4

@Ptasior Dzik niesamowity był z niego

0

@RosjaninBut Po akcji marszałka to możemy płakać i nie będzie do śmiechu. Najważniejsze że będziemy otwarci i tolerancyjni

6

https://x.com/FundOcalenie/status/1738269961699656087

Polscy żołnierze marzną na granicy, duża część spędzi święta poza domem a ten w przedświąteczny czas cyka selfie w sejmie. Robienie sobie zdjęć z ludźmi (przestepcami)którzy wielokrotnie złamali prawo i przekraczali nielegalnie granice to chyba nie za mądry ruch ze strony marszałka

1

Doszlo do tego że tvn będzie mniej stronniczy niż tvp. Polsat zyska dużo widzów na to wygląda

3

@kubix05 Wieszałem takie!
Piękne czasy

0

@arasz1819 Nie nie podoba mi się tvp i oczekuje zmian tylko nie takich. Piszesz że za po i sld telewizja była zwykła,a za pisu w 2005/2007 znowu była niezwykła..później zwykła do 2015 i znowu niezwykła.
Normalnie nienormalne

1

@arasz1819 A dlaczego ma być szczujnią peowska? Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że chcą zrobić to samo tylko w drugą stronę

7

Patrząc na to co się dzieje w polityce i tvp człowiek zaczyna sobie uświadamiać że tam nie chodzi o dobro mediów,przekaz,rzetelność itd.tylko o obsadzenie stanowisk swoimi. Nakręcanie akcji o 2mld dla telewizji, protesty,hejt a teraz sami dają 3 tylko ze różnica taka bo dadzą swoim i to już nie przeszkadza.. Ludzie powinni mieć prawo wyboru co chcą oglądać i jakich informacji słuchać, a nie ze wszystkie media w Polsce będą mówić to co chce władza, ta czy poprzednia. To nie Rosja czy Korea. Nie podoba mi się przekaz to przełączam stację. Moim zdaniem rząd strzela sobie trochę w kolano tymi drastycznymi decyzjami, mogli to zrobić bardziej cywilizowanie. Zmiany w tvp były konieczne, ale nie tak jak to robi Tusk.

1

@barteq Dokładnie! Klub powinien te 3 bańki ściągnąć od piłkarzy z przyszłej wypłaty. Może by coś zaświeciło w tych głowach. No chyba że 'grają''na zwolnienie trenera to wtedy inna bajka

0

@Bobo25 Tego się można było spodziewać,a w styczniu powiedzą że nie ma pieniędzy i niestety nie z ich winy nie spełnią obietnic.

0

1

Braun od rzeczy, ale o Tusku i Unii w punkt.

2

Błaszczak zaorał.
Jak go nie lubię to tu idzie mocno

0

@Emhyr wcale bym się nie zdziwił jakby to była prawda

1

Budka coś wziął bo bredzi jakieś kocopoły

10

@A4ron Może być, nie trzeba daleko szukać pamięcią. No chyba że młody jesteś

7

Najgorsze dla Polaków jest to że nic się nie zmieni...Tusk będzie grał,a reszta będzie tańcować i klaskać rękami.
Najlepszym liderem byłby Kosiniak ale niestety już został gdzieś w cieniu. Może na tym dobrze wyjdzie w dłuższej perspektywie czasu,oby. Szowman błyszczy przed kamerami ale i tak będzie Tuskowi buty wiązać, a Donald szefów ma za granicą. Cięższe czasy idą niż były

1

Dwa słowa o wczorajszym meczu to takie że po prostu nie przystoi Barcelonie tak grać. Mając takich piłkarzy grać taką kupę to jest naprawdę wyczyn.

0

@norbi77 Ten projekt jest zamrożony. Chcą nowy zapis który jest w ustawie wiatrakowej

0

Zamrożenie cen energii tylko na pół roku 2024 i 5 procent vatu na żywność..
Szykują się wielkie podwyżki wszystkiego po nowym roku.

4

Występ Lewego można długo komentować, ale to co zrobił z akcją w 86 minucie to kryminał. Zrozumiem że chciał strzelić sam i poprawić wizerunek w tym meczu, ale ludzie nie z takim przeciwnikiem i nie z taką skutecznością co ma Barca obecnie. Powinien podać do kolegi i byłoby pewnie 2:0, a nie nerwy do końca..

2

@Nazio_87 Robią z sejmu cyrk, wszyscy bez wyjątku. Nie ma się czym zachwycać

0

@udarpawarotam 55 tysięcy ogląda a miliony głosują. Później mamy takie rządy jakie mamy

0

@Criss18Barca Może prezydent zrobi opozycję i da budować rząd Kosiniakowi, który byłby premierem.
Taki scenariusz wiele by namieszał j pokazał siłę "demokratycznej opozycji."
Ciekawe co wtedy Szymonek by zrobił i jakby zachował się Pis.

3

@BorzyKrzys Jak Tomasz czuje głosy to trzeba do specjalisty a nie do klawiatury za siadać

0

To co? Zaczynamy się niemieckiego uczyć? Zostanie naszym urzędowym

17

@majkel95 Dla niektórych kościół to więcej niż budynek czy ksiądz, także nie ma się co wyśmiewać

0

@draxidox Wstyd za takich ludzi.
Szkoda że takie osoby też mają swoje głosy w wyborach.
Żal.

0

Wynik wydarty w ostatnich minutach i to cieszy, ale mecz pokazał że Xavi nie umie ustawić drużyny, taktyki zero, zmiany nic nie wnoszą do gry. Na dłuższą metę to ciężko patrzeć z optymizmem na naszą grę

0

Rafa lub Lamine za Lewego, Ferran na 9 i może ofensywa jakoś zacznie wyglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?