0

Wygrana z Levante i Monako,przegrana Barcy z Sociedad,wielki fart, sędziowie po swojej stronie plus słynny mental.
Sumując to wszystko może to dać wielkiego kopa Realowi w lidze na resztę sezonu. Oby tak nie było

0

Jaki ten De Jong jest żałosny. Płacze o to że Gil nie doliczył więcej czasu , tak jakby nie wiedział kim jest Manzano…
Od straty drugiej bramki grali kupe, chaotycznie, nie stwarzali zagrożenia a ten płacze o parę ukradzionych sekund.
To nasz kapitan przypomnę

2

Wczorajsza porażka bardzo boli i przytrafiła się nam w złym momencie. Real jest rozbity mentalnie, grają kupe a nasi wczoraj podłączyli im prąd do sieci. Myślę że da to białym dużego kopa do przodu i z taką grą jaką prezentują mogą teraz tylko grać lepiej. Jest wiele spotkań do rozegrania i pkt do zgarnięcia, a Barca musi w końcu poprawić swoje dwie bolączki: skuteczność i gra w obronie. Jest to problem który się za nami ciągnie od dłuższego czasu i poprawy dalej nie widać. Real ma po swojej stronie farta, sędziów, i perspektywę poprawy bo gorzej się grać w ich przypadku już nie da. Z naszą defensywą takich prognoz nie ma , a jak wiemy defensywą wygrywa się trofea. Ciężki bój będzie do końca i zobaczymy jak to się skończy.

1

Zmiennicy dzisiaj tragiczny występ. Rashford z bramką i za to plusik, reszta dramat.

1

Mógłby Roony coś strzelić, fajnie by było

0

A Cancelo z Cuabrsim stoją jak słupy w bramce i patrzą jak piłka leci

0

Lewy prosto w bramkarza…

0

Haha Rashford. Flick chyba tego nie chce wygrać

1

Yamal pcha się do tych wolnych a skuteczność ma tragiczną

1

Spalony. Zresztą i tak Yamal by nie trafił

1

Deco i Laporta pewnie zakładają że Ter Stegen pokaże się w Gironie bardzo dobrze i ustawi się po niego kolejka chętnych, ale to moim zdaniem zbyt optymistyczne podejście.
Wszyscy wiemy że Niemcowi zależy na mundialu i po powrocie z wypożyczenia będzie miał wywalone na klub i swoją formę. Obstawiam że jeśli zagra na mistrzostwach to nigdzie się z Barcy nie ruszy. Tu ma wszystko i nie bez powodu wcześniej tak kombinował żeby tu zostać.Kolejny i bardzo możliwy scenariusz to taki że posypie się w Gironie, wyląduje w szpitalu i scenariusz się powtarza, zostaje u nas.
Jego jedyna motywacja to mundial, gdyby nie to to nigdzie się nie rusza od nas. Spróbuję podzielić entuzjazm Deco i liczyć na super ofertę ale raczej wiemy jak to się skończy.

0

Yamal słabiutki mecz, do zmiany. Kreuje się na gwiazdę to wymagania co do jego gry mam wysokie, a tu tego nie widać.

2

@Toretto Wielki udział przy zwycięskim golu Raphy na 3:2.
Wychwalasz Lewego do doceń wkład Ferrana. Swoją drogą Lewy ładny gol ale poza tym przestawiany, zepsuł dwie akcje złym przyjęciem. Cały Robert z tego sezonu w pigułce jednego meczu.

0

@Roobo Zła decyzja Hansiego. Mógł wpuścić Roonego za Yamala. Po pierwsze mu się należało za całokształt, a po drugie trzeba było bronić wyniku a Yamal się do tego nie palił i jeszcze de Jong zarobił czerwo przez jego stratę.Rashford zmarnował setkę i miał wywalone na grę w obronie, a Raphinia po całym meczu dałby więcej niż świeży Anglik.

0

@SeWo77 Twój za to dużo wnosi do dyskusji

2

@Roobo Lewandowski strzelił bramkę i za to mu brawa ale zagrał słaby mecz. Przestawiany w polu karnym jak junior, dwie akcje zawalił złym przyjęciem. Widać po nim jego wiek i tego nie oszuka

2

Pięknie Rashford! Takich skrzydłowych nam tu trzeba

0

To właśnie ma Ferran czego Lewy nam nie daje, ruch i rozegranie w ataku.

0

Yamal tragiczny mecz dzisiaj. Dwie dobre piłki do Rafy i Lewego o tyle dobrego.

0

Frenkie kółeczko playmaker de Jong

0

Trzeba więcej ruchu w ataku. Ferran i Roony na boisko w drugiej połowie

1

Może ktoś zna odpowiedź na pytanie co De Jong robi na boisku? Jakie ma zadania? Co daje drużynie?
W grze do przodu nic , w defensywie i w pressingu nic. Żaden z niego magik , żaden zadaniowiec czy żołnierz.

0

Ale szybka noga Raphini! Ten zwód był decydujący i mógł oddać strzał

0

@Reviven Zwolnienie kontraktów przez Lewego,Araujo,Ter Stegena, czy De Jonga to byłoby mega wzmocnienie finansów. Jak Barca dalej będzie klubem rozdającym mega kontrakty zawodnikom którzy na to nie zasługują to z tego dołka nigdy się nie wygrzebie.

2

Zaczynają się plotki o Lewym i przyszłości Polaka. Fajnie ze Robert czuje się na 25 lat, fajnie ze Anka ma biznesy w Barcelonie,ale żeby grać w takim klubie i zarabiać ogromne pieniądze to trzeba grać na najwyższym poziomie cały sezon. Robertowi wiele juz brakuje i nie ma argumentów żeby tu zostać. Jedyna opcja to kontrakt na poziomie Szczęsnego i podobna rola .
Inaczej tego nie widze

2

Flick musi przesunąć Raphinie z powrotem na LS. Na 10 słabo wyglada i jakoś nie może się odnaleźć. Trzeba przywrócić Fermina na właściwe tory i mamy super mobilny atak z Raphą,Ferran, Yamalem i Ferminem z Pedrim za plecami.

0

@El Plutoninho Mówisz o celnym strzale w 46 min czy o nie podaniu do Ferrana gdzie sam strzelał gdy miał obrońców przed sobą i Torres musiał walić z przewrotki? Złe decyzje dzisiaj podejmuje młody.

0

Fermin za Rashforda i Raphinia na LS od tego powinien zacząć Flick. Rafał z Yamalem za blisko siebie grają.
Lamine strasznie irytuje dzisiaj. Błyśnie a później znowu nonszalancko i z masą strat. Jak się nie poprawi to Roonego można wpuścić.

2

Nie wygląda to dobrze. Yamal dzisiaj tragedia, nic dobrego nie zrobił. Lewy tylko stoi, Raphinia niewidoczny, Fermin Zmieni pozycje ale nic z tego nie wynika.
Tylko Pedri dziś dojechał z grą w ofensywnie, jak narazie najlepszy u nas.
Rekin na boisko i może Roony żeby było więcej ruchu z przodu

1

Pomijając jego formę w tym sezonie Barca musi się z nim rozstać jeśli chce walczyć o najwyższe cele. Nie wiem kto miałby go zastąpić ale dla mnie jasnym jest trzeba szukać zmian. Na Kontrakt dla nowego nas będzie stać bo płacimy Lewemu u schyłku kariery gwiazdorski Kontrakt. Jeśli zgodzi się na pieniądze które dostaje Szczęsny i podobną rolę to może zostać, w innym wypadku trzeba się żegnać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?