7

Nie ma organizacji gry, jest chaos. Garcia tylko 12! podań. De Jong jak zawsze bez Pedriego padaka.

0

Garcia na SO i wpuścić Casado za Lewego na drugą. Ferran potrzebny w pressingu i żeby pobiegać bo gramy jednego mniej.

0

Wszyscy jadą po Ferrari a gdzie jest Lewy? Gdzie Garcia z De Jongiem? Chaos w środku pola i brak rozegrania

1

Balde z Cubarsim zapieprzaja w pressingu a De Jong parę metrów od nich sobie truchta i patrzy jak im idzie

0

Eric na DM to De Jong dzisiaj wyżej i zobaczymy tą jego magię w pełnej krasie.

1

@kanver_ Dobrze mieć Ferrana i Lewego bo każdy z nich daje różne opcje w ataku. Hiszpan wyglądał w ostatnim meczu lepiej niż Robert , ale myślę ze Flick wystawi Roberta od 1 minuty. Fajnie jakby Eric zagrał na pivocie. Mam wrażenie ze z nim na tej pozycji lepiej organizowaliśmy grę.

6

Ferran dwie bramki i kluczowy odbiór w pressingu przy bramce Fermina. Fermin to jest nasz najlepszy zawodnik tego sezonu. Pięknie się go ogląda i to serce za ten klub. Yamal też ładnie asystował choć i tak zdarzały się głupie decyzje ale można wybaczyć. Joan wszedł do gry jakby nie miał przerwy. Ważne 3 pkt i jedziemy dalej.

0

@SeWo77 Nikt i poszedłem

4

Dzisiaj ministerstwo zdrowia doszło do porozumienia z środowiskiem lekarskim i stwierdzono ze to nie lekarze są problemem tylko system. Znowu pchają pieniądze na NFZ a większość pójdzie na wynagrodzenia lekarzy, którzy mają kosmiczne płace, a system dalej będzie kulał jak kuleje. Taki lekarz w karetce pogotowia który nie raz musi się szarpać z cpunami, alkoholikami, jest pierwszym ratującym przy zawale, udarze, wypadku, odbiera porod zarabia z 10 razy mniej niż lekarz na dyżurze w powiatowym. Mniej kasy na szlachtę lekarską, więcej na leczenie pacjentów i sprzęt

0

@Krzyniu Z tego co mi się kojarzy to zawodnik nie może zarabiać mniej niż 50% obecnych zarobków. W przypadku Lewego obcięcie pensji o połowę to nadal ogromna kwota jaką Baca musiałaby płacić rezerwowemu. Wieku się nie oszuka i Lewy już nie jest na granie po 90 minut a Barce zwyczajnie nie stać na drogiego rezerwowego.
Juz teraz myśleć o przyszlym sezonie i szukać następcy. Lewy niech gra do 50 tki ale już nie unas.

6

Instagram szaleje. 3 godziny posta i ponad 8 mln polubień.
Jakiś meczyk na pożegnanie trzeba zgotować. To będzie mega wydarzenie dla Leo i świata piłki

2

@RosjaninBut każdy to wiedział tylko nie nasze orły z zarządu z Laportą na czele.

1

De Jong wczoraj zagrał dwa różne mecze w dwóch połowach. 116 podań celnych, 97% skutecznych, jednak większość do najbliższego, do tyłu lub w bok. W pierwszej osłonie meczu słaby występ. Kiedy rywal grał pełen sił na wymianę ciosów to Holender spóźniony, bez ryzyka, nie potrafił uspokoić i napędzać gry. Bramka na jego konto.
Druga połowa to już inna gra i tu Frenkie czuł sie lepiej. Barca prowadziła grę to i de Jong wyglądał lepiej. Nie może być że tak doświadczony zawodnik gra takie mecze. Za mało dynamiki, pressingu, ryzyka, kluczowych podań jak dla mnie. Oczekuję więcej biorąc pod uwagę doświadczenie, zarobki i opaskę kapitana.

7

Wczorajszy mecz pokazał że Barca potrzebuje od nowego sezonu kogoś na pozycję 9. Ferran i Lewy to dwie różne opcje do ataku , i każdym nich ma swoje plusy i minusy. Wczoraj było widać co znaczy mieć Lisa pola karnego. Lewy już jest u schyłku kariery i nie będzie grać co mecz 90 minut,będą spotkania z golami, ale i takie że będzie się kopać po czole. Zarząd musi stanąć na wysokości zadania i znaleść kogoś za Roberta na nowy sezon. Ferran plus ktoś o profilu typowej 9 i mieć ten luksus rotacji w zależności od rywala i wydarzeń na boisku.

3

De Jong to dziś pozorant. Zero pressingu, biega jakby miał beton w butach. Zawalił bramkę i zero zaangażowania.

0

Lewy też fura szczęścia przy obydwu bramkach. Karny na styku, a druga to dziura bramkarza. Miejmy nadzieję że szczęście sprzyja lepszym

0

@Rastafarnianin De Jong potrzymaj mi piwo

0

Gramy tak byle grać. To nie jest piłka z pomysłem, taktyką, dyscypliną. To nie jest futbol na jakikolwiek puchar.

0

Ale gramy źle jako drużyna. Nikt nie gra dobrego meczu,nikt. Przebłyski i tyle

1

De Jong łamie spalonego, nie blokuje strzału i jeszcze ręce do góry..

7

@Cyzix z deszczu pod rynnę

0

@Bzyczekk z tego co kojarzę to jest tam dwa lata, a stary nie grają , przykładem jest nasz Pedri

2

Doku to niesamowity dzik. U nas brakuje kogoś takiego. Praca w pressingu , czasem i na własnej połowie i gaz do przodu. Taki Kounde miałby zawroty głowy grając na niego

2

@Stinger_ Przychodzi Leo młodszy o 15 lat i sprawa prosta

0

@Peeck Chyba nie ma szans na to żeby Roony zagrał od pierwszej minuty. Już prędzej wepchnie słabych Olmo czy Lewego niż da zagrać młodemu.
Też bym chciał powrotu Cubarsiego i zgrać w końcu tą naszą linie obrony. Jak pokazują wyniki to nie obecność Hiszpana była/jest problemem naszej defensywy. Fajnie by było dziś zobaczyć Eric Cubarsi Araujo Martin .

0

@kamilop zgadzam się że Bayern ma szerszy skład. Głównym problemem Barcy nie jest wąska kadra bo taka i była rok temu, tylko brak zawodników w formie. Tylko Fermin i Pedri wyglądają dobrze, Ferran , Yamal, Rashford mają liczby ale ich gra nie powala. Nad pomocnikami i obroną nie ma się co pastwić

1

Flick się trochę zagubił w swoim mysleniu. Wiemy jak chce grać, ale drużyna leży fizycznie i nie ma szans na taką grę jaką preferuje trener. Wczoraj tylko Ferran z Ferminem coś pressowali, Rashford, Yamal , Frenkie mają wywalone na to. Do tego słaba forma bocznych obrońców i mamy obraz dziurawej Barcelony. Taktyka Hansa jest dobra tylko wtedy gdy cały zespół zapieprza w pressingu i grze bez piłki. Jesteśmy Barca i chcemy grać ofensywnie, ale nie chcemy co mecz tracić parę łatwych bramek. Bayern też gra widowiskowo , a nie przegrał w tym sezonie meczu. Jest kryzys fizyczny, mentalny, kadrowy i nie wiele wskazuje na poprawę z takim podejściem sztabu i zawodników.

0

Wszyscy jadą po Casado a gdzie jest de Jong? Gdzie nasza gwiazda lini pomocy z ogromnym kontraktem? Najlepiej cisnąć młodych a taki Holender na wywalone na pressing czy powroty. Rashford to samo, zero walki.

0

Ktoś widział de Jonga? zero piłek do przodu, niewidoczny , zero pressingu. Już nie mogę patrzeć na te jego powroty i truchtanie. Brak Pedriego to powinien być cały czas pod grą a tu znowu lipa

1

Araujo ręka w górze zamiast kasować akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?