5

Flick się denerwuje i wcale mu się nie dziwię. Pewnie jest w szoku gdy widzi na własne oczy co sie wyprawia w tym klubie. Nie zdziwię się jak za rok nas opuści bo zwyczajnie nie wytrzyma tej dziecinady. Brak rejestracji, pozbycie się Inigo , problemy z kapitanem, wypychanie Casado to tylko pierwsze z brzegu problemy dla trenera, nie mówiąc już o wzmocnieniach do klubu.
Chcą przedłużyć de Jonga ? Ok ale dać 5 mln, jak nie pasuje to niech się pakuje. Nie zdziwię się jak za rok dadzą kontrakt Lewemu na 20 baniek i rozbija to na na parę lat.. Dramat

4

Złe wieści dzisiaj w serwisie. Plotki o sprzedaży Casado i przedłużeniu de Jonga to chyba najgorsze newsy jakie mogły nas spotkać. Nie dam się nabrać na Holendra. Wieczny młody talent chce zaklepać sobie u nas emeryturkę , pewnie troszkę obniży kontrakt a Deco bedzie tym zachwycony. Fajne życie w Barcelonie, super pogoda , rodzinka na swoim , on tak kombinuje. Nie ma szans ze w końcu stanie się numerem jeden na świecie na swojej pozycji. Casado musi zostać. On ma Barce we krwi i gra dla klubu który kocha. Jak mam wybierać to bez mrugnięcia okiem stawiam na na Marca.

2

Yamal zapomniał że piłka nożna to gra zespołowa i gra pod siebie.
Oprócz asysty to gra słabiutko. Dawać zmianę

1

Jannik Singer był po prostu lepszy i zasłużenie wygrał. Numer 1 na świecie bezapelacyjnie i jak zdrowie pozwoli to na długo się tam zadomowi

4

Można by rzec że 60 letni dziadek robi w konia już któryś dzień ludzi którzy są szkoleni do łapania takich osób. Słabo to świadczy o naszych służbach i pokazuje że nie można zbyt liczyć na naszych mundurowych. Zaniżanie wymagań przy rekrutacji, dobre pensje, fajne dodatki i mamy obraz tego że niekoniecznie trafiają tam ludzie z pasją, umiejętnościami, ale też tacy chcący zgarnąć szybką emeryturkę. Mówiąc jeszcze o technologii do jakiej mają dostęp to już w ogóle kompromitacja organów ścigania i reszty współpracowników.

2

@Bobo25 Jeśli to prawda to temat można uznać za zamknięty. Zespół ponad wszystko.

1

@Pnog37 powodem jest pajacowanie i szum medialny wokół kadry. Bądźmy poważni.

2

@Pnog37 Przyjechał właśnie i dlatego zawalił.

3

Moim zdaniem Lewy źle to rozegrał. Mógł być zmęczony ,każdy ma do tego prawo ,ale mógł powiedzieć że przyjedzie na kadrę i dogadać się z trenerem że posiedzi na ławce. Tu ewidentnie nie chciał przyjeżdżać,ale po hejcie i tak przyjechał pożegnać Grosika. Tego można było uniknąć a tak przyznał się do błędu.
Wiele zrobił dla kadry i nikt nie miałby mu za złe jeśli zakończy karierę w reprezentacji. Teraz konflikt i obrażanie jeden na drugiego. Słabe to wszystko jak słaba nasza kadra narodowa.

5

Żewłakow bardzo stronniczy komentarz, słuchać się go nie da.
Laporta celuj w tego Nico. On jest szyty dla nas.

0

Christensen na wylocie a szkoda. Ma problemy ze zdrowiem, ale jak może zagrać to prezentuje dobry poziom.
Zarządzanie w tym klubie jest tragiczne. Araujo który nam zawalą mecze też nie jest okazem zdrowia, a zostanie w klubie. Szkoda, wielka szkoda.

3

@Derean De Jong nie pokazał u nas nic tylko przebłyski. To się nie zmieni, nie wierzę w to

5

@GTBTP wybory się skończyły więc UE zacznie cisnąć Tuska i zobaczymy co uśmiechnięty na to. Będzie top cios dla rządzących ale szefowie w Brukseli łatwo nie odpuszczą.

4

Ter Stegen, Araujo i de Jong. Marzeniem jest żeby odeszli z Barcy. Cala trójka słabo wygląda ogólnie na przestrzeni lat pod względem sportowym, a finansowo również byłaby to wielka ulga dla budżetu. Czysta atmosfera, nowy sezon i można grać o trofea.

2

@kondzix2115 Bycie nowoczesnymi to według wielu ludzi główna cecha istnienia w tym świecie. Wpajanie 8 latkom że mogą sobie zmieniać płeć skoro wolą być np chłopcem to też oznaka nowoczesności, rozwody non stop bo nie chce się ludziom starać, przepracować ciężkich tematów w związkach to też życie nowoczesne. Słaba dzietność kolejny przykład nowoczesnych ludzi tłumacząc to trudną sytuacja życiową , a prawda jest taka że tak dobrze jak teraz to się ludziom nie żyło. Kilka przykładów z życia społecznego pokazują w którą stronę idzie świat a tylko w imię tego by być na topie.
Ludzie tracą wartości i to widać i w polityce, w wyborach i codziennym życiu.

3

Jeszcze raz wszyscy razem "Gosia,Gosia, Gosia". Dziś będzie wysyp memów,a tvn i tvp będą sztucznie zachowywać obiektywizm. Po pracy piwo i oglądamy

3

Rafał co przemówił jako prezydent o 21 to zawsze z nim zostanie. ”Brawa dla pierwszej damy! Gosia,Gosia..“
Gwóźdź do trumny politycznej Trzaskowskiego został wbity.
Mieć media,rząd,służby po swojej stronie i przegrać, tego nie da się obronić.
Powodzenia dla nowego Pana Prezydenta. Trudna misja. Trudne czasy.

1

Psg powinno pójść teraz za ciosem i wpakować im jeszcze ze trzy.
Fajnie wyglądają Paryżanie, szybkość, świeżość, pomysł.

0

@Lanosss być może tak jest. Wtedy Lewy powinien zakończyć karierę w reprezentacji i koniec cyrku.

0

@Transu96 a gdzie tam była walka? To była przepaść jak na jeden mecz

0

@Kondziu_FCB o jakich 400 tys mowa? Ciekaw jestem kto tyle wyłożył na Rafała. Przecież u niego wszystko jest ok

0

Lewandowski sobie trochę zawalił wizerunkowo informując o wolnym od kadry. Ma prawo być zmęczonym,ale śmiało mógł sobie odpuścić ostatni mecz ligowy i zagrać dla reprezentacji.
Tam pewnie jakieś wakacje wchodzą w grę, ale nie chce tego powiedzieć wprost. Mógłby przecież pojechać na kadrę jako duch zespołu i wspierać naszych w inny sposób.

3

@Rastafarnianin
Z całym szacunkiem ale nikt o prawicowych poglądach nie zagłosuje na Pana który popiera ludzi którzy chodzą na marsze udając psy i jeden chłop prowadzi drugiego chłopa na łańcuchu. Pan Rafał ma dużo za uszami w tematach swiatopogladowych i ludzi z prawicy nie przekona swoimi poglądami.

1

@Kaktusek I super informacja. Jeszcze nowa umowa dla Bernala i sprzedaż De Jonga.

0

Piękny to był sezon dla kibiców, ale dobrze że już się skończył. Zawodnikom przyda się odpoczynek, naładowanie akumulatorów na nowy sezon. Teraz czas na wielką pracę dyrekcji sportowej i przygotowanie mocnej kadry dla Flicka. Mam nadzieję że to okienko będzie udane i uzupełnimy braki,ale też sprzedamy niektórych i ta drużyna będzie kompletna. Osobiście bym chciał zmiany na pozycji bramkarza, sprzedaż Ter Stegena zostawienie Wojtka i kupno Garci z Espanyolu. Drugą pozycja to sprzedaż Araujo,ale nie wiem kto za niego. Obaj nasi gracze zawodzą w ważnych meczach a zarabiają też nie małe pieniądze. Do rozważenia byłyby moim zdaniem fajne oferty za De Jonga, Lewego i Olmo. Ten ostatni raczej nie odejdzie bo to świeży transfer, De Jong gra w kratkę i to się nie zmieni a Lewy swoje lata ma i ostatnia okazja żeby coś zarobić. Mamy następców takich jak Fermin, Casado, Bernal, Ferran którzy pod okiem Flicka zrobili i zrobią jeszcze duży progres. Potrzeba nam LS i napastnika który za rok wskoczy do 11 na stałe, ŚO i bramkarza.Czas jest, pieniądze jakieś też są, pozbyć się Fatiego, Lenglenta, Torre, Victora rozważyć sprzedaż innych i szukać na rynku wzmocnień na cztery pozycje które wymagają wzmocnień.

0

Kolorowi wyżej niż Rudzi!
Oj Rafał podpadł

5

Nie wie o jakim koncie mowa.
Mentzenem za chwilę chyba wybuchnie śmiechem

0

Z reklamami nie wie jak wybrnąć
" Jak Pan nie wie to ja Panu powiem " haha

1

Kłamie Rafałek oj kłamie.

0

I na deskach z tematem Ukrainy.
Ciekawe przy wstanie jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?