konajoncek
Dołączył/a: styczeń 2013
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że nasz rekinek dzisiaj pokaże ząbki. Ostatnio dobrze się prezentuje i fajnie by było jakby dziś dorzucił coś do swojego worka z golami.
2
Upadliśmy mentalnie po golu na 1:0 - Anczelot
Real i jego metal padł. Koniec futbolu bliski.
8
Najważniejsze teraz że to Arsenal może przegrać ten dwumecz, a nie Real wygrać. Wiemy jakie cuda dzieją się w meczach klubu z Madrytu, ale to kanonierzy mają wszystkie karty po swojej stronie. Wczorajszy mecz pokazał że można z nimi wygrać, pokazał że można ich zlać dosłownie, ale ja nie uwierzę w awans póki nie zobaczę na własne oczy. Spokojna, uważna gra, odpowiednie nastawienie, wykorzystanie sytuacji bo zapewne takie będą i Arsenal może nas miło zaskoczyć.
0
Jeszcze dwa dla Arsenalu i dla bezpieczeństwa na rewanż wziąć walkower.
2
Do tego daleka droga ale wydaje się że ewentualny dwumecz z Interem będzie dla nas trudniejszy niż pojedynek z Bayernem. Mega dobrze ustawieni są Włosi w defensywie.
0
Wczorajszy mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze ale w miarę upływu minut gra stawała się coraz bardziej niedokładna.
Flick moim zdaniem trochę zawalił ze zmianami. Zostawił na boisku słabego Lewego który nie ogarniał wczoraj zupełnie kombinacyjnej gry Barcy, a zdjął Ferrana który dużo się pokazywał do gry, szukał miejsca i zaliczył piękną asystę. Wejście Fermina bardzo dobre, ale powinien zmienić Yamala i razem z Ferranem myślę że coś by wykombinowali. Młody jest zmęczony i przez to mega niedokładny, ale w tym wieku to normalne. Rafa jest pod formą i mógł wczoraj cały mecz spędzić na ławce bo jego wejście delikatnie mówiąc było dyskretne. Teraz wychodzi nam czkawką zakup Olmo. Niby człowiek wiedział że jak będzie najbardziej potrzebny to go zabraknie, ale jednak nadzieja była..
Ciężkie dni przed nami. Bvb ostatnio lepiej sobie radzi i to będzie ciężki dwumecz dla nas.
0
Miał to strzelać Yamal
4
Karny z kapelusza
6 min doliczone
Duży spalony sprawdzony na monitorze,a nóż się uda
Sędzia zrobił wiele,ale to i tak za mało. Chyba po ostatniej aferze nie chciał za bardzo wychodzić przed szereg.
9
Nie oglądam meczów Realu, ale dzisiaj z nudów włączyłem. Komentarz to masakra, zero profesjonalizmu, stronniczczość, zachwyty nad zawodnikami w białych koszulkach,tłumaczenie sporych decyzji zawsze na korzyść jednych..dramat
0
Środek pola nam nie ogarnia i panuje chaos. De Jong zero kreacji dzisiaj a Garcia daje się ponieść nerwowej atmosferze meczu
0
Frenkie z tyłu dobrze ale jego gra do przodu dzisiaj słabiutko.. Zawsze jak szansa akcje popchnąć to podanie nie w tępo
2
Jeśli to prawda to słabo to świadczy o Lewym. Chcę tytuł najlepszego strzelca to niech strzela wszystko co mu koledzy nagrają. Nie ma gwarancji że On by trafił, a Balde miał super wejście i rzadko mu się zdarza dojść to tak fajnej sytuacji strzeleckiej. Lewy często potrzebuje paru okazji żeby trafić i to czasem do niego powinny być kierowane pretensje.
0
@Pedri16Future Yamal okienko
0
Nie ma na boisku naszego najlepszego zawodnika tego sezonu a Barca wygrywa 4:1, nie dostając karnego i zaliczając dwa słupki. Pedri kolejny raz udowadnia że jest po Rafie głównym ogniwem w maszynie Flicka, super zawody Hiszpana. Lewy większość meczu niedokładnie, ale na koniec ma liczby. Yamal słabe wybory dzisiaj.Araujo będzie mieć problem z grą w wyjściowej 11, strasznie elektryczny.
2
@AxelF Masz rację. Być gorszym politykiem niż Hołownia to już wielki wyczyn. Szymon to dobry mówca i wielu się dało na niego nabrać, ale teraz już tak łatwo mu nie pójdzie. Sławek jedzie narazie na fali podobnie jak Szymon rok temu i ma młodzież po swojej stronie, ale to nie potrwa wiecznie.
2
@Bulbulator I jeszcze spory udział przy drugiej bramce. Świetny przerzut do Kounde ten do Raphy i asysta do Ferrana. Te długie piłki od niego to coś pięknego.
5
Inigo Martinez zawodnik meczu wczoraj. Totalny szef obrony, duch zespołu wczoraj, podał do Lewego przy bramce na 2:1, to On dał sygnał że można.
Na drugim biegunie słaby Olmo. Martwi mnie jego postawa bo już od dłuższego czasu. Ma tylko przebłyski, ale to jednak za mało jak na tego gracza. Lewy irytujący i kolejny słaby występ,Pedri z Yamalem niedokładni ale najważniejsze 3 pkt.
0
Larwy i Olmo to nam dziś nie pomagają. Najsłabiej z naszych narazie
0
@icon3520 Jakie ogrzewanie ? Pompa czy elektryczne? Jaka taryfa ?
2
Ściąga Olmo zamiast Lewego...
Będzie ciężko dzisiaj
4
@Eklerek Hitem jest przyzwolenie na to. Później inni muszą jeść w stolikach z kudłami, standardy sanitarne zachowane na maksa. Już pomijając osoby z alergiami czy bojące się psów..
4
Mecz ciekawy ale jednocześnie bardzo słaby w naszym wykonaniu. Pedri jako jedyny zagrał na swoim poziomie, Rafa też się jakoś broni swoimi bramkami. Reszta słabo lub bardzo słabo. Cieszmy się wynikiem ale pracujmy nad poprawą gry. Wszystko kuleje obecnie.
0
Szczęsny by to spokojnie złapał to go Ronald uprzedził..
1
W studio chociaż obiektywnie i nie tłumaczą Wojtka za babole.
2 gole do jego kieszeni
1
Lewy i Yamal wszystko psują, Rafa nieobecny, ofensywa nie istnieje.
0
Szybko poszło...
0
Oglądał ktoś serial Landman Negocjator? Warto się za niego zabierać?Ile sezonów,tylko jeden czy jest więcej?
Jestem po Yellowstone i szukam czegoś nowego, a producent obu seriali ten sam podobno.
0
@matirix20 Gdzie to znalazłeś? Kiedyś szukałem, chciałem odświeżyć i nie mogłem nigdzie znaleźć, a film top.
2
Zawodnik meczu u nas to Pedri, Gavi też bardzo dobrze, Kounde ok, a reszta źle lub tragicznie.Rafał niby dobry mecz ale zmarnowana setka to kryminał, mógł zabić spotkanie. Lewy, Olmo tragedia.
0
Zeszli Gavi z Ferminem i nasza gra siadła.Lopez nie grał dobrze, ale szarpał i robił miejsce dla Pedriego i Gaviego. Olmo słabo kolejny mecz, Ferran nie na swojej ulubionej pozycji, Lewy kopie się po czole i mamy obraz naszego ataku