konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Miejmy nadzieję że to będzie dobry tydzień dla Barcy. Pozostaje nam trzymać kciuki za Chelsea, żeby postawiła się Madrytowi i wypompowała ich przed meczem z Sevillą. Wygrana z Atletico i porażka Realu w tych dwóch meczach to idealny scenariusz dla nas. Trzeba wierzyć!
34
Fcbarca cały czas do przodu!
Oby tak dalej! Rewelacja
0
@pele1282 Dobrze się bawią w tej Warszawie, chyba impreza za imprezą skoro już mają zwidy na temat rzeczy które dla nich nie istnieją. Albo szczepionka pokazuje swoje oblicze ????
1
@BarcaInfo Taka jakby pochwała :D
1
@michal26 Według mnie lepiej poczekać z opiniami i samym szczepieniem jakiś czas. Może rok wystarczy. Wtedy będziemy coś więcej wiedzieć o szczepionce, jej działaniu, skutkach ubocznych, i wtedy można będzie wyrażać opinie na ten temat.
1
@MarFan Licząc bez przerwy to tydzień będzie,a jak z przerwami to 10 lat już pykło:D
0
Nic tylko czekać na wejście Busiego za Firpo, przesunięcie De Jonga wyżej, ściągnięcie Pedriego i wpuszczenie Trincao.. Messi patrząc na to to nam zejdzie na trybunach
2
@Janiama Teraz wszyscy umierają na covida. Innych chorób nie ma...
2
@kubix05 Typowy obraz polskiej wsi tamtych lat :) Dziś młode matki mogłyby uczyć się od naszych mam jak podzielić obowiązki i być ogarniętym, biorąc pod uwagę to że teraz mają dużo więcej możliwości.
2
@Wossi61FCB Trzeba było siedzieć w tym domu. To jest przyszłość tego kraju..
0
@barcelonaLM jakieś źródło można prosić?
4
@barcafan9512 Chłopie! Górnik, górnikowi nie równy. Nie porównuj gościa który zapieprza na ścianie do innego który np. siedzi na transporcie i naciska guziki na kolejce.. Tym którzy zasługują dać to co się należy, ale reszcie niestety darmozjadów(sekretarki, cięcie, górnicy pracujący na powierzchni, pracujący w spokojnych sektorach itp.) zabrać i wprowadzić normalne zasady. Zresztą dotyczy to wszystkich "grup uprzywilejowanych" w tym kraju.
0
Jako że jesteśmy poniekąd "uwiązani" mam pytanko do Was ramblowicze. Jest wśród nas jakiś notariusz który mógłby udzielić odpowiedzi na dwa, trzy pytania?
0
@BarcaInfo zrobi z Barcą zrzutę na transfer to można rozmawiać o powrocie. Inaczej tego nie widzę
1
Problemy skoczków w powrocie do kraju. Masa lotów do i z Norwegii odwołana. PZN chce załatwić samolot od naszego rządu.
0
@KmN skąd info o zamykaniu lotnisk? Pytam bo mam tam kumpla i nic mi nie mówił o takich ruchach.
0
@Barcelona92 Państwowe czyt. nierentowne, zamknąć i już nie otwierać. Parę mld wpadnie do budżetu.
1
Po wczorajszym meczu na Santiago Bernabeu widać doskonale ile nasza drużyna ma braków w porównaniu do niektórych drużyn. Zawodnicy Pepa latali po tym boisku do ostatniej minuty, była szybkość, zadziorność, wiara w odrobienie strat, skrzydła fruwały, a u nas niestety ich nie ma.. Każdy zawodnik City chciał przenieść ciężar gry do przodu, wyjścia na pozycję, pozytywna agresja w pressingu. Setien jest w trudnej sytuacji, kadra jest wąska, zawodnicy bez ambicji, z brakami fizycznymi, skupionymi na tym by oddać piłkę Leo, ale mimo to już widać pomysł trenera na drużynę. Niedzielny mecz będzie mega ważny dla nas. Możemy dobic odwiecznego rywala, ale co ważniejsze dla nas, odbudować się jako zespół, podnieść morale, i zjednoczyć się na końcówke sezonu. Mecze LM pokazały że oprócz Bayernu rywale też mają swoje problemy i jest szansa aby powalczyć na tym froncie do końca. Musimy wierzyć, a niedzielny mecz będzie poniekąd odpowiedzią dla nas jak potoczy się ten sezon. Lepszej okazji do odbudowy i zyskania wiary w siebie to mieć nie będziemy.
0
Jeśli Lewy chce być na podium ZP to jeszcze 10 miesięcy takiego grania jak to robi ostatnio i pewnie się mu uda. Narazie nie ma o czym mówić o podium, już pierwsza 5 byłaby sukcesem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Stanowcze nie dla tego transferu!
Ta transakcja nie jest nam potrzebna, to PSG ma problem i nie rozumiem dlaczego mamy iść im na rękę... Wypożyczenie z opcją wykupu to strzał w kolano dla zarządu, z resztą jakakolwiek opcja pozyskania tego zawodnika zamyka nam rozwój klubu na parę lat. Pakowanie takiej kasy w powrót Neymara uniemożliwia nam aktywność na rynku transferowym przez dłuższy czas. Mówię tu o konkretnej przebudowie kadry po ewentualnie nieudanym sezonie, a przy naszym trenerze, wieku kluczowych zawodników, zmianie trenera po sezonie, istnieje taka potrzeba. Neymar to nie ten sam zawodnik co kiedyś, Suarez tez juz nie jest killerem z słynnego tridente i jego sprowadzenie nie jest gwarancją zdobycia trofeów. Według mnie nasza kadra ma wielki potencjał, skład jeden z najlepszych w Europie i problemem nie jest brak Neymara, tylko kwestia motywacji, zaangażowania, taktyki, zbyt asekuracyjnej gry. Zaryzykuje stwierdzenie że Neymar w obecnym systemie gry będzie jednym z wielu, a nie osobą która wygrywa nam mecze. Nie możemy również zapominać o kontuzjach, charakterze piłkarza, zarobkach, braku formy w ostatnim czasie, braku sezonu przygotowawczego... Nie widzę argumentów które by mówiły że to jest to czego nam potrzeba. Nie mamy gwarancji że pan Neymar po nieudanym sezonie w Barcelonie zostanie u nas, może kolejny raz będzie czuł że popełnił błąd. Zostaniemy z 200 mln do zapłaty, zbuntowanym zawodnikiem, kadrą do modernizacji, brakiem kasy, i szukanie trenera który chciałby to wszystko przejąć.
28
Barcelona tez miała lepszy niż Roma. Głupia dyskusja na trzy miesiące przed meczami 1/8.
0
Contratiempo, Tożsamość, Split, Shooter, Blitz, Czerwony smok, Obecność, Prawo zemsty, Księgowy. To tak z marszu, nie wiem czy widziałeś, może coś wybierzesz
5
Strajk? Władze z szacunku dla całego społeczeństwa powinni rozkurzyc ten strajk nim się na dobre zacznie. Dość okradania obywateli przez wszystkie uprzywilejowane grupy społeczne. Etat nauczyciela to 72 godziny miesięcznie, więcej nie ma co dodawać
6
Cochise
Komentarz zbędny, ale jak trzeba to trzeba. Osoba szanowana tutaj, z dużą wiedzą, pisząca mądrze, w swoim stylu, trzyma poziom od lat, ogólnie stara gwardia fcbarca. Minusów brak, no może jeden.. Zbyt rzadko tu wpada.
0
Powinniśmy być zadowoleni z takiego losowania.Przy tak ciężkim terminarzu i walce na trzech frontach Barcelonie przyda się trochę "lżejszy" mecz w LM.Oczywiście nie będzie łatwo,Roma nie przypadkiem znalazła się w ćwierćfinale,ale nie ukrywajmy Barca jest faworytem tego dwumeczu. Głównym celem jest osiągniecie dobrego wyniku na Camp Nou,tak żeby jadąc do Włoch mieliśmy tylko dopełnić formalności.Jeśli faworyci nie zawiodą to zapowiadają się nam wspaniałe półfinały,niezależnie jakie pary będą wylosowane.
Pozostaje czekać na pierwsze mecze i kroczyć dalej ścieżką która nas zaprowadzi do finału w Kijowie.
3
Zagłosowałem za Liverpoolem. Dlaczego taki wybór? Fajny klub, który gra otwartą piłkę, rzadko się z nimi mierzymy, super kibice więc atmosfera gwarantowana, i nie jest to rywal takiej klasy jak Bayern czy Real. Nasi zawodnicy wydają się być troszkę przemęczeni więc taki przeciwnik byłby w sam raz.
Inne pary chciałbym takie :
Bayern vs Sevilla
Juventus vs Real
City Roma
Gwarancja fajnych meczów w półfinałach jeśli faworyci wygrają swoje pojedynki!
0
"Dzięki nowemu kontraktowi Barça będzie otrzymywać 19 milionów euro rocznie, a Beko zapewni sobie skuteczniejszą reklamę.Od dziś roczne przychody Barçy z tego tytułu będą wynosić 74 miliony euro, na które złoży się 19 milionów od Beko i 55 milionów od firmy Rakuten. "
"FC Barcelona poszerzyła współpracę z firmą Beko, która do 2022 roku zapłaci klubowi 19 milionów euro."
Cytaty z dwóch artykułów na naszej stronie.Ktoś mi powie która informacja jest prawdziwa bo 19 milionów na sezon,a 19 w ciągu 5 lat to wielka różnica. Pytam z czystej ciekawości.
0
Wybacz zapomniałem że Gas ocenia piłkarzy po meczach Barcy. Niemniej jednak zasługuje na wyróżnienie, podobnie jak Ty :)
1
Jest wielu szanowanych użytkowników tej strony, którzy swoimi komentarzami ubogacają tę stronę. Pozwolę sobie wymienić paru których kojarzę, być może ktoś zapomniał i skojarzy że są to osoby wyróżniające się na tym forum. A więc..
Cochise, Don Corleone, Cosinus, Gaspar, Ledsbourne, wspomniany już Pax, Barcainfo..
Nie jestem na bieżąco, i nie wiem czy wszyscy są aktywni, ale zawsze miło było coś przeczytać od nich :)