1

Nie rozumiem hejtu na Flicka za zmiany pierwszej trójki. Lewy i Olmo najsłabsi z ofensywy na boisku a potrzebowaliśmy goli, a Rapha chyba jakiś uraz. Flick wygrał. Ferran się sprawdził, Fermin też udział przy golu, a de Jong kolejny raz pokazał że jego miejsce jest poza klubem.

32

Mówcie co chcecie ale komentarz na canal to porażka. Barca wbija bramkę to ciche gol i jeden zero. Bvb dostodkowuje piłkę w pole karne to podnoszą głos, podniecają się jakby mieli za chwilę wybuchnąć. Słabo to wygląda

0

De Jong chciał asystę mieć w tym meczu...

0

Co zrobił Pena? Masakra

1

Olmo kolejny raz słaby występ. Parę dobrych zagrań na początku i znika.
Pierwszy z ofensywy do zmiany jeśli nic się nie zmieni.

3

Mamy dopiero 17 spotkań za sobą i wszystko się może wydarzyć bo nie jesteśmy jeszcze nawet w połowie rozgrywek. Fakty są takie że Barca ma średnią 2.23 pkt na mecz i jeśli utrzyma ją do końca sezonu to zdobędzie 85 pkt. Wydaje się to za mało na zdobycie mistrza, więc chłopaki muszą się wziąć w garść bo inaczej liga nam odjedzie. 63 pkt do zgarnięcia i miejmy nadzieję że wszystkie padną naszym łupem, ale musimy zdecydowanie poprawić naszą grę.

2

Ferran to Ferran, ale u nas ofensywa poza Raphinia nie istnieje. Yamal, Olmo,Pedri? I to kolejny mecz się powtarza. Kiedy Brazyliczyk złapie zadyszkę to dopiero będzie posucha..

0

@Faro Yamal był kontuzjowany, Olmo to samo,Gavi po długiej kontuzji, de Jong kopie się po czole, Ferran to rekin nic więcej i taki Fermin dostaje minuty. Pomijam już to że Yamal czy Rapha grają cały czas jak są dostępni. Pedri to samo. Można zarzucić że Torre mogły grać więcej, ale to nie jest argument za minutami Fermina.

0

Cieszyliśmy się z naszej once de gala miesiąc temu i każdy mówił że jak jeszcze wrócą kontuzjowani to Flick będzie miał ból głowy kogo wystawić. Teraz tak,de Jong to tylko sztuka, już powinni sobie wszyscy w klubie z nim odpuścić, Gavi potrzebuje czasu, Olmo to można liczyć co trzy spotkania będzie raz dostępny, Ferran to Torres, i mamy szeroką kadrę. Flick się broni z dzisiejszą 11 na mecz. Słaby rywal, mecz u siebie, dużo spotkań przed nami i miało to sens. Nie wyszło i tu jest większy problem bo od paru spotkań to widać.

0

W skrócie
Sędziowanie dramat.
Zmiennicy dzisiaj dramat.DeJong, Ferran,Yamal,od nich oczekujemy więcej. Tylko Victor na plus, widać że mu się chce.
Z wyjściowej Raphinia najlepszy, Pedri w miarę dobrze,reszta źle albo tragicznie.
Lewy bardzo słabo. Sprawdza się to że Lewy bez dobrej gry całej drużyny nie istnieje.

0

Oczywiście walczak Frenkie odpuścił asystenta,mieliśmy 1 na 1 i gol.

0

Real się pewnie pozbiera w tej LM,ale patrząc na ich wyniki i grę to pozostaje się cieszyć póki na to czas. Szkoda że Live nie wpakowało manity,a były na to szanse.

0

Ale Robertson wyjaśnił żółwia teraz! Salah coś niedokładny dzisiaj

0

Wczorajszy rywal Barcy może nie był zbyt wymagający,ale niezmiennie gra Casado czy Cubarsiego to poezja. Młodzi wykorzystują swoje szanse i na takich ważnych pozycjach są fundamentami gry Barcy. Pedri. Ten chłopak to diament. Jeśli jest zdrowy i w formie to patrząc na jego grę ma się przed oczami magika futbolu, a takich graczy coraz mniej. Kontrola piłki, poruszanie się, wyjście spod pressingu to klasa światowa. Oby tak dalej i bez kontuzji.

1

Olmo straszny zjazd zalicza. Od paru spotkań linia pochyła

0

@cinero1996 Niby racja, ale w pomocy to trzeba biegać i pressować, a Olmo ma z tym duże problemy.

1

@KamQiX Nie umiem rozgryźć tego naszego Peni. Wygląda jakby bał się wszystkiego co dookoła, dziwne wybicia, wyjścia nie wiadomo po co a zaraz łapie setkę. Strasznie nieprzewidywalny jest moim zdaniem. Może wszystko zrobić, coś pozytywnego i niekoniecznie.

0

Wczoraj zagraliśmy słaby mecz. Od początku się nam gra nie układała,dużo chaosu, nie dokładnej gry. Mecz pokazał że bez skrzydeł to Barca jest przewidywalna, nie ma przyspieszenia. Najlepszy na boisku Rafa zagrał na nie swojej pozycji, a wyróżnił się na tle zespołu. Olmo i Pedri grali jakby się im nie chciało, Gavi wchodzi dopiero w rytm, Casado nadrabiał za resztę i dwie kartki, Inigo jakiś nie swój, Martin to nie ten kaliber, Kounde obniżył loty ostatnio, Lewy słabiutko i mamy to co mamy. Pena o dziwo dobry mecz i gdyby nie on to byłoby w plecy. Trzech zawodników zagrało w miarę dobre spotkanie ale to nie wystarczy na taki trudny teren i niewygodnego rywala.

0

Martin i jego gra to porażka. Gość z każdą minutą w pierwszej drużynie pokazuje że to nie jego poziom.
Olmo,Lewy i Pedri dzisiaj zawodzą.

3

Olmo dzisiaj tragedia. Brak rytmu, złe zagrania, zero pressingu, słabo wygląda.

0

@Criss18Barca Nie ma się co dziwić. W radiu sami uśmiechnięci. Szkoda że z mediów obiektywnych jako tako został tylko polsat. Reszta w kieszeni rządu.

1

Dziwi mnie zaskoczenie kibiców z gry naszej kadry. Żyjąc na tym świecie parę lat widziałem różne mecze naszych,ale dosłownie na palcach można wymienić mecze w których nasi grali jako drużyna z topu. Tyle kompromitacji ile zaliczyła kadra Polski w piłkę nożną zobojętniły mi mecze kadry i oglądając je nie mam żadnych emocji. Kolesiostwo, gra za znajomości, zarządzanie, PZPN, to są pierwsze z problemów polskiej piłki. Od tego trzeba zacząć.

0

@BorzyKrzys Najważniejsze że się uśmiecha. Minął rok,a główny cel koalicji to komisje sejmowe i "rozliczanie" opozycji. Aaa i nowe wybory. Drożyzna, ceny prądu, paliw, ceny mieszkań, wojna za granicą, zrujnowane tereny po powodzi itd. Jest czym się zająć, ale lepiej się uśmiechać

0

@Criss18Barca Każdy z wymienionych tutaj będzie lepszy niż nijaki Szymon Hołownia. Dawno nie widziałem tak bezjajecznego, nudnego, grającego polityka, który myśli że mówiąc głośno i wyraźnie jest parę poziomów intelektu nad resztą. Najlepiej dla państwa będzie jeśli przyszły prezydent będzie z opozycji,ale czy tak będzie to czas pokaże.

1

Graliśmy bez skrzydła wczoraj i to jest powód naszej słabej gry. Za Xaviego takich meczy było wiele. Olmo to nie skrzydłowy, tak samo Pedri czy Fermin. W teorii każdy tam może zagrać, ale efektów nie będzie. Rrywal ma łatwiej bo skupia się na jednej stronie boiska, zagęszcza teren i nawet z dystansu nie ma jak strzelić a co mówić o innych akcjach. Rafa i Lewy niedokładni, elektryczni, brak LS i mamy zero z przodu.

0

Martin na ławkę. Gramy w 10. Zgubił piłkę i pod bramką rywala i zero powrotu a tu kontra idzie..

23

Dwa upokorzenia Realu na Bernabeu w ciągu kilku dni to coś pięknego do oglądania. Mecze historycznie ważne,emocjonujące i dwie porażki białych. Piękny czas,chwilo trwaj.

1

@budel17 opis de Jonga w pigułce. 5 dobrych spotkań na 50

0

Martwi mnie postawa de Jonga. Schodzi szef Casado, wchodzi Franek i gra ulega pogorszeniu. Nie ma tej dynamiki, waleczności, chęci. Jest rezerwowym i powinien gryźć trawę o minuty a tu wywalone już kolejny raz. Chyba z tej mąki chleba nie będzie..

1

@Stinger_ zawalił totalnie, takiemu zawodnikowi nie przystoi marnowanie takich setek. Lewy strzelił dwie bramki,ale chyba nie zdaje sobie sprawy jakby był wielbiony przy wyniku 6:0. Wieczna pamięć kibiców Barcy dla niego przy takim rezultacie. Ma dwa i też jest super i niech świętuję swój występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?