9

Początek miał dobry Rafał ale już się zaczął gotować.

3

Teraz go Karol załatwił. Dobre zagranie, widać że czekał na ten moment. A Trzaskowski nie wiedział jak wybrnąć i powtórzył słowa Nawrockiego z prześwietleniem przez służby

0

Ciekawe kiedy Rafał przepijał z Mentzenem czy Trumpem na "Ty"?

2

Nie ma zielonego ładu a 1 kw już ponad 1.20 zł. Od lipca około 1.50.

4

Szkoda że Trzaskowski nie odpowiada na pytania. Gotuje się Rafałek

1

Trzaskowski już zaczyna. Pis to, Pis tamto, Pana środowisko.
Nawrocki chociaż atakuje Trzaska i jego urząd.

2

@IronMan43 Komu zależy może wrócić i zagłosować w kraju skoro chce tu mieszkać na stałe to chyba żaden problem przylecieć, zagłosować i odwiedzić rodzinę.

0

Co myślicie o głosowaniu Polaków mieszkających na stałe za granicą? Tak czy nie? Jak dla mnie nie.

4

Taki wynik wyborów to wyraźny sygnał dla uśmiechniętych rządzących że trzeba się brać do roboty. W następnych wyborach do Sejmu mogą przegrać z kretesem, bo jak widać prawica ma się dobrze. Wątpię że Tusk coś z tym zrobi, prędzej będą kombinować jak tu jeszcze więcej ukraść póki są u władzy.

0

Za 15 minut komisja powinna podać frekwencję do godz 12. Na ten moment spływają informacje z pojedynczych komisji i frekwencja jest dużo słabsza niż w 2020 roku. Różnica wynosi 5, 7 a nawet 10 procent mniej niż pięć lat temu.
Pamiętajmy że to godzina 12 i wiele się może zmienić.

0

@Danny Gaucho oczywiście że nie. Dlatego piszę " mógłby". Wiadomo że każda decyzja zmienia obraz meczu.

0

@Danny Gaucho Minus po jednej bramce dla nas i Realu.
Trafiony karny
Zaliczona Fermina

0

Gdyby wczoraj sędzia stanął na wysokości zadania to wynik mógłby być 5:2 plus gra z przewagą jednego zawodnika od pierwszej połowy. Jeśli dodamy do tego zmarnowane okazje jednych i drugich to spokojnie mogliśmy oglądać z 10 goli w hitowym meczu LL.
Świetne zakończenie sezonu, teraz tylko przypieczetować to wygraną w czwartek i świętujemy.

2

De Jong się dziś wylosował idealnie na taki mecz. Szkoda że od początku w Barcy ma taki jeden mecz na klika przeciętnych lub słabych.
Ja się na niego nie nabiorę. Wolę przytulić kasę i stawiać na Casado / Barnala.

3

Dobrze że Araujo ławka. Myślę że z nim byśmy stracili punkty dzisiaj.
Olmo kolejny słaby występ.
Cubarsi jakiś nieswój dzisiaj.
Szczęsny jedna dobra interwencja, ale za to w kluczowym momencie.
Reszta dobrze lub bardzo dobrze.
Rafa, Ferran, Yamal, Pedri super!
Christensen powinien zostać w miejsce Araujo.

0

Mam nadzieję że ta przegrana Barcy w LM da trochę do myślenia Flickowi. Uwielbiam tego trenera i szanuje bardzo, ale w następnym sezonie musi lepiej zarządzać minutami. Było wiele spotkań gdzie wygraliśmy wysoko a taki Fort, Martin, Ansu, Torre nie wchodzili z ławki a później się ich rzuca na jak nie ma kim gra w kluczowych meczach sezonu.
Lewy wiele razy kopał się po czole a grał po 90 min i kontuzja w takim momencie musiała się zdarzyć, Kounde grał wszystko, Pedri też wiele minut, Raphinha, Yamal.. Dał pograć Ferranowi, Ferminowi ale to są nasi 12/13 zawodnicy. Potrzebujemy trochę odświeżyć i uzupełnić kadrę i to jest klucz do fajnego przyszłego sezonu. Araujo,De Jong to fajne okazję na zarobek i może się ktoś nabierze.
Marzeniem jest jakiś dzik na LS, żeby Balde i Martin mogli się skupić głównie na obronie. Ktoś na SO i jakąś dziewiątka do odgrywania się żeby wskoczyć do podstawy. Szeroka kadra to podstawa ale czy nas na nią stać to czas pokaże.

0

Wczorajszy mecz to było mega widowisko, ale też trzeba przyznać że słaby mecz Barcy która mogła spokojnie pyknąć Inter. Pierwsza połowa to dramat w naszym wykonaniu i na poziomie półfinału LM takie coś się nie może zdarzyć. Tylko Yamal i Inigo zagrali dobre 45 minut. W drugiej odsłonie wyglądało to lepiej u nas jako zespół ale zawiniły jednostki. Nie mam pretensji do Forta, Victora, Martina bo to Flick na nich nie stawiał gdy wygrywaliśmy po 4:0 swoje mecze a oni grzali ławę. Mam pretensje do Araujo, ale to już pisałem przed meczem że tak będzie, do Olmo który nie spelnia oczekiwań, do Wojtka który nie daje nam nic ekstra, do De Jonga który gra jak na treningu, do Garcii który w takim meczu lekceważy powroty do obrony. Yamal,Pedri, Rafa są zmęczeni. Wiele razy ratowali nam Barcę i po prostu zabrakło sił i wykończenia temu pierwszemu.Ferran bez podań, wyczekiwany Lewy nie zrobił nic więcej, nawet zmarnował świetną okazję.
No nic, tak musiało być. Mam nadzieję że pożegnamy Araujo j Jonga po tym sezonie. Trzeba się odciąć od tych porażek grubą kreską.

2

Flicku wpuść proszę tęgo Lewego. On napewno coś strzeli.

0

Olmo tragedia. On nie biega, nie pressuje, nie kreuje, nic. Pół roku w szpitalu to powinien biegać za dwóch a tu kolejny mecz widmo.

0

Dwóch rezerwowych tego sezonu truchta sobie i głęboko ma walkę, zaangażowanie, o świeżości nie wspominając. Olmo i Garcia.
Oboje powinni robić za dwóch a tu wywalone.

1

Garcia jaki powrót! Gdybym był ktoś na ławce konkretny to od razu do zmiany za takie zaangażowanie..

1

Ależ ten czas się będzie dłużył do jutrzejszego meczu. Obawy są, ale to normalne z takim przeciwnikiem, gramy na stadionie rywala i z rozsypaną linią obrony. Jak Barca ma przegrać to niech przegra z fajnym, mocnym Interem. Trudno będzie znieść to że będziemy ich cisnąć, a oni trafią jedna bramkę po różnym i autobus. Oczywiście wiem że tak grać też trzeba umieć, taktyka i słuszny awans bo bramka strzelona więcej, ale chciałbym żeby w tych polfinalach wygrał po prostu football.
Pierwsze minuty będą kluczowe. Koncentracja od początku do końca i powinno być dobrze.

0

@Gaucho Wielki problem dla Flicka z tym brakiem Balde. To najważniejsze ogniwo jakiego nam teraz brakuje. Inigo wyląduje na LO,a jak pokazała druga połowa z Interem nie czuje się tam dobrze. Jest za wolny. W połączeniu z nieobliczalnym Araujo na SO może to być tykająca bomba. Może lepiej żeby zagrał Christensen albo Garcia na LO a na prawej Gavi np. Jakoś się ufam Ronaldowi, za dużo nam zawalił w ważnych meczach o stawkę.

0

Liczę że Balde zagra. A jeśli nie to może 3 SO plus dwójką DP.

2

@Pnog37 Araujo jest taki elektryczny. Nigdy nie jestem pewien co zrobi, moim zdaniem głowa mu nie dojeżdża. Wczoraj to chyba od niego się odbiła piłka przy straconym golu, z Interem trzecia bramka też na jego konto w dużej mierze. Na LO sobie nie da rady bo coś odwali a zmiana z Inigo na LO to już ostatnio było widać że to zły pomysł.

3

Flick ma o czym myśleć po wczorajszym meczu i przed spotkaniem z Interem. Mecz pokazał że :
-nie mamy ławki co może być kluczowe we wtorek
-nie można liczyć na takich zawodników jak Fati czy Araujo
-coraz bardziej widać zmęczenie Pedriego
-Balde musi zagrać na lewej a Garcia na prawej. Fort, Araujo czy Martin nie mogą wyjść na boisko w takim meczu
- Olmo musi się ogarnąć bo wczoraj po 25 minutach na boisku oddał strzał, a chwilę później był faulowany. Zero konkretów, nawet nie był pod grą, nie wiem ile miał kontaktów z piłką, ale przez pół godziny niewidoczny. Przez swoje kontuzje nie ma tyle minut w nogach co inni więc powinien trochę zasuwać a i tego nie ma
- trzeba poprawić defensywę. Znowu gol z niczego i trzeba gonić wynik.
- Christensen to facet na którego Flick może liczyć. Tyle nie grał, wchodzi i wygląda przyzwoicie w porównaniu do naszego kapitana to profesor
- De Jong więcej konkretów do przodu przy takich autobusach

Musimy to wygrać. Może być 1:0, ale trzeba to przepchnąć. Później niech się dzieje co ma się dziać

1

Olmo faulowany i chociaż wiemy że gra w tym meczu. Kolejny występ bardzo słaby.

6

Martin, Fort, Araujo. Żaden z tej trójki nie może wyjść we wtorek na murawę.
Trzeba się modlić o powrót Balde.

0

@Luciano99 Odpoczywał, ale moim zdaniem odpoczynek psychiczny mu się bardziej przyda. Parę minut nie zaszkodzi ale lepiej żeby miał wolne.

0

@BulaKG Zagadzam się ale przegrana we wtorek tak samo popsuje nastroje przed klasykiem i pozbawi nas LM. W lidze bufor jest i teraz nie ma nic ważniejszego niż LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?