konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fermin druga brameczka. Szacun
3
Fermin strzela 5 gola na IO i jeszcze ma asystę. Taki zawodnik potrzebuje minut i musi je dostać. Barca lub wypożyczenie,ale systematyczna gra to mus.
1
To nie chodzi o to że Olmo jest słaby, bo nie jest, ale... Nie jest nam potrzebny bo mamy zawodników o takim profilu i na pozycję na której gra Olmo, natomiast nasze braki na Dm czy skrzydle dalej pozostają. Gdybyśmy mieli kompletną kadrę i fajne finanse to ok niech biorą Olmo jak chcą, ale nie w takiej sytuacji..
2
Fermin od początku pokazuje że warto i trzeba na niego stawiać. Oczywistym jest że przyjdą słabsze momenty,ale to co robi od ubiegłego presezonu broni się samo. Jak kupią Olmo to będzie kompromitacja obecnych władz. Fermin, Gavi, Pedri trzeba nimi grać i mądrze rotować chłopakami.
0
Flick zachwycony młodzieżą i miejmy nadzieję że słowa o otwartych drzwiach do pierwszej drużyny dla nich to prawda. Wielkim testem trenera będzie początek sezonu i granie zawodnikami w formie. Jeśli tu Hansi ulegnie to nie ma co marzyć o poprawie sytuacji w klubie i jakiś tytułach.
0
@Popitek12 oczywiście zdrowie to sprawa ważna, ale jak się go nie ma to się rzuca w ogrodzie a nie na IO.
4
Występ Polaków w pchnięciu kulą to porażka. Nie rozumiem kto zatwierdza występy takich turystów na IO. Goście rzucają cały rok po 18/19 m a liderzy w tej grupie eliminacji blisko 22.
I najlepsze to zdziwienie naszych że coś nie wyszło...
0
Olmo
No z żadnej strony mi się ten transfer nie spina, ale obawiam się że Barca go ściągnie. Ofensywny pomocnik z dość słabym zdrowiem, z 6 letnim kontraktem i za wielkie pieniądze. To się kupy nie trzyma i albo chcą jakiś wałek przy tym zrobić, albo serio u nas pracują idioci.
Lepiej zostawić kasę i przeznaczyć na uleczenie finansów klubu.
1
Djokovic dwa przełamania i 3:0 w pierwszym secie. Gładko idzie narazie
4
Olmo pokazał się z bardzo dobrej strony i trener powinien mu podziękować za swoje błędy przy zmianach.
Z Ferranem trzeba rozwiązać kontrakt, niech nie blokuje miejsca w składzie, bo to co pokazał dziś to dno dna.
6
Słowacy już niestety bez sił i ciężko im będzie o wygranie tego meczu..
Gość cały mecz wali innych po głowach, i na koniec jeszcze strzela bramkę. I już go chrzcza graczem meczu..
0
Przyjął mocną piłkę prawą nogą i strzał z lewej. Pięknie to wyglądało i efekt jest.
15
@TheNekro94 Fakt faktem żeby nie wiadro pomyj to by z tego zrezygnowali. Prawie 70% popiera to nie mieli wyjścia
5
Nasi awansowali ostatni, odpadli pierwsi. Zapamiętam garniaki Probierza i to tyle dobrego z naszej wizyty w Niemczech.
0
Szczęsny zawodnik meczu u nas a to wiele mówi. Kontrola meczu przez Austrie od 1 minuty i zasłużone zwycięstwo. Czekamy na ucztę o 21.
0
Wiedział jak się wyłożyć i tyle. Szczęsny zadowolony że nie dostał czerwa.
Niestety nasi z dwoma przebłyskami nic nie grają. Wszystkie statystystyki po stronie rywala...
4 wisi w powietrzu
0
Co Ci komentatorzy że teraz Austriacy złapali wiatr w żagle...
Przecież od 1 minuty cisną nas jak chcą
0
Trochę dziwny wybór redakcji jak dla mnie. Cancelo, Felix to nie są rozczarowania moim zdaniem. Nie bez powodu są lekko oddawani na wypożyczenie i nie mają stałego miejsca w 11 swoich drużyn. Frenkie też nie rozczarował w tym sezonie,on rozczarowuje od początku w Barcy.
Araujo rozczarował swoją postawą mentalną chyba najbardziej a Pedri czy Lewy sportowo.
1
Miejmy nadzieję że Hansick przyjrzy się na treningach dobrze chłopakom i szybko ogarnie kogo trzeba się pozbyć. Oczekuję na początku tylko tego aby stawiał na zawodników w formie, nie na nazwiska,i nie dał sobie wejść na głowę zawodnikom czy dyrekcji. Pytań jest wiele i trener musi szybko znaleźć odpowiedzi. Czy bracia Jao są warci kupna? Czy Lewy ze swoim bajecznym kontaktem to must have dla Barcy? Czy wszyscy w pomocy będą czuć się ważni i potrzebni? Kim obstawić skrzydła? Czy Roberto powinien dalej być na wakacjach? I tak dalej i tak dalej..
1
Sędziowanie we wczorajszym meczu to dno i osobny temat na dyskusje, ale postawa naszych niektórych zawodników to wstyd dla nich samych i dla kibiców. Szkoda tu się rozpisywać bo wiele zostało powiedziane, ale klub powinien mocno się zastanowić nad obecnością takich zawodników jak Cancelo, Frenkie czy Lewy na następny sezon. Koniec sezonu, smutny koniec dla nas. Jedynie minuty Roque,Fermina Forta mogą troszkę osłodzić nam końcówkę sezonu.
0
Wielka koalicja a już tam iskrzy. Marszałek boi się poruszać tematu aborcji przed wyborami bo słupki się mogą nie zgadzać.. Pis to był hit, ale to co się teraz dzieje to jest kosmos.
Hołownia z numeru jeden po wyborach stał się nieogarem,zatracił swój "blask"Tusk się wycofał bo rolnicy robią dymy, lewica sama orze koalicję..
Robią jakieś głupie głosowania w Sejmie i myślą że tym zmienią konstytucje, a tu ważne sprawy ( wysokie ceny prądu, wojna na Ukrainie, protesty rolników, zielony ład itd) czekają na decyzje.
Oj, słabo to wygląda.
4
@HighestInTheRoom
Przed chwilą w programie gość z PO odpowiadając na pytanie redaktora co z CPK mówi że on jest za rozbudowa lotniska na Okęciu i portów regionalnych. Redaktor dopytuje w którą stronę chcą budować jak z jednej autostrada a z drugiej miasto.. Podsumował że chyba już rozumie że rządzący nie pójdą w budowę CPK, na co poseł wzruszył ramionami i pozostał cicho.Tusk nie zagrozi kolegom z Niemiec, a potencjalna budowa CPK to straty milionów euro dla ich gospodarki.
0
@RosjaninBut Najlepiej wyprać mózgi dzieciom i później dać im prawo głosu od 16 lat. Na pytanie kto był pierwszy w polityce? Kosiniak czy Kamysz? Odpowiedzi były pół na pół..i to jest prawdziwy obraz wiedzy o polityce wśród młodzieży. Piszą i mówią co internet powie, oczywiście nie wszyscy ale większość
2
@draxidox Nie ma się co dziwić. Najważniejsze dla nich konkrety to "naprawa praworządności", obsadzenie stołków swoimi i "rozliczenie" poprzedników. Dobro kraju, gospodarka, wysokie ceny energi, żywności, życia,protesty rolników itd to tematy do których lepiej się nie odnosić
13
@hayek ale jak to? Przecież tylko Pis kradł i rozpuścił prezesów wszystkich spółek, a Ci robili co chcieli.
Teraz trzeba wszystko rozliczyć i zastąpić stołki nowymi twarzami. Tyle i aż tyle..
1
W końcu!
Jesteśmy dziadami oficjalnie
0
Czytając LR dzisiaj można pomyśleć że Polska to tylko kraj dla młodych,ynteligentnych ludzi z prawem do wszystkiego. Senior chce jechać na marsz to niech jedzie. Jesteście wielce tolerancyjni, nowocześni, postępowi a nie pasuje Wam jak pare dziadków spędza czas. Zmieńmy konstytucje i dajmy prawo głosu od 18 do 20 roku życia gdzie większość nie ma pojęcia o prawdziwym życiu w tym wieku. Senior ma swoje prawa, wyznaje pewne wartości, przeżył życie i nie mamy prawa mówić im jak mają żyć. Odstawcie politykę co niektórzy na bok, bo pisząc za tłumem brednie tylko szkodzicie sobie i swojemu zdrowiu.
5
@Alex1995 Kogoś to jeszcze dziwi?
Koryto te samo ale świnie jeszcze gorsze
2
@Rl9k1nG woda powinna lecieć mocno przy odpowietrzaniu. Jeśli tak się nie dzieje i kaloryfer jest nadal zimny to trzeba dopuścić więcej wody do instalacji. Zawór znajduje się przy piecu /pompie.
4
@hayek A to dopiero początek. Ludziom jeszcze się czkawką odbije ta "koalicja"