0

Ten mecz z Realem jak i z Bayernem pokazał że Barca jest mocna i może rywalizować z najlepszymi, ale co więcej pokazał że muszą się z nami wszyscy zacząć liczyć. To co zbudował Flick to jest niepojęte,jak zbudował tych chłopaków.
Treningi przynoszą efekty, łapanie na spalonym to mistrzostwo świata, drużyna biega walczy, nie oddycha rękawami w 60 minucie. Casado! Nie mam pytań do tego gościa. Co gra ten chłopak to czapki z głów. Defensywny pomocnik, a co piłka to próba zagrania prostopadłej do przodu, zaś z tyłu szef. Jego zejście i zaczęły się sypać okazje dla Realu. Pedri to samo. Za Xaviego slamazarny,a tu inny zawodnik. Dla mnie osobiście obaj są obecnie nie do ruszenia. Olmo i de Jong to tacy uspakajacze gry bardziej i mniej pracują w obronie choć wchodzili z ławki i mieli więcej sił. Pena, szok. Jego druga połowa to masterclass. Lewy dwie bramki,ale te dwie setki to się strzela i trochę to przysłania jego występ. Kounde trochę słabiej wczoraj,ale to wynik zmęczenia. Reszta super.

0

Szarpana gra, dużo fauli, sędzia poza meczem i nasi nie umieją odnaleźć się w tym chaosie. Casado z Inigo narazie bym wyróżnił jeśli chodzi o pierwszą połowę.

0

Olmo, Fermin a może niespodzianka i de Jong. Ciekawe kogo wybierze Flick. Chyba młody Fermin jest faworytem,przyda się jego zaangażowanie, walka,nieustepliwość i byłaby to nagroda za występ z Bayernem. To będzie mecz walki i trzeba nam zawodników którzy nie odpuszczą ani przez sekundę.

3

@Aragorn33 Jedno wyjście - prywatyzacja. Jak biznesmena stać to niech płaci braci górniczej nawet 20 pensje, barborki i deputaty weglowe na węgiel którym nie można już bardzo palić itp. Ale nie z naszych!

2

Casado z Pedrim to duet nie do ruszenia obecnie i nie mówię to tylko na podstawie wczorajszego meczu.
Casado gra jak stara wyga, nic nie robi sobie z tego że rywalem jest Bayern,jest wszędzie na boisku. Pedri wczoraj imponował inteligencją, rozprowadzaniem akcji, kontrolą gry a co najpiękniejsze to to jak nie można było mu zabrać piłki. On ją chronił jakby to była ostatnia sztuka futbolowki na świecie i nie chciał jej stracić czy zniszczyć. Minuty dla Frenkiego i Olmo super, ale obaj mnie nie zachwycili. De Jong dalej wolny, a u Daniego irytowało mnie to że kompletnie odpuszczał pressing. Taki Rafa więcej dawał pod koniec meczu w tym aspekcie niż świeży Olmo. Mam nadzieję że to wina pierwszych minut po urazach, bo jak nie to w wyjściowej 11 u Hansiego nie mają czego szukać z takim nastawieniem. Oczywiście pochwalić trzeba Rafę totalny szef, najlepszy zawodnik tego sezonu, Fermina, Yamala, Cubarsiego, Inigo. No czapki z głów dla chłopaków, mimo ciężkich pierwszych 20 minut.

1

Rafa, Fermin, Casado, Pedri coś pięknego grają. Młodzi niszczą system
Yamal coś próbuje czarować, Cubarsi też dobrze.

0

@MesQueUnClub_87 masz rację, nie wiedziałem. Centymetr jest do zaakceptowania :)

0

Pytanie do ekspertów z La Rambla.
Przymierzam się do kupna iphona. Może ktoś doradzić co warto kupić. 13, 14 czy dorzucać do 15? Wersja zwykła czy pro? Czym to się różni? Trochę nie jestem w temacie. Obecnie mam starą osemke i już na niego przychodzi czas. Rozmiar mi odpowiada i nie chciałbym czegoś większego. Dzięki z góry za pomoc

5

Lewy start sezonu podobnie jak w jego pierwszym w Barcelonie. Miejmy nadzieję że tym razem utrzyma dyspozycje i nie zapomni jak się gra koło listopada. Pena jak najszybciej do zmiany. Nie wykorzystuje kolejnej szansy na pokazanie że zasługuje na granie w Barcy.

1

I to jest mecz na rotację w drugiej połowie panie Flick. Ciekawe czy trener da odpocząć swoim asom.

0

Flick wczoraj przesadził z rotacjami w składzie. Chyba wszyscy się zgodzimy że odpoczynek dla Yamala czy Rafy był konieczny,ale okazji do odpoczynku w wygrywanych meczach było dużo, a zmian brakowało. Drugą sprawą jest sprawa kontuzji szczególnie w formacji obronnej. Trzech młodzików nie uciągnie najważniejszej formacji w ekipie nawet z Osasuną. I na koniec trzecia sprawa. Słaba postawa liderów we wczorajszym meczu. Pedri, Lewy,Ferran zagrali słabo,powinni dać więcej drużynie pewnie Flick też na to liczył. Wiedział że Pena coś wpuści, ale pewnie zakładał że kreatorzy coś wcisną..
No nic, teraz LM, powinno być lepiej.

0

Ale to Lewy zawalił…

2

Początek meczu nerwowy i szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego wyniku po pierwszych minutach. Garcia przy Pedrim wyglądał słabo, ale z Casado już dużo lepiej. Rafa zawodnik meczu, fajnie że Flick dał pograć młodym, pokazuje drużynie że każdy jest ważny. Mam nadzieję że to się nie zmieni po powrocie kontuzjowanych.

0

Lewy i Olmo za dużo grają dla siebie dzisiaj. Spokojnie mogło być z trzy więcej

8

Real stracił punkty, Alcaraz odpadł z turnieju. Piękny poranek

4

Rafa zdecydowanie zawodnik meczu. Cały mecz na wysokim poziomie. Bernal i Yamal w pierwszej części też dobre zawody. W drugiej Pedri i Kounde dołączyli do Raphini poziomem. Oby Lewy utrzymał skuteczność bo na poprawę gry chyba nie ma co liczyć. Przypomina mi się początek jego przygody u nas i super start a dwa miesiące później zawalone mecze z Interem czy Bayernem i brak awansu. Teraz mam nadzieję będzie równa forma przez dłuższy okres.

0

Jakby jeszcze tego nie trafił to z automatu na ławkę

2

Dzisiaj 4:3 dla Barcy.
Nico hattick w pierwszej połowie, gwizdy i zbliżenia twarzy Laporty bezcenne. Nasi po rozmowie z trenerem 4 brameczki i 3 pkt zostają.
Tak będzie

8

Jak to się stało że City w parę dni rejestruje Gundo i ledwo z lotniska wchodzi na boisko. W Barcy niewykonalne

0

@Safrani Tak mu zapłacimy te pieniądze a jakby został ostatniego sierpnia bez klubu to może by się ogarnął. Sportowo to dla niego byłaby kompromitacja, chociaż z jego ambicjami to kto wie.
Tu nie ochodzi o interes bo z takim kontraktem to Barca zawaliła dawno temu.

0

@BulaKG wiadomo że nikt nie zrezygnuje sam od siebie. Tu bardziej chodzi o to żeby im pokazać że pieniądze nie są za nic. Rozwiązać kontrakt dla przykładu z jednym to może reszta by się zastanowiła nad swoją postawą na boisku. Jest to kosztowne, ale płacenie całego kontraktu za nic też takie jest.

2

@Faro Oczywiste że Olmo strzeli, że poda ale wymiana za Gundo z dopłatą 55 mln to chyba nie jest dobry deal? Niemiec w najlepszej obecnie drużynie na świecie będzie grał w wyjściowym bo to jest miejsce dla takich zawodników.

0

Barca w tym roku się kompromituje i powinno im być wstyd za to co robią.
Mogli powiedzieć oficjalnie że sytuacja klubu jest kiepska i nie stać nas transfery. Każdy normalny kibic by to zrozumiał, i walczymy o top 4 i awans do LM. Kupno Olmo, oddanie najlepszego zawodnika żeby zarejestrować niepotrzebnego Olmo, zainteresowanie Chiesa.. Gdzie zmierzasz Barco?
Przecież my się osłabiamy w porównaniu do ubiegłego sezonu... Wysokie kontrakty, nic nie dający zawodnicy,to są kwestie którymi trzeba się zająć na już. Pogadać jak chłop z chłopem z takim Ferranem. Słuchaj masz kontrakt jaki masz, ale musisz coś pokazać za tą kasę. Nie umiesz/ nie chcesz trudno, musisz odejść albo rozwiązujemy kontrakt. Trzeba piłkarzom pokazać że to nie urlop tylko praca.

0

@Rewolucja123 Nie wszyscy nasi piłkarze wrócili z wakacji, w 30 kolejce będzie lepiej.

1

@soleslover Zdecydowanie not. Za dużo chemii

2

Postawa Casado w drugiej połowie to było to czego Barca potrzebuje . Walczył, było go pełno, więcej pod grą, oby tak dalej.

1

@MesQueUnClub96 Jak te gole będą dawać 3 pkt to jak najbardziej

0

Lewy dzisiejszym meczem dożywotnio wyjściowa jedenastka u Flicka i Lapcia

2

Cubarsi, Bernal, Yamal tych trzech panów pokazuje jako taki poziom w pierwszej połowie. Reszta słabo lub tragicznie

1

@RosjaninBut Sztuką będzie utrzymanie Fermina, Pedriego, Olmo, Jonga, Gundo i Gaviego w rytmie meczowym i wysokiej formie. Ktoś na tym ucierpi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?