrzymali Real.

0

Dzisiaj wszyscy kibicujemy Juventusowi.Z jednej strony chciałbym GD w finale LM,ale z drugiej obawiam się o przebieg meczu, znając szczęście Realu w takich spotkaniach.

14

ZM dzisiaj!

1

Ok,dzięki wielkie :)

7

Sorry za off top ale proszę o zrozumienie i odpowiedź.Temat dla posiadaczy nc+.

Posiadam nc+ w pakiecie z kanałami sportowymi,ale dzisiaj patrzę i zniknął c+family2,pojawił się c+sport 2.Taką zmianę mogę zrozumieć, ale patrząc dalej na program tv to mecze LM będą transmitowane na zwykłym canal+ który nie jest kanałem sportowym.I tu moje pytanie:Czy ktoś wie czy canal+ będzie traktowany jako kanał sportowy i będzie wchodził w skład pakietu sportowego ?
Jeżeli nie to bez sensu.Ludzie wykupili pakiet sportowy aby oglądać mecze a tu lipa.Jeżeli ktoś ogarnia temat proszę się wypowiedzieć.

8

''Jestem trenerem i realistą. Piłkarze pokazali, że są w stanie odrabiać wyniki, lecz 1:3 przeciwko Porto jest czymś innym niż 0:3 przeciwko Barcelonie.''

To zdanie Pepa potwierdza tylko moje przypuszczenia że Bayern jest podłamany złymi wynikami w ostatnich 2 tygodniach, i powoli się pogodzili z odpadnięciem z LM.Jeśli Barca nie zlekceważy rywala to jestem przekonany że będziemy w świetnych nastrojach po jutrzejszym meczu.

0

Muller poza Neuerem to najbardziej nielubiany przeze mnie piłkarz w drużynie Bawarczyków.Życzę im przegranej w jutrzejszym meczu i wielkiej lekcji pokory zafundowanej przez piłkarzy Barcy.

0

Piękna kolekcja koszulek znanych i wielkich piłkarzy.Koszulka Puyola to najcenniejsza zdobycz Pique i pewnie dla Gerarda jest warta więcej niż wszystkie inne razem wzięte.

0

Takie przeglądy prasy można czytać codziennie.„Bohaterski Real'' stracił punkty na co bardzo liczyłem szczerze mówiąc.Teraz tylko wygrana Barcy w Monachium,porażka Realu z Juve i czekam z niecierpliwością na czwartkowy przegląd prasy.

5

Oficjalnie: Bravo - Alves Pique Bartra Adriano - Rafinha Mascherano Xavi - Messi Suarez Neymar. #fcblive

0

Chciałbym dzisiaj debiutu Vermaelena na Camp Nou i pięknego przywitania Belga przez kibiców.Takie zachowanie trybun dało by wiele wiary w swoje umiejętności zawodnikowi i zmotywowało Go do dalszej pracy.Pozostaje trzymać kciuki za drużynę oraz za udany debiut Thomasa w barwach Blaugrana!

40

''Rywale starają się go zatrzymać, ale on nie krzyczy, nie przewraca się.Nie symuluje, nie uprawia teatru, gra fair – to rzeczy godne pochwały w świecie piłki nożnej”.

Świetne i prawdziwe słowa Moyesa,nie jeden zawodnik mógłby je sobie wziąć do serca.

1

ZM może być tylko Leo Messi.Fajne ma statystyki po tym spotkaniu.

4 strzały,4celne,4 kluczowe podania,2 gole,1 asysta,10 udanych dryblingów

0

Konferencja Pepa jak zawsze na poziomie,z klasą i szacunkiem do rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?