konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wodztek97 inne wyjście?
0
Zachód powinien postawić sobie za cel zakończenie sytuacji na Ukrainie. Jakimś cudem trzeba przekonać Zelenskiego i Putina że muszą dojść do porozumienia i wytłumaczyć że nikt nie będzie usatysfakcjonowany w 100 procentach. Oddać rosyjski Krym ruskom i te dwie republiki w zamian za wycofanie wojsk i zostawienie Ukrainy w spokoju. Na odbudowę kraju i odszkodowania przyjdzie czas później. Teraz najważniejsze żeby bomby nie leciały z nieba...
2
@Cule1234 Ale on ma przeciąg w głowie...Chyba recepty nie pasują i się mu error włączył.
3
@goldmetaxa Podstawić samolot i pomóc wrócić do kraju pochodzenia.
No chyba że Panowie nie mają dokumentów przy sobie a wiele takich informacji się pojawia
0
@Azi A wojsko siedzi na jednostkach w stanie gotowości i pierdzi w stołki
2
Nie wiem czy Polsce grozi wojna, ale na pewno grozi jej kryzys migracyjno gospodarczy. Polskę zalewa fala uchodźców, a wśród nich wiele mężczyzn niewiadomego pochodzenia. Mam nadzieję że Europa nam pomoże i nie zostawi Polski samej z tym wszystkim. Jedno jest pewne, nadchodzą zmiany i będzie gorzej niż było do tej pory.
1
@LS Pewnie nie dotyczy obcokrajowców siedzących na Ukrainie
5
Oglądam polsat news i nie mogę uwierzyć ile młodych chłopów w punkach recepcyjnych... Nie są to rodowici Ukraińcy, ale ilość mężczyzn którzy nie chcą walczyć i pomagać jest szokująca. Wolontariuszki z Polski noszą skrzynki z wodą a Ci stoją i palą fajki...Nie chcą walczyć ok, ale mogą pomagać w inny sposób
0
Sankcje i jeszcze raz Sankcje na burżuazję z Rosji. Samego Władka zostawić w spokoju, ale trzeba dowalić szlachcie i beznesmenom i przyjaciołom Putina z Moskwy. Wczoraj wielu mówiło o uderzeniu w oligarchów, ich biznesy, dobra majątkowe, życie w przesadnym luksusie. Kto jak nie Rosjanie mogą powstrzymać szaleńca?
9
Zachód powinien robić porządki z oligarchami w Rosji. Kto jak nie oni mogą powstrzymać Putina? Zablokować konta, wywalić dzieci z prestiżowych szkół, zamrozić lotniska dla nich, zająć jachty, wstrzymać interesy na całym świecie itd. Zostawić ich z niczym aż coś zrobią dla pokoju. Jeśli oni nie zostaną ograniczeni to Władek się nie cofnie. Głupie zebrania przywódców, potepanie agresji i jednoczenie się z Ukrainą nic nie daje.
2
@mat32 Znam dużo Ukraińców i większość z nich jest z terenów gdzie mówi się po ukraińsku, czyli z centralnej i zachodniej Ukrainy. Im bardziej na wschód to ten język jest bardziej rosyjski czego Ci pierwsi nie lubią, choć wielu z nich włada obydwoma językami. Ogólnie mentalność tego narodu jest taka,przynajmniej u młodych ludzi, że oni nie są przywiązani do swojego kraju i w razie wojny większość opuści swój kraj bez żadnego żalu. Młodzi faceci nie będą ginąć za ojczyznę, zostanie wojsko i starsze osoby a resztę zaleje Europe niestety.
0
@Dundersztyc Uwierz mi że mam pojęcie o biegach bo sam je trenowałem, a moi znajomi to członkowie kadry którzy są w Chinach. Kasa na te dyscypliny jest, są treningi na lodowcach, jest sztab, serwismeni, stypendia, jest kasa. Nie rozumiem tylko dlaczego jadą tam zawodnicy którzy tracą do najlepszych po parę minut na 15 km biegu. To jest różnica klas. To tak jakbyś w lidze zestawi tabele z drużyn ekstraklasy i B klasy i kazał im grać o mistrza. Od czasów sukcesów Justyny i Małysza wiele się zmieniło w zimowych dyscyplinach, warto poczytać a później się wypowiadać. Oni żyją z sportu, nie muszą nigdzie pracować.
0
@hayek Rozumiem. Nie mówię o sankach, bobslejach, figurowym czy jakimś pipe.. Mówię o sportach które można trenować w Polsce i to z powodzeniem.
1
Oglądając olimpiadę i poczynania Polskich olimpijczyków trzeba stwierdzić że 3/4 z nich jeździ tam na wakacje.
Skoczkowie, jeden biegacz, jedna biegaczka, alpejka, trzech łyżwiarzy, może biathlonistka i reprezentacja kompletna. Od lat to samo, ZO a LIO to niebo a ziemia... Zwłaszcza biegi i biathlon strasznie kuleją u nas, a w tych sportach mieliśmy sukcesy wcześniej.
Dramat jak na prawie 40 milionowy kraj
22
Dembele, Messi i Neymar w jednym klubie? To jest hit.
Barca kupiła Dembele aby zastąpić Neymara, Neymar odszedł aby uciec z cienia Messiego, który odszedł żeby znowu go przyćmić. Do tego Mbappe który jest gorszy od Dembele,normalnie transferowy szał...
2
Tenis zawsze kojarzy się z kulturą ale w Australii mają z tym duży problem.
Stosowanie masek też przychodzi z trudem w tym bardzo restrykcyjnie podchodzącym do pandemii kraju..
1
@tbas Wiadomo że nie wszyscy i to zaznaczam ale dużo młodych w naszej armii idzie tam tylko po to żeby się dorobić szybko fajnej emerytury i zarabiać fajna kasę bez większego wysiłku. W czasie wojny to nie wiem czy będzie miał nas kto bronić he he.
11
Z kontaktem wychodzi jakieś dwa miliony euro na mecz...
Masakra
1
@Bobo25 Tak. Musimy w końcu pokazać że mamy jaja jako klub i nie będziemy ulegać żadnym presjom agentów. Agent celowo powiedział to co powiedział żeby tylko dograć sezon na spokojnie i zgarnąć kasę z Dembele za podpis w lipcu. Nikt nie będzie groził nam sądem. Zresztą Barca ma tyle argumentów po swojej stronie że śmiało mogą się sądzić jakby coś. W meczu z Realem Dembele zagrał dobrze, ale nic z tego nie wynikło. Zawodnicy z taką gaża robią różnice i wygrywają mecze jeśli drużyna gra dobrze, a nasi w tym meczu grali dobrze jako drużyna.
2
Nowy dzień i mam nadzieję że dziś nastąpi finał tematu Dembele.
Po wypowiedzi agenta Barca powinna grać twardo i krótko. Podpisujesz kontrakt na naszych warunkach tj obniżenie pensji i premie za ilość spotkań min 80 procent, trójka ZP, wygrana LM itp. Jeśli się nie zgadzają to oficjalny komunikat że spędzi resztę czasu na trybunach. Wszystko będzie w rękach Dembele. Barca określi się jasno i jeśli francuz chce grać to zmieni klub jeszcze w styczniu, a jeśli wybierze kasę to tylko potwierdzi to na czym mu zależy. My budujemy nowy projekt i trzeba ogrywać kogoś kto będzie stanowił o sile Barcy na następne lata, a pół roku to bardzo dużo czasu dla Xaviego. Dembele rozegrał 128 niepełnych meczów i każdy jego mecz kosztował 2 mln euro. Pytanie kto na tym biznesie zyskał jest bez sensu...
2
@tomek8756 Wystarczy spojrzeć na tą galę żeby wyciągnąć wnioski. Gratulacje i do zapomnienia
13
Po płaczu na ostatniej gali dali Lewemu nagrodę pocieszenia i wszyscy zadowoleni.
5
Jedenastka roku podsumowała sama tą galę. 3 3 4 i Ronaldo w ataku
0
@kazbychu. Co tam mówił, możesz coś więcej?
0
@amanter Może i tak ale w przeciwieństwie do Roberto dostępny dla trenera.
0
@Radzio_94 Puiq może się ogarnąć. Jest jeszcze młody, ma motywację, dużo do udowodnienia wszystkim, zna młodych i łatwiej się będzie z nimi zrozumieć. Na zmiennika w drugich połowach jak znalazł moim zdaniem. Roberto to przeszłość
1
Wczorajszy mecz znowu pokazał że linia pomocy Barcy jest do przebudowy i to od kliku lat. Tyle miejsca ile zostawiali Busi z De Jongiem to nie było już dawno w meczach z Realem. Spóźnieni, źle ustawieni, zagubieni ( holender). Młodzież puka do wyjściowej jedenastki coraz bardziej, można powiedzieć że wali rękami i nogami. De Jong jest do sprzedaży. Ile można czekać aż jeden z najlepszych pomocników w Europie parę lat temu odpali? Busi do głębokiej rotacji i nauki młodych może być. Nie wolno zapominać o dziku Roberto który na ławce już nie powinien zasiąść w tym klubie nawet. Rewolucja musi być. Pedri, Nico, Gavi, Puiq i Busi to powinien być nasz trzon lini pomocy.
1
@GeneralXavi Głównym powodem jest ta cała transmisja energetyczna, a Polska na tym najwięcej straci. Pomijam już fakt że zamykanie kopalni powinno zacząć się już jakieś 10 lat temu i stopniowo iść w odnanwialne źródła energii. Górnictwo w Polsce ciągnie ten kraj na dno już od paru lat, i jeszcze się będziemy z tym trochę męczyć.
9
Tylko trybuny i treningi. W meczach dawać szanse młodym. Dembele będzie grał na pół gwizdka żeby się tylko nie połamać do czerwca, a nam trzeba 11 zawodników którzy będą walczyć dla tego klubu.
1
Nie ma chętnych na Dembele? Jakoś mnie to nie dziwi. Nie pokazał nic w Barcy przez tyle lat i nic więcej nie pokaże bo za chwilę znowu szpital będzie i żadne obniżki wynagrodzenia tego nie zrekompensują.Jeśli Xavi go zostawi to będzie jego najgorsza decyzja w dotychczasowej karierze trenerskiej.