0

Ta sytuacja z Danim robi się już męcząca,a te wszystkie spekulacje i wypowiedzi przypominają "Modę na sukces" którą oglądała moja babcia.Dobrze by było aby któraś ze stron podjęła konkretne decyzje,i przerwała trwającą telenowele z Brazylijczykiem w roli głównej.

43

Zamiast się cieszyć że piłkarz Barcelony wraca do zdrowia i być może pomoże nam w walce o trofea,to ludzie tutaj się z niego naśmiewają.Skoro Vermaelen jest w Barcelonie to należy Go szanować i życzyć powrotu do zdrowia.Inne podejście nie jest godne kibica Barcy,a wyśmiewanie zawodnika za jego stan zdrowia to żenada.

1

Ta sytuacja z Alvesem wygląda nieciekawie.Klub przedłużając umowę z Alvesem odwleka w czasie konieczność zakupu prawego defensora.Nie ma się co oszukiwać,Barca i tak będzie musiała zapłacić wielkie pieniądze za następce Alvesa, i nie ma znaczenia kiedy to nastąpi.Klub argumentując przedłużenie umowy poprzez wysoką cenę jego następcy, ośmiesza się na całej linii.Prawych obrońców pasujących stylem do Barcy jest niewielu,a prezentujących dobry poziom to trzeba szukać ze świeczką w reku.Za dwa lata,podobnie jk i teraz,Barca będzie pod ścianą i będzie musiała sypnąć groszem.W Barcelonie B również jest problem z ta pozycją,więc ten kierunek transferowy odpada. Myślę że dobra opcją byłoby pomęczenie się z Montoya i Douglasem przez pól sezonu,kupno kogoś w lecie i wypożyczenie do stycznia.Alves gra w tym sezonie dobrze,ale nie wiemy jak zagra za rok,a co gorsza za dwa...Jakiś nowy,młody obrońca to jak dla mnie priorytet,ale to w klubie podejmują decyzje.Jednego jestem pewien,kupno jakiegoś dobrego PO to konieczność,czy teraz czy za dwa lata,ale konieczność.

3

Obecna dyspozycja Suareza nie jest dla mnie jakimś zaskoczeniem.U Luisa pojawił się jakiś problem z psychiką,jednak widać że świetnie sobie z tym poradził i się odblokował..Teraz Barca ma wielką siłę ognia z przodu ,i nie pozostaje nic innego jak dobrze i często ją wykorzystywać.

0

Nie ważne kto występuje,ważne aby grali Ci w najwyższej formie i prowadzili Barcę do tytułów.

7

Prawda jest taka że cała najlepsza trójka LL zgubi jeszcze punkty.Strata punktów przez kluby z Madrytu cieszy,jednak nie wolno nam i piłkarzom popaść hura optymizm.Trzeba robić swoje a efektem końcowym będzie tytuł mistrza.

10

Leo jest kluczem do sukcesów Barcy.Jeżeli On gra dobrze,to i Barca świetnie sobie radzi.Trzymajmy kciuki za Leo,życzmy Mu zdrowia,a wszystko powinno się dobrze ułożyć.

6

„Boisko było w takim stanie, że trudno się na nim grało."

Widać było Ivanowi w tym meczu za bardzo stan boiska nie przeszkadzał.Świetny mecz Chorwata,bez wątpienia ZM.

1

Sevilla już ma awans.

20

Złapałem.Specjalnie Ci tak napisałem,aby pokazać jakie głupoty wypisujesz.Więcej szacunku dla zawodników.To nie Jego wina że jest jak jest,a wyzywanie się na Thomasie jest żenujące.

12

Skoro nie znasz zawodników pierwszej drużyny swojego ukochanego,to lepiej zamilcz.Takie teksty były dobre na początku,ale powtarzane setki razy są żałosne

1

Tak poza tematem to dzisiaj Antonella,dziewczyna Leo Messiego obchodzi 27 urodziny.Oby nie świętowali tak jak Cristiano ,bo pojutrze mecz.Sto Lat!

0

Leo musi się mocno postarać jeśli chce zdobyć króla strzelców.Z zawodników którzy będą się liczyć,a mają już parę bramek,to napewno CR7 i Benzema.Obaj znacząco podreperują statystyki w rewanżu z Shalke,lecz Leo to Leo :)
Tytuł króla strzelców nie jest najważniejszy,jednak miło bo było gdyby trafił w ręce kogoś z Barcy.Zobaczymy jak się potoczy ta rywalizacja,i na kogo(jesli przejdą dalej) trafią Barca i Real.Nie ma co ukrywać że w dużej mierze od przyszłych rywali zależy ile poszczególni zawodnicy mogą strzelić bramek.Patrząc na szczęście "Barcy" w tej edycji,Leo może mieć trudno o króla strzelców,jednak z nim to nigdy nic nie wiadomo.Tak jak wspominałem,najważniejszy cel w tej edycji to finał LM,a jeśli przy okazji uda się zdobyć dodatkowe nagrody piłkarzom Barcy,to będzie bardzo miło.

0

Alves, któremu kontrakt kończy się w czerwcu, podejmie wkrótce decyzję o swojej przyszłości. Piłkarz ma kilka ofert, ale nie z FCB. [RAC1]

ciekawie się robi..

0

Dziennikarz As-a i jego wypociny:

https://x.com/J_Krecidlo/status/570356565443612673/photo/1

J.Kręcidło

1

"Nie skupiam się na tym, że nie wykorzystał karnego, tylko na tym, jak fantastyczny mecz rozegrał.Odbierał piłki, asystował, to zawodnik kompletny."

Świetne podsumowanie wczorajszej gry Leo.Nie można zapominać o nie strzelonym karnym,jednak krytykowanie całego występu Messiego przez to zdarzenie jest głupie.Gdyby nie Leo to wynik byłby zupełnie inny,Suarez nie miałby tych piłek co miał,ale najlepiej krytykować zawodnika po nietrafionym karnym...

2

Śmieszą mnie bardzo opinie ludzi którzy mówią że City mogło ugrać remis,czy nawet wygrać to spotkanie.Równie dobrze gdyby Barcelona wykorzystała swoje sytuacje w pierwszej połowie i karnego to z City nie byłoby co zbierać.Idąc tokiem anty kibiców Barcy,licząc klarowne sytuacje w tym meczu dla obu drużyn,wynik mógłby być spokojnie 7:3(dwie bramki Suareza,karny Leo,poprzeczka Alvesa,setka Neymara,bardzo dobra sytuacja Suareza(a nawet dwie)),w City strzał Dżeko i kogoś jeszcze :P.Bądźmy obiektywni w swoich ocenach.Barca była lepsza,w pierwszej połowie zmiażdżyła City,lecz pozostaje niedosyt z zmarnowanych sytuacji.Ogólnie rzecz biorąc wynik nie oddaje tego co działo się na boisku.Do czego można się przyczepić po tym meczu to to że Barca nie potrafiła dobić City gdy była ku temu okazja.Nie ma co jednak narzekać,przed spotkaniem taki wynik każdy brał w ciemno więc jest dobrze.

0

Obok Pique i Suareza najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu,jednak niewykorzystany karny obniża jego notę.Występ jak najbardziej na plus,udział przy obu bramkach i dobre statystyki to potwierdzają.

9

Tylko karny,karny,a nikt nie napisze o zasługach Leo przy obu bramkach oraz świetnych statystykach w tym meczu.10 udanych dryblingów,2 kluczowe podania,2 celne strzały,4 odbiory.Jasne że karny obniża mu notę końcową,jednak gadanie że przez niego awans nie jest rozstrzygnięty jest głupotą..

1

Dla mnie Messi zagrał super zawody i obie bramki Suareza padły dzięki jego zasłudze.Gdyby strzelił karnego to dla mnie bez wątpienia ZM.Leo musi popracować nad tym elementem bo ostatnio coś u niego nie tak z tymi karnymi.Barca rzadko dostaje jedenastki więc Leoś odzwyczaił się je strzelać.Tak na poważnie to mamy dobry wynik przed rewanżem, i pozostaje dopełnić formalności na Camp Nou.Nie roztrząsajmy tej sytuacji Messiego bo nic już nie zmienimy.Równie dobrze Neymar mógł wykorzystać setkę która miał,czy Suarez gdzie wychodzi sam na sam...Takie gdybanie do niczego nie prowadzi.Trzeba pokazać moc w Barcelonie.

17

Messi 11 sezonów w Barcelonie 59 karnych
Ronaldo 6 sezonów w Realu 59 karnych

2

Nie tylko Yaya Toure odwiedził przyjaciół z Barcelony.Podobnie postąpił Victor Valdes.

16

Pellegini jako trener nie ma za dobrych statystyk z Barceloną.Na 14 pojedynków,12 przegrał,2 zremisował,i ani razu nie wygrał.
Mam nadzieję że 15 spotkanie również będzie przegrane przez Chilijczyka.

0

Na okładce Sportu Leo i Suarez wyśmiewają przyjęcia piłki przez Neymara.

0

Redakcja chyba za bardzo żyje dzisiejszym meczem.Na zdjęciu dali stadion Bolton Wanderers,a przeglądy prasy jeszcze nie ma.Widać nerwówka przed meczem się udziela :)

1

Z Barcelony chyba nikt,zaś z Manchesteru Aguero,Dżeko,Clichy,Zabaleta.

1

Przewidywane składy według katalońskich i hiszpańskich gazet:

/photo/1
/photo/1
/photo/1
https://x.com/D_Demnicki/status/570130628798251008/photo/1

Prawie wszystkie typują Once de gala.Zobaczymy...

0

Jeden z zawodników którzy stanowili trzon wielkiego Manchesteru.Wielki piłkarz,dużo pracujący na dobro drużyny,pozostający w cieniu Beckhama czy Giggsa.Miło się czyta jego felieton,a za przyznanie się do faulu na Messim należy mu się szacunek.Nie każdego stać na takie słowa uznania,jednak Paul to klasa sama w sobie.

1

Pique na konferencji:

" Kolacja z Messim Fabregasem w Barcelonie? To moje prywatne życie, Cesc to mój dobry znajomy - spędziliśmy miło czas. "

'' Busquets czy Mascherano? Trener zadecyduję, kto jutro zagra. Obaj są najlepszymi defensywnymi pomocnikami na świecie.''

''Cieszę się, że znów wracam do Anglii. Mieszkałem tutaj przez trzy lata, i mam miłe wspomnienia z tego okresu. ''

''Zdobyłem już pięć goli w tym sezonie? Cieszę się z tego powodu. Pracujemy nad stałymi fragmentami gry''

twitter/D.Demnicki

0

Alves popełnił jeden poważny błąd w tym spotkaniu,poza tym grał dobrze.
Bravo również popełnił jeden błąd,a co do reszty to nie ma się do czego przyczepić.Dlaczego Alves ma notę wyższą od Bravo,skoro obaj zawinili przy stracie jedynej bramki,jednak Alves dużo bardziej.Podział winy to 80% Dani,20 Claudio według mnie,i takie zachowanie Alvesa spowodowało błąd Bravo.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?