konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli to prawda z tym że Raphinia ma porozumienie z Deco co do ewentualnego odejścia to moim zdaniem jest się czym martwić. Rapha jest mocno zaangażowany, prawdziwy lider, całuje herb itd ale może mieć zwyczajnie dość tego wszystkiego.
Nieudolny zarząd, brak transferów, frustracja z postawy niektórych kolegów na boisku, brak ducha zespołu, jakieś afery wokół klubu, długo budowany stadion… Takie rzeczy mogą człowieka zniechęcić, wypalić psychicznie.
Mam jednak nadzieję że to plotki i nasz kapitan zostanie tu jeszcze na długo.
Bez niego i Pedriego nie ma obecnej Barcy.
4
Olmo to jest fenomen. Kontuzja, później powrót z dwa miesiące na dobry poziom, jakieś gole czy asysty w trzech , czterech meczach i znowu kontuzja. I jak tu na nim budować zespół. Taki Pedri wchodzi po kontuzji i od razu topowy poziomie.
Dobrze że Fermin wraca i Flick będzie miał kolejnego wojownika do dyspozycji.
2
Na plus: Pedri , Raphinia, Kounde , Joan
Minus : Lewy, Olmo, Cubarsi, Yamal, Balde
Martin niepotrzebna kartka , teraz pewnie do zmiany będzie a miał niezłe 45 minut.
2
Ferran byłby już wywalany z klubu za zmarnowane akcje jakie miał Lewy
1
De Jong na miejscu Pedriego podaje do Cubarsiego. Piękna akcja!
0
Pedri tak długo nie wytrzyma. Cofa się do obrońców po piłkę, dużo biega i cały czas pod grą. Może być za szybko po powrocie
0
Flick ma dziś trudne zadanie żeby ustalić wyjściową 11. Wydawać by się mogło że prawię wszyscy są dostępni to nie będzie problemu a moim zdaniem jest dużo znaków zapytania. Kounde czy Eric? Balde czy Martin? Jeśli ten pierwszy to kto obok Cubarsiego na ŚO? W środku tylko Pedri może czuć się pewny a reszta? Eric jeśli nie zagra na PO to może zagrać na DP,ale wtedy gramy słabym w tym sezonie Kounde. De Jong zagra i tu są największe obawy . Atletico gra podobnie jak Chelsea a wiemy jak wyglądał Holender w tym meczu. Olmo to jedna wielka zagadka . Jeden dobry mecz na 10. Najmniejszy problem jest z atakiem bo tu w miarę jakoś to wygląda, choć Ferran i Lewy mają swoje dni gdzie kopią się po czole.
1
@suszini A dla klubu 10-15 procent.
Nawet w świetności Messiego były to śmieszne kwoty w porównaniu z innymi źródłami dochodu klubu.
1
@Faro pewnie są jakieś ukryte talenty, ale myślę ze Flick się boi eksperymentować. Mam takie wrażenie ze jakby mógł to grałby cały czas swoją żelazną 11 plus ogony na zmienników. Widać to było na meczach gdzie już były wygrane to dalej taki Pedri, Yamal, Rafa grali po 90 min.Na takich młodych to raczej się nie odważy.
0
@MOLESTA Tam było więcej fajnych ról. Żłopuś, Brat Stasiek i jego kluby w USA, wujek Władek i jego baby.
0
Pan kółeczko pozbierał myśli i stwierdził że może wrócić na mecz z Atletico.
Bójcie się materace, wielka Barca z potężnym Holendrem nadchodzi.
Teraz już Flick ma swoją once de gala i bez wymówek
0
Ferran , Lewy , Rashford bieda dzisiaj.
Dobrze że wrócił Raphinia . Yamal z Olmo liczby były,ale ogólny obraz gry też nie porywa.
0
Yamal oprócz bramki złe decyzje, zmarnowana akcja 3 na 2, niewykorzystana setka.
Lewy świetne zagranie do Yamala, minięcie się z piłką przy bramce na 1:1 i tyle dobrego.
Raphinia ZM jak narazie. Energia , pressing , i dwie asysty.
0
Brak FDJ i Araujo. Przypadek po meczu z Chelsea ?
0
@Criss18Barca Ciężko będzie Barcy cokolwiek ugrać na rynku bez pozbycia się zawodników z ogromnymi kontaktami ,którzy nie dają za wiele drużynie lub sa już wiekowi.
Marc Guehi wydaje się fajną opcją z tych wymienionych.
1
Araujo i jego dolegliwości budzą wiele kontrowersji. Jeśli jego absencja jest spowodowana jego widzimisię czy słabą psychiką to tu nie ma co ratować.
Reszta ekipy go wspiera , ale wspiera w czym? W tym że może robić co chce na boisku i nie ponosić żadnych konsekwencji? Tu trzeba walnąć w stół i zmienić kierunek. Araujo, Ter Stegen, FDJ, to osoby które są symbolem braku chęci wygrywania, braku zaangażowania, dobre kontrakty i wakacje w Barcelonie.
0
Plan szokowy Flicka oparty jest na powrocie Pedriego i Raphini i zajeżdżanie tej dwójki ile się da. Są to ważni zawodnicy dla nas ale w dwójkę nie zbawią naszej drużyny. Jak Kounde, Balde, Araujo , FDJ, Olmo,Yamal się nie ogarną to tu nikt nie pomoże.
1
@LOPEZ16 De Jong jest zawodnikiem bez ambicji, charakteru, jest leniwy na boisku i to jest w nim najgorsze. Możesz mieć bramki w technice czy umiejętnościach, ale braku zaangażowania i chęci nie można wybaczyć. W ostatnim meczu miał udział przy wszystkich groźnych akcjach Chelsea. Rakieta to był pan piłkarz przy nim.
0
@MaFCB Nawet do najbliższego źle podał. Patrz bramka na 2:0. Zle podanie do Balde i gol dla Chelsea.
8
Dziwi mnie to jak ludzie potrafią bronić FDJ bo wczorajszym meczu. Najgorszy zawodnik oprócz Araujo, zamieszany w wszystkie akcje bramkowe Chelsea.
Dla chętnych żeby zobaczyć popisy Holendra to proszę 4, 8, 24,26,27. Odpuszcza kompletnie pressing lub wystawia piłkę zawodnikom Chelsea.
50 minuta olanie pressingu wraz z Kounde i Yamalem i akcja bramkowa.
55 źle podanie do Balde , strata i 2:0
73 strata z Christensenem na rzecz Neto i truchtem wracają , Neto podaje i 3:0.
Tu Flick nic nie zdziała jak zawodnicy sabotują mecze
0
Akcja z 50 min powinna być puszczana non stop na treningach i tłumaczone jk nie powinno zakładać się pressingu.
FDJ, Yamal i Kounde role główne.
0
Pierwsza połowa gdy graliśmy 11/11 nie wyglądała dobrze. Chciałbym pokazać występ naszych najważniejszych zawodników w pierwszej połowie
Lewy kompletnie niewidoczny. Dwa razy faulował, raz faulowany. Źle zachował się w 11 minucie mógł podać do Balde lub Garci. W 4 minucie złe wybicie i tylko ręka ratuje przed stratą bramki.40 stratą piłki po podania Ferrana.Bez strzału, bez błysku.
Yamal piękna piłka do Ferrana w 6 min. W 34 słaby strzał, dużo strat, poza grą, wygrany pojedynek z Cucu w 46 min dopiero.
Ferran zmarnowana setka w 6 min. Plus za dobry pressing w 6,9 i 31 min i dobre podanie do Yamala w 34 oraz wyjście w 37. Minus za straty głównie w 34 i Neto strzela na bramkę. Zamieszany w stratę bramki w 27 , dwa razy zblokował piłkę ale Kounde nie dał z wygraną.
Fermin był turbowany przez zawodników Chelsea w 14 i 16 min, dobre próby 39 i 42 minucie. Mało pod grą widać ze Chelsea odrobiła lekcje.
Cubarsi dobre wybicie w 8 min z pola karnego, kasacje kontry w 11, plus za interwencję z 26 min, zablokowany strzał w 29. Dobra piłka do Fermina w 42. Obok Balde najlepszy obrońca w pierwszej połowie.
De Jong tragiczny mecz. Zamieszany w akcje bramkowe z 4 min przez brak pressingu. Strata w 8 i strzał Jamesa, strata w 24 i brak powrotu Neto pudłuje. W 26 wystawia piłkę na strzał Chelsea. W 27 znów odpuszcza pressing,w 33 akcja firmowa gdy biegnie pół boiska w stronę własnej bramki i podanie do nikogo. Do tego kółeczko w 38 i większość podań do obrońców.
To w srodku pola Barca przegrała ten mecz. Nad Kounde czy Araujo nie ma się co więcej rozwodzić.
1
@MesQueUnClub_87 dokładnie , gra na alibi i nic więcej. Najgorsze ze nasz zarząd znowu go przedłuży i kółko się zamknie.
0
@Szakalaka12369 Nie byłoby powtórki bo nasi z jednej sytuacji dwóch bramek by nie strzelili
0
@Beztroskii Tego nie wiemy jakie są powody ich nieobecności na boisku. Ale nikt mi nie powie ze wiecznie leczony Duńczyk który jest SO wygląda lepiej na treningu na pozycji pomocnika niż np Casado. Flick jest znany z tego ze jak się uprze na coś to ciężko mu zmienić decyzje. Gorzej niż Kounde czy Balde grać się nie da także nie wiem o co tam chodzi
0
Flick się trochę gubi w tym wszystkim.
Nie ogrywa Casado i Bernala żeby pozwolić im wrócić do najlepszej formy. Później musi grać Ericiem czy Christensenem w pomocy.
Gra Kounde który jest fatalny w tym sezonie i to samo można powiedzieć o Balde. Dać w końcu Cubarsiego na SPO i zobaczyć czy będzie lepiej wyglądać.
Powiedzieć De Jongowi ze ma zasuwać a nie machać rękami i może coś w końcu ruszy. Atak jakoś sobie da rade, tu kuleje trzon drużyny i budowanie akcji.
2
Deco z Laporta może przejrzą na oczy i zobaczą ze rozdawanie dużych kontraktów na prawo i lewo mija się z celem. Araujo , De Jong , Ter Stegen to twarze ostatnich kompromitacji w wielkich meczach a wszyscy z dużymi kontraktami które nie mają odbicia na boisku. Dodajmy jeszcze ze rozważają przedłużenie Lewego i mamy politykę klubu na natepne lata. Tu trzeba zmian w myśleniu i prowadzeniu klubu. Pozbyć sie paru panów i zastąpić młodymi głośnymi gry. Piłka się zmienia co pokazała Chelsea. Pressing to podstawa.
0
A ja trochę chciałbym obronić Ferrana . Ok , należy mu się ochrzan za niewykorzystaną setkę, ale ile razy już tak grał a później strzelał gola. Lewemu też się to zszarzały że kopie się po czole cały mecz a później strzeli jedną lub dwie. Skrzydło to nie pozycja Hiszpana i nigdy tam nie wyglądał dobrze. Rashford nie pokazał kompletnie nic i zagrał jeszcze gorzej niż Torres , tylko nie zmarnował setki i brak hejtu w jego stronę. Raphinia nie był gotowy na 90 minut i ktoś musiał zagrać a LS. Cały atak zagrał fatalnie. Lewy tragedia , Fermin niewidoczny , Yamal jedna dobra piłka do Ferrana i tyle. Ten mecz zawalił trener. Nie mieliśmy środka pola i kontroli. Grając 11 na 11 wyglądaliśmy jak dzieci we mgle. Cegiełkę to porażki dołożył fatalny w tym sezonie Kounde i nasz kapitan. Jest o czym myslec bo ten sezon jest fatalny jesli chodzi o naszą gre.
1
A gdzie Rashford co miał być zbawieniem gdyby wyszedł od 1 minuty? My gramy słabo jako zespół, tu nikt nie zasługuje na ocenę wyższą jak 5 bo grają max na pół gwizdka.
0
De Jong piękna strata i truchcikiem wraca panienka.